Breitling Superocean 44 Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Breitling Superocean 44 Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj alt覺k覺rkbe » 28 Oca 2016, 16:16

Saatimiz Breitling Superocean 44. Eklediim resimlerin ekseriyetle bana ait, ama telefondan kaynakl覺 k繹t羹 癟ekimden dolay覺 internetteki kaynaklardan da ekledim. Asl覺nda bug羹n 襤zmir'deyken bir Konak'a urayay覺p, Planet Ocean i癟in akl覺mdaki 42 mi 45.5 mi sorunun 癟繹zmek istedim. Ama maazadan 癟覺karken kendimi Breitling ile buldum. SMP'Yi ald覺覺m zamandaki gibi akl覺mda olmayan bir saat bileimde oldu. Saat i癟in ilk izlenimlere gelince:

KASA :
44 mm 癟ap覺 ile bileimde 癟ok rahat durdu. PO 42 mm bileim hi癟 iyi durmamas覺na ramen Superocean 44 ve PO 45.5 癟ok ideal durdu denemelerimde ( istisnalar olacak olsa da ileride ). Saatin kal覺nl覺覺 16.7 mm g繹z羹k羹yor, kal覺n bir saat ama bu kal覺nl覺k kapak yap覺s覺ndan dolay覺 olsa gerek benim g繹z羹me batmad覺.Kolda 癟ok rahat 繹zellikle. Kurma kolu yumuak , 1. ve 2. pozisyonlara ge癟ii 癟ok rahat ,ayr覺ca bilekte hi癟 bir bask覺 oluturmuyor.

B襤LEZ襤K:
Asitmetrik bilezii 癟ok rahat. Saate farkl覺 bir hava katt覺覺 muhakkak. Klips k覺sm覺 ismi bilee tam oturuyor ve rahats覺z etmiyor.

MEKAN襤ZMA:
Mekanizma COSC sertifakal覺 ETA-2824-2 tabanl覺 Calibre 17.

KADRAN:
Bu serinin 5 farkl覺 se癟enei var. Saniye ibresi,tarih 癟er癟evesi ve superocean yaz覺s覺nda kullan覺lan renkler farkl覺l覺k g繹steriyor. K覺rm覺z覺 olsayda san覺r覺m onu se癟ecektim ama beyaz renk dier se癟eneklere g繹re daha dengeli duruyordu. Kadran覺n okunabilirlii ger癟ekten iyi. 6 - 9 rakamlar覺 gerek font gerek malzemesi ile kadran覺 klasik sade g繹r羹nt羹den kurtarm覺 ve saate farkl覺 bir kimlik kazand覺rm覺.

LUME:
Kollar ve indislerde luminova g羹癟l羹. Ne kadar s羹re dayand覺覺n覺 hen羹z deneme f覺rsat覺m olmad覺.

BEZEL:
San覺r覺m saatteki tek yad覺rgad覺覺m k覺s覺m bezeli, 繹zellikle SMP'Nin seramik bezelinden sonra Bezel black pvd olarak ge癟iyor. Lastik gibi hissediliyor. O y羹zden bezele kar覺 癟ok hassas olaca覺m.( Umar覺m d羹羹nd羹羹m羹n aksinedir).

SU GE襤RMEZL襤K:
Su ge癟irmezlii 2000m. Su ge癟irmezlik a癟覺s覺ndan her ne kadar pratik olarak kullanamayacak olsam da biz yapar覺z demiler adamlar ;)

CAM:
ift tarafl覺 AR kaplama safir cam. Bunda da cam yokmu hissiyat覺n覺 al覺yorum :lol:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son alt覺k覺rkbe taraf覺ndan 29 Oca 2016, 00:48 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
alt覺k覺rkbe

Ya: 34
Kay覺t: 14 Nis 2013, 20:20

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj alvin » 28 Oca 2016, 16:17

hay覺rl覺 uurlu olsun..
Kullan覺c覺 avatar覺
alvin

Kay覺t: 18 Eyl 2015, 12:09

Mesaj eyimen » 28 Oca 2016, 16:18

Omega diyelim :D
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj Hellhound » 28 Oca 2016, 16:25

Hedef amad覺ysa Planet Ocean hay覺rl覺 olsun. Deneme turlar覺 ak覺l 癟eldiyse de Frederique Constant g羹zel g羹nlerde kullan覺ls覺n :champ:
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj Srhtdry » 28 Oca 2016, 16:30

M羹tevazi 襤svi癟reli.... Tissot o zaman[emoji4]
Kullan覺c覺 avatar覺
Srhtdry

Ya: 35
Kay覺t: 21 ub 2013, 20:28

Mesaj MertYe » 28 Oca 2016, 16:47

Forumun m羹tevaz覺 anlay覺覺ndan korkuyorum yoksa tahminde bulunucam da. Bende Oris diyeyim
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Mesaj eraslani » 28 Oca 2016, 16:54

MertYe yazd覺:Forumun m羹tevaz覺 anlay覺覺ndan korkuyorum yoksa tahminde bulunucam da. Bende Oris diyeyim

:lol:
m羹tevazi bir po diyorum
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj mermerta » 28 Oca 2016, 16:57

Casio G-5600

(ilk troll postum,fazla 羹st羹me gelmeyin)
Kullan覺c覺 avatar覺
mermerta

Kay覺t: 27 Oca 2014, 23:36

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 152 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners