Patek Philippe 5146 J Kullan覺c覺 襤ncelemesi

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Patek Philippe 5146 J Kullan覺c覺 襤ncelemesi

Mesaj afl » 18 Oca 2016, 17:53

KKaraku :champ: Bir de senin gibi fotoraf 癟ekebilsem tam olurdu :thumbup:
Srhtdry :champ:
Bond :champ: Teekk羹rler, kutu a癟覺l覺lar覺 ve fotoraf incelemeleri de 癟ok g羹zel ama ben en 癟ok kullan覺c覺 incelemelerinden faydalan覺yorum. O y羹zden benim de arive katk覺m olsun istedim. Beenildiine sevindim. F覺rsat bulduk癟a devam ederim :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj Ersin12380 » 29 Oca 2016, 15:27

襤yi g羹nlerde kullan覺n
Kullan覺c覺 avatar覺
Ersin12380

Kay覺t: 26 Eyl 2015, 21:49

Mesaj afl » 29 Oca 2016, 19:58

Teekk羹rler Ersin12380
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Mesaj feritilker » 23 Mar 2016, 22:10

Saat 癟ok ho... inceleme s羹per... Bilgi dolu
Kullan覺c覺 avatar覺
feritilker

Kay覺t: 29 Haz 2011, 13:41

Mesaj odeon » 23 May 2016, 16:51

Bu konuyu hic uygun bulmuyorum, hem forumumuz bakimindan hem genel bakimindan.
:)
Bir an once silinmeli, yok edilmeli, 5146 diyenler uzaklastirilmali.
Kullan覺c覺 avatar覺
odeon

Kay覺t: 04 May 2016, 13:32

Mesaj Clk » 23 May 2016, 17:34

Inceleme yazildiginda ben leylekleri havada g繹rmeye calistigim icin kacirmisim. :(

afl, hem verdigin emek hem de detaylara inen elit incelemenden dolayi tebrik bizleri aydinlattigin icin de kendi adima tesekk羹r ederim. :champ: :thumbup:

Yalniz 5970'in o fiyatlari "繹zellikle DATO'dan sonra" pek hak etmedigini belirtmeden gecemeyecegim. Koleksiyon parcasi ve 繹zel bir saat olmasi bir yana sadece karisik ve overfilled kadran bile bu saati alirken 10 kere durup d羹s羹nmeyi gerektirecek unsur. Mekanizmada ki iscilik detaylarinda da yine Lange bir adim 繹nde sanki.
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj afl » 23 May 2016, 19:51

feritilker :champ:
odeon :champ: 5146 bakad覺r :thumbup:

Clk yazd覺:Inceleme yazildiginda ben leylekleri havada g繹rmeye calistigim icin kacirmisim. :(

afl, hem verdigin emek hem de detaylara inen elit incelemenden dolayi tebrik bizleri aydinlattigin icin de kendi adima tesekk羹r ederim. :champ: :thumbup:

Yalniz 5970'in o fiyatlari "繹zellikle DATO'dan sonra" pek hak etmedigini belirtmeden gecemeyecegim. Koleksiyon parcasi ve 繹zel bir saat olmasi bir yana sadece karisik ve overfilled kadran bile bu saati alirken 10 kere durup d羹s羹nmeyi gerektirecek unsur. Mekanizmada ki iscilik detaylarinda da yine Lange bir adim 繹nde sanki.

Clk teekk羹rler :champ: 5970 enteresan bir saat. Mekanizma desen evet, Lange bence de 繹nde ama Lange'ye gelmeden zaten k羹癟羹k kardei 5270 bile onu ge癟iyor. Perpetual olmas覺 Lange den komplike fark覺. Ama Lange nin p覺r覺lt覺s覺 bu fark覺 da kolay kapat覺yor. Sana kat覺lamad覺覺m nokta ise kadran. 5970 bence yarat覺lm覺 en g羹zel ve doru oranl覺 klasik kadran. Benim g繹z羹me 癟ok g羹zel geliyor. Sanki her ey yerli yerinde. Tabi bir nokta daha var, 5970 s繹z konusu olunca tarafs覺z olam覺yorum :lol:
3 kollu klasik kadranda PP5078, Philippe Dufour Simplicity ve tabii ki Lang & Heyne Friedrich III.
Ama chrono veya komplike kadranda, daha dorusu en klasik 羹癟 kollu dress watch kadranlar haricinde benim i癟in en g羹zel kadran 5970.
Saplant覺 ite :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Mesaj Oblomov » 28 May 2016, 04:47

Profesyonelce yazilmis bir inceleme yazisi.. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Oblomov

Kay覺t: 22 Ara 2013, 06:20

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 262 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners