Hublot Aero Bang Rose Gold

─░svi├žre ve Avrupa Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, ─░svi├žre Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či ─░svi├žre ve Avrupa ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Hublot Aero Bang Rose Gold

Mesaj nickynick » 18 Oca 2010, 17:00

Merhaba arkada┼člar,
Bug├╝n Hublot Aero Bang RG modelini inceleme f─▒rsat─▒m oldu. Bana bu saati inceleme f─▒rsat─▒n─▒ sunan Zafer Saat' e te┼čekkk├╝r etmek istiyorum, keyifle gezebilece─činiz bir ma─čazalar─▒ var Ni┼čanta┼č─▒'nda. Ayr─▒ca kapal─▒├žar┼č─▒da da ┼čubeleri mevcut.

Saate gelirsek, 44mm olan kasas─▒ neredeyse IWC Big Pilot's kadar b├╝y├╝k duruyor kolda. Ama bu b├╝y├╝kl├╝─č├╝ne ra─čmen, harika deployant sistemi ve kau├žuk kordonu sayesinde inan─▒lmaz rahatl─▒k vaadediyor Aero Bang. Big Bang serisinden farkl─▒ olarak, Aero Bang iskelet kadran─▒yla mekanizmay─▒ g├Ârmenize m├╝sade ediyor. Saatin kasas─▒ k─▒rm─▒z─▒ alt─▒n, seramik,kau├žuk ve titanyumdan olu┼čuyor. Kasa tamamen 18K alt─▒n, bezel ise seramik. Saatin vidalar─▒ titanyum, kronograf butonlar─▒ 18k alt─▒n ve kau├žuktan imal edilmi┼č. B├╝y├╝k g├Âr├╝nt├╝s├╝ne ra─čmen ├žok a─č─▒r bir saat de─čil Aero Bang, ama kolunuzda kendisini hissettiriyor ;) Aero Bang'in su ge├žirmezli─či ise 100 metre.

Mekanizma ise HUB 44 SQ otomatik kronograf.12 saatlik sayac─▒ olan bu kronograf, Hublot'un in-house makinesi de─čil. Bu kalibre, 27 ta┼čl─▒ ve 252 ayr─▒ par├žadan olu┼čuyor. ─░skelet kadrandan mekanizmay─▒ izlemek ise ger├žekten keyifli.

┼×imdi de foto─čraflara bir g├Âz atal─▒m:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resimdeki di─čer saatler mi? Daha sonra ;)

Saatin fiyat─▒: 34.000 CHF

Saat hakk─▒nda ayr─▒nt─▒l─▒ bilgiye bu linkten ula┼čabilirsiniz

http://www.hublot.com/site/#/EN/COLLECT ... cwLmZsdg==

Umar─▒m faydal─▒ olur.
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nickynick

Kay─▒t: 16 Kas 2009, 22:44

Re: Hublot Aero Bang Rose Gold

Mesaj Clk » 18 Oca 2010, 17:10

IWC Vintage serisi ve GST :) Neyse paylasim cok g├╝zel. Belirttigin noktalar ilgi cekici.

P.S. Uc numarali resimde arkada yan yatmis olarak bekleyen ince belli g├╝zel nedir :)
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk
Global Moderator

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj nickynick » 18 Oca 2010, 17:14

3 numal─▒ resimde, arkadaki yan yatm─▒┼č ince belli g├╝zel 14060 Submariner , aman g├Âzden ka├ž─▒r─▒rs─▒n :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nickynick

Mesaj Clk » 18 Oca 2010, 17:20

B├Âyle yakalarim iste :) G├Âzden kacmaz, kacmamali....
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk
Global Moderator

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj Frax » 19 Oca 2010, 00:24

Hublot nun kasas─▒n─▒ cok kaba buluyorum sanki "g├Âsteri┼č" icin ├╝retilmi┼čler gibi bi imaj─▒ var bende.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Frax

Kay─▒t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj nickynick » 19 Oca 2010, 00:35

frax1 sende bu ya┼čta sadeli─čin o b├╝y├╝s├╝ne kap─▒lm─▒┼čs─▒n, come on b├Âyle g├╝zel bir kasa tasar─▒m─▒na b├Âyle bir yorum haks─▒zl─▒k :roll:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nickynick

Mesaj Frax » 19 Oca 2010, 01:02

JLC Gyrotourbillon sade mi? Reverso tryptique de mi sade? Ama ben onlar─▒ gercekten cok begeniyorum. Benim kastetti─čim sadece sadelik de─čildi. Belirli markalarda var bu imaj bence. 100.000 $ l─▒k Vacheron Constantin'den ya da Breguet'den daha cok dikkat cekiyorlar. Cok b├╝y├╝k ve g├Ârkemli saatler yapmak m─▒ daha zor yoksa k├╝c├╝k boyutlarda zarif saatler mi? Bence Hublot da saat d├╝nyas─▒ndaki yerinin bilincinde bir marka o y├╝zden modelleri de hep bu sekilde.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Frax

Kay─▒t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj promise1907 » 28 Oca 2010, 01:02

bende bi┼čey s├Âyleyecektim ama nicky nick k─▒zacak ┼čimdi susuyorum :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
promise1907

Kay─▒t: 13 Ara 2009, 07:33

Mesaj nickynick » 28 Oca 2010, 01:13

Yok yahu neden k─▒zay─▒m :) B├╝t├╝n saatleri begenmek zorunda de─čilizki ;)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nickynick

Mesaj steel » 31 Mar 2010, 14:19

Merhaba bi┼čey sormak istiyorum saati ├žok g├╝zel anlatm─▒┼čs─▒n─▒z ├Âncelikli olarak te┼ček├╝r ediyorum ,ama merak etti─čim bir konu var,internet sayfas─▒ndaki saat le resimde g├Âr├╝nen saat aras─▒nda bilezik fark─▒ var,bununla ilgili bir bilginiz var m─▒
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
steel

Kay─▒t: 24 Mar 2010, 01:59

Mesaj nickynick » 31 Mar 2010, 14:42

steel yazd─▒:Merhaba bi┼čey sormak istiyorum saati ├žok g├╝zel anlatm─▒┼čs─▒n─▒z ├Âncelikli olarak te┼ček├╝r ediyorum ,ama merak etti─čim bir konu var,internet sayfas─▒ndaki saat le resimde g├Âr├╝nen saat aras─▒nda bilezik fark─▒ var,bununla ilgili bir bilginiz var m─▒

Merhaba ├Âncelikle ho┼čgeldiniz TSF'ye,
Bahsetti─činiz kordon yine kau├žuk ise, ├žizgili kau├žuktur. Zaten iste─če g├Âre d├╝z kau├žuk ya da ├žizgili kau├žuk kay─▒┼č ile birlikte al─▒nabiliyor. Kald─▒ ki daha sonra da ayr─▒ca al─▒nabiliyor farkl─▒ kordonlar. Bu arada ├ťyelerimiz-Tan─▒┼čma b├Âl├╝m├╝nde kendinizi tan─▒t─▒rsan─▒z seviniriz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nickynick

Mesaj steel » 31 Mar 2010, 15:17

Ho┼č bulduk te┼ček├╝r ediyorum,

├žok ├Âz├╝r diliyorum yanl─▒┼č izah ettim galiba bahsetmek istedi─čim ├Ân cam ├žer├ževesindeki bilezik ti.hublot internet sayfas─▒nda siyah yanlar─▒ t─▒rt─▒kl─▒ sihay ceramic bilezeik var burdaki daha giri ve d├╝z g├Âr├╝n├╝yor.ayr─▒ca kordon ile ilgili verdi─činiz bilgi i├žinde telek├╝r ediyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
steel

Kay─▒t: 24 Mar 2010, 01:59

Sonraki

D├Ân TSF ─░svi├žre Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners