Jacques Lemans Geneve G-171

─░svi├žre ve Avrupa Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, ─░svi├žre Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či ─░svi├žre ve Avrupa ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Jacques Lemans Geneve G-171

Mesaj Ziyaliv » 05 Oca 2010, 21:28

Merhabalar herkese

Size ┼čimdi de ayn─▒ zamanda kendi saatim olan Jacques Lemans Geneve G-171 modelini tan─▒taca─č─▒m. Bu saat jacques lemans ─▒n isvi├žrede ├╝retimi yap─▒lan kadran ve makina motajlar─▒ elde yap─▒lan serisinden bir modeldir. Bu modelde Swiss made RONDA 5070 makina kullan─▒lm─▒┼č─▒t─▒r. Retro grade tasar─▒m G├╝n g├Âstergesi ve pencere tarz─▒ takvim g├Âstegesi olan alttan saniyeli bir RONDA makina modeli kullan─▒lm─▒┼čt─▒r. Saatin cam─▒ ger├žek safir kristal camd─▒r. Vidal─▒ kurma kolu ile ge├žirmez ├Âzelli─či g├╝├žlendirilmi┼č 100 mt water resist ├Âzellikli bir ├╝r├╝nd├╝r. Kadrandaki rakamlar fosforludur ve gece iyi bir parlama sergiler. Arka kapak, kasa ve bilezik tamamen 316L ├želikten ├╝retilmi┼čtir ve arka kapak ├ževirmeli arka kapakt─▒r. Kasa ebad─▒ 42MM dir.

T├╝rkiye sat─▒┼č fiyat─▒: 525ÔéČ = 1.100 tl

┼čimdi de fotograflar─▒:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
"Saat, Saat├židen Al─▒n─▒r...."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ziyaliv

Kay─▒t: 21 Eki 2009, 00:26

Re: JACQUES LEMANS GENEVE G-171

Mesaj Egunns » 05 Oca 2010, 23:15

├žok be─čendim
Commander Chronograph,Mido
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Egunns

Kay─▒t: 21 Eki 2009, 10:49

Mesaj Ziyaliv » 05 Oca 2010, 23:18

satabilirim istersen :D te┼čekkur ederim ;)
"Saat, Saat├židen Al─▒n─▒r...."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ziyaliv

Kay─▒t: 21 Eki 2009, 00:26

Mesaj Bond » 05 Oca 2010, 23:24

─░nceleme i├žin te┼čekk├╝rler Ziyaliv. Kabartmal─▒ kadran deseni ├žok ho┼č duruyor. Y─▒llar ├Ânce bu markadan k─▒rm─▒z─▒l─▒ bir model be─čenmi┼čtim F1 serisi idi san─▒r─▒m, o zaman markay─▒ pek bilmiyordum. Koluma tak─▒p denemi┼čtim ve duru┼ču ve renk kombinasyonu ho┼čuma gitmi┼čti. 42mm benimde yuvarlak kasalarda kendime en yak─▒┼čt─▒rd─▒─č─▒m yakla┼č─▒k ├Âl├ž├╝.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Egunns » 06 Oca 2010, 01:03

┼ču eldeki saatleri ├ž─▒kartiyim neden olmas─▒n :mrgreen:

ziyaliv yazd─▒:satabilirim istersen :D te┼čekkur ederim ;)
Commander Chronograph,Mido
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Egunns

Kay─▒t: 21 Eki 2009, 10:49

D├Ân TSF ─░svi├žre Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 44 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners