Rolex Submariner 114060 Foto İnceleme

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Rolex Submariner 114060 Foto İnceleme

Mesaj Baran » 13 Mar 2014, 18:50

Herkese selamlar,benı artık birçoğunuz tanıyorsunuz abuk subuk kutu acılışlarımdan saat incelemelerimden :D Saat merakım başladığından beri bütcem el verdiğince bircok saat kullandım,yeri geldi zararla sattım yeri geldi kar ettim..burası yalandı hiçbirzaman kar etmedim ama moda markalarını pilli saatlerimi ederlerinden fazlasına sattım otomobil forumlarında işte bunda yalan yok :) Benım bildiğim en pahalı saat Rolex idi.Rolex' de modelde bilmezdim tek bildiğim Submariner Date idi.Allahım derdim birgün alırmıyım acaba Allahım nasıl bir güzelliktir.Gittim sahtelerinemı bakmadım AAA+ replikalarınamı bakmadım ona benzer otomatik Grovana marka saatlermi almadım tabi bu arada bircok orta segment saat aldım kullandım sattım elimdede epey saat birikti.Dedim ben bunları satayım üstüne ekler alırım.İşte o sırada insanın karşısına ancak sipariş olsa Razz gibi biri cıkabilir :thumbup: Pİyasayı bilmem cepte limitli para temizmi değilmi polisajdır kutudur sertifikadır hiçbirşeyden haberim yok.Neyseki temiz kalpliyim karşıma Burak ve Yalın abi cıktıda ilk Roleximi onlardan aldım.Ah benım canım abim koluna takmış DSSD sini sturbucksa oturduk cıkardı saati döndüm abi bak ben hiçbirşey bilmiyorum sen olsan bu saati alırmıydın? Bendekide soru işte saati o satıyor o kadar güvenmişim nur suratına :D Alırdım dedi bende aldım.Kolumdan cıkartmadım gece gündüz sanayide lokantada rakı içerken ayran içerken camide ibadette araba kullanırken sigara içerken masaj salonunda heryerde kolumdaydı :lol:

Geeeel zamannn git zaaaman 10-11 tane Rolex almışım kullanmışım.Bu sırada bircok üst segment saatide inceleme fırsatım oldu taktım denedim gördüm inceledim ama hiçbiri bana Rolex kadar sıcacık sevgi dolu gelmedi.Yok yok kafam iyi değil bunları yazarken. :rakı: Gercekten bu markaya bir sempatim var.Panerai kullandım 2 tane onuda sevdim ama hiçbirzaman bir Rollie olamadı.Saat hobisine ayıracağım bütce arttıkca bir o kadarda Rolex alacağım sanırım hernekadar bazı zengin ve yakışıklı abilerimiz bana başka markalarıda sevdirmeye calışıp tavsiye etsede ( Bu zengin ve yakışıklı sıfatı için üstüne alınanlar olmasın diye yazıyorum bu abimiz SerdarFB) ;) ben yinede başka bir markaya bu bütceleri ayıracağımı sanmıyorum.

Daha önce yenı nesil Submariner Date kullanmış halende Submariner Date TT sahibi olarak ben hep Submarineri tarihli olarak bilirdim Rolexin klasiği olarak varsayardım ki Rolex Prof. sevgili abim Razz bana gercek hakiki Submarinerin No Date olduğunu söyleyene kadar.Hem fiyat olarak nispeten daha uygun olması hem kadranın cok dengeli olması sebebiyle daha önce No Date ki sadece Submariner demek daha doğru almıştım cokda memnun kalmış fakat sonra Panerai için yolcu etmiştim.Sonraları cok pişman oldum ve cok temiz guzel bir Seadweller aldım.Bu Seadweller ıda cok sevdiğim bir arkadaşımız aldı forumdan,cok beyfendi düzgün biri.Melih.Nicki Mma.Güle güle kullansın cokda yakıştı.

Benım onu satmamdaki sebep DSSD namı değer Fat Ass almaktı fakat bu sıradada komple altın Paul Newman kadran Daytona için butce biriktiriyordum ve şu anda toplarlamış vaziyetteyim.Saat hobisi için ayırdığım bütceden tırtıklayıp DSSD alsaydım bu sefer Daytona yaza kalacaktı bende nefis jelatinleri üzerindeyken satın alıp forum uyelerimizden Murata sattığım Submarinerimi geri aldım.Sagolsun saatime cok iyi bakmış hiç incitmemiş kırmamış çizmemiş.

Rolex Submariner 114060 ve Fotograflar...

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Ve son olarak bonus kücük mutlu aile tablom :geek: 116613 ve 114060

Resim
En son Baran tarafından 13 Mar 2014, 19:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Baran

Re: Rolex Submariner 114060 Foto İnceleme

Mesaj Eskimemur » 13 Mar 2014, 19:03

güle güle kullanın hayırlı olsun
Kullanıcı avatarı
Eskimemur

Mesaj Anesthesia » 13 Mar 2014, 19:04

:super: :super: :champ:
Özgür kalana kadar imza mimza yok
Kullanıcı avatarı
Anesthesia

Mesaj serdarfb » 13 Mar 2014, 19:05

Bir tek zengin ve yakışıklı kısmını okudum. :lol: :lol:

Tebrikler kardeşim, güle güle kullan.. :champ: :champ: Bakalım ne kadar dayanacak sana ? ;)
Kullanıcı avatarı
serdarfb

Mesaj mlm » 13 Mar 2014, 19:08

Baran tebrikler, güle güle kullan kardeşim :champ: :champ:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj drk » 13 Mar 2014, 19:16

Abi, tekrar tebrikler :champ: Aklın yolu bir :thumbup: Güzel günlerde kullan :champ:
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj bentley » 13 Mar 2014, 19:20

Baran keyifli hikaye.Saati zaten biliyorum, super.Bu arada bende beni SD ile tanistirdiginiz ve sevdirdiginiz icin sana ve Burak' a tesekkur ederim.
bentley

Mesaj razz » 13 Mar 2014, 19:25

Her yeri anladım da "nur yüzlü" arkadaşı çıkaramadım bir türlü.. :D

Güle güle kullan Barancım :champ: İnceleme süper :thumbup:
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Sonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 61 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners