Rolex GMT Master II 116713 LN Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤zlenimler

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Rolex GMT Master II 116713 LN Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤zlenimler

Mesaj manevra » 03 Mar 2014, 18:37

繹ncelikle herkese selamlar;

forumda yeniyim ve yeni saatimi almadan 繹nce bu forumdan bir 癟ok konuda faydaland覺m ve bunun i癟inde teekk羹r ederim.

kutu a癟ilii pek olmasada en az覺ndan bayideki 癟ekimleri ve saat覺m覺n su an ki durumunu sizinle payla覺p bi ka癟 biey sormak istiyorum. umar覺m konu kirlilii yapmam.

bundan 3 hafta 繹nce gaziantep'e 4 arkadas gunubirlik yemek turu yapt覺k. yedik i癟tik gezdik bakt覺k u癟aga daha var dedik yen覺 ac覺lan prime mall avm deki hayal kahves覺nde b覺seyler 覺cel覺m.

derken tam carpraz h覺zas覺ndak覺 rolex tabelas覺n覺 farkett覺m ve had覺 b覺 g覺r覺p bakay覺m ded覺m neler var neler yok.

(bu gune kadar hep breitling hayran覺 olarak) uzatmayay覺m orda b覺r 116300 referans numaral覺 datejust modelini begend覺m ve pazarl覺k yapt覺k. cay kahve 覺ct覺k ve 覺y覺ce em覺n olunca mutlaka arayacag覺m覺 bel覺rterek oradan ayr覺ld覺m.

bu arada magaza adana bayiisi olan times saat.

cal覺sanlar gayet k覺bar ve naz覺k b覺r b覺c覺mde 覺lg覺lend覺ler ve b覺kmadan her soruma cevap vermeye cal覺st覺lar. bunu bel覺rtmeden gecmek 覺stemed覺m.

uzun laf覺n k覺sas覺 datejust 116300 oldu 116333

bakt覺m dusundum tas覺nd覺m derken en son gmt master ii 116713 e karar verd覺m ve baslad覺m arast覺rmalara. (burda tsf n覺n katk覺s覺 buyuk) istanbulda yasad覺g覺m 覺c覺n s覺ras覺yla storks ve rhodium un subeler覺n覺 gezd覺m f覺yatlar ald覺m. bu esnada 覺sv覺cre'dek覺 d覺s hek覺m覺 arkadas覺mdanda bana f覺yat almas覺 覺c覺n r覺ca ett覺m.

storks cok 覺y覺 b覺r b覺yat vermes覺ne ragmen eller覺nde gmt master ii celik alt覺n olmad覺g覺n覺 ve ancak 30 gun sonra tesl覺m edeb覺lecekler覺n覺 belirttiler.

rhodium u h覺c anlatm覺yorum b覺le pek fazla 覺nd覺r覺m yapamad覺klar覺n覺 soyled覺ler. ancak kahveler覺 guzeld覺 b覺sey d覺yemem : )

en en son olarak gaziantep times 覺le 覺rt覺bata gec覺p f覺yat ald覺m ve el覺mdek覺 f覺yatlar覺 aktard覺m ve bana oraya gel覺p saat覺 almam 覺c覺n gecerl覺 b覺r neden (f覺yat) vermeler覺n覺 r覺ca ett覺m ve k覺rmad覺lar sagolsunlar.

26 subat sabah 7.50 ucag覺 覺le g覺tt覺m antep e sagolsunlar alandan ald覺rd覺lar magazaya kadar get覺rd覺ler,beraber kahvalt覺m覺z覺 yapt覺k cay覺m覺z覺 kahvem覺z覺 覺ct覺k. ve al覺sver覺m覺z覺 yapt覺k.

saat覺m覺 tesl覺m ald覺ktan sonra 4.40 ucag覺 覺c覺n tekrar alana kadar ben覺 b覺rakt覺lar allah raz覺 olsun.

k覺saca ben覺m h覺c akl覺mda yokken akl覺ma 116300 gayet sade b覺r datejust 覺le g覺ren rolex kalb覺m覺 gmt master ii ile 癟ald覺 ve ben覺 kand覺rd覺.

bu ilk rolex im umar覺m bi sorun yasamam.

son olarakta saat覺m覺 癟oktan 癟izdim bile ve bu konuda s覺ze dan覺smak 覺sted覺m : )

bu konuda neler yap覺lab覺l覺r yard覺mc覺 olab覺l覺rsen覺z sev覺n覺r覺m.

herkese mutlu haftalar d覺ler覺m.

buyrunuz;
maazada ilk kar覺lama:

Resim

al覺veris bitti imdi ayar zaman覺 : )

Resim

sertifikam覺z :

Resim

vakumlar覺m覺z :

Resim

son durumumuz :

Resim

Resim

buda ilk 癟iziimiz : )

Resim
bunu d羹n gece 癟ektim gece g繹r羹n羹羹 : )

Resim
En son manevra taraf覺ndan 03 Mar 2014, 22:58 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
manevra

Ya: 45
Kay覺t: 02 Mar 2014, 21:59

Re: Rolex GMT Master II 116713 LN Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤zlenimler

Mesaj ackrite » 03 Mar 2014, 18:59

Oncellikle hayirli olsun, iyi gunlerde kullanmak nasip olsun. Times calisanlari cok iyidir, iyi yapmissiniz ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
ackrite

Kay覺t: 17 Eki 2012, 00:10

Mesaj manevra » 03 Mar 2014, 19:02

kesinlikle kat覺l覺yorum. 繹zellikle ercihan beyin b羹y羹k yard覺mlar覺 oldu. sagolsun cok mahcup ett覺 ag覺rlad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
manevra

Mesaj Laz5353 » 03 Mar 2014, 19:03

hay覺rl覺 uurlu olsun g羹le g羹le kullan覺n :champ: :champ: 癟izik konusunda yapabilicek birey yok 癟elik alt覺n 癟ok 癟abuk 癟izikliyor ne kadar dikkat etsenizde :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Laz5353

Ya: 33
Kay覺t: 12 Mar 2012, 04:09

Mesaj hydrocon » 03 Mar 2014, 19:05

Hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺n :thumbup:
Her ey zehirdir m羹him olan dozdur.
Kullan覺c覺 avatar覺
hydrocon

Ya: 41
Kay覺t: 09 Haz 2012, 10:31

Mesaj manevra » 03 Mar 2014, 19:21

癟ok tesekkurler arkadaslar;

evet malesef sak覺nan g繹ze 癟繹p bat覺yor : ) 癟izilsin bakal覺m : )
Kullan覺c覺 avatar覺
manevra

Mesaj Baran » 03 Mar 2014, 19:22

Hayirli olsun hikayesi olan saatleri seviyorum.Cizikleri kafaya takmayin her cizik bir an覺 olacak :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj SerkanGS » 03 Mar 2014, 19:23

Hay覺rl覺 olsun 襤yi g羹nlerde kullan覺n :champ:
Dedicated to Perfection / Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Desertsun
Kullan覺c覺 avatar覺
SerkanGS

Ya: 44
Kay覺t: 17 Kas 2010, 00:12

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 65 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners