TAG Heuer Aquaracer 500M WAK2111 Ceramic

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

TAG Heuer Aquaracer 500M WAK2111 Ceramic

Mesaj mcd » 11 Şub 2014, 17:05

Öncelikle yeni saatimin açılışıyla sizlerle birlikteyim.Bir incele yapmayı düşünüyordum ancak forumdaki son açılışlardaki incelemeleri okuduktan sonra açıkçası kendimi bu konuda yeterli hissetmedim. Daha çok fotoğraf ağırlıklı bir açılış olacak. :thumbup:

Uzun zamandır bir diver saat istiyordum. Aslında tek istediğim No date maalesef başka bahara kaldı. :( No date alamasak da bu ateşi biraz azaltmak gerekiyordu. (Elbet bir gün yollarımız kesişecek :super: :super: ) Gelelim aldığımız saate

Bu saatle ilk karşılaşmamız saatçileri gezerken panorada oldu. Fiyatı duyana kadar herşey çok güzel gidiyordu :lol: sonrası malum arkama bakmadan çıktım dükkandan :lol: ikinci kez ise forumda karşılaştık.Satılık bölümünde görünce tekrar bu saat benim olmalı arzusu oluştu. Saatten sorumlu devlet bakanına msj attık. (diğer adı Serdarfb ) Yurtdışındayım dönünce Serhat ile konuşurum dedi.(Şansıma uzun bir seyahatmiş.) Bekle allah bekle 1 hafta nasıl geçti anlatamam . :lol: dönünce Serhat abiyle görüştü ve kısa bir konuşmadan sonra yeni bir saatim olmuştu. Bundan sonrası Serhat abi için biraz uğraştırıcıydı. Abi biraz güncel resim yollar mısın ,sapması ne kadar şu ne bu ne derken sabırla bütün sorularımı cevapsız bırakmadı. :thumbup:

Saat elime ulaşıp koluma taktığım anda bütün bu bekleyiş süreci yerini mutluluğa bıraktı. Gerçekten doğru bir karar verdiğimi anladım. :D

Akşamına Serdar abiden bir mesaj
S: saati aldın mı?
C: aldım abi
S: Açılış yapmazsan başına gelecekleri biliyor musun?
C: Biliyorum abi Saygılar

Şimdiki aklım olsa direk resmi yüklerim ve Sürgün Yeri - Körling Nedir adlı konuya gidip takımımı kurmakla uğraşırdım. :lol: :lol:

Saatin özelliklerine gelince çapı 41 mm gerçekten bu saat için çok uygun bir ölçü ,
Kadranın mavisi çok hoş ve kadrandaki enine çizgiler saate ayrı bir hava katmış.
Bezelin seramik olması kalite hissini arttırıyor.
Saatin günlük sapması +6-7 saniye arası değişiyor.
Luminova gayet başarılı
Saatin en beğendiğim kısmı ise bileziği; tokaya doğru bileziğin incelmesi ve tokanın kullanımı çok rahat

Eksi olarak gördüklerim tarih olmasaymış daha güzel olabilirmiş (Bunlar hep no date yüzünden oluyor)
ve ince işçilikte daha özenli davranabilirlermiş.(f/p olarak işçilik fazlasını veriyor ama benim beklentim daha fazla herhalde)

Serdar abiye her zamanki gibi saat alımı konusundaki yardımları için teşekkür ederim. :champ:

Serhat abi mesajlarıma sıkılmadan cevap verdiğin ve bu güzeli bana yolladığın için tekrar teşekkür ederim. :champ:

Gelelim resimlere açıkçası ferhat abiyle(fbolukbas) görüşebilseydik daha güzel resimler olacaktı ama idare edin artık. :)

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Cihan
Kullanıcı avatarı
mcd

Re: Tag Heuer Aquaracer 500M WAK2111 Ceramic

Mesaj Cct » 11 Şub 2014, 17:15

Güle güle kullanın, çok güzel model :champ:
Her türlü saat itinayla takılır.
Kullanıcı avatarı
Cct

Mesaj herofb » 11 Şub 2014, 17:18

sevdiğimiz maviş bir arkadaş , hayırlı olsun ,güle güle kullan :champ:
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj ernest0 » 11 Şub 2014, 17:19

hayırlı olsun, güle güle kullanın... :champ: :champ: :champ:
İmzanız

Bu oluşturduğunuz mesajlara eklenebilecek bir yazı bloğudur. 200 karakterlik limiti vardır.
Kullanıcı avatarı
ernest0

Mesaj hozburun » 11 Şub 2014, 17:20

mcd tebrikler :champ: :champ: :champ: Güzel saat :super: Hayırlı olsun, güle güle kullan :thumbup:
Kullanıcı avatarı
hozburun

Mesaj raven » 11 Şub 2014, 17:45

Hayırlı olsun :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj Miriel » 11 Şub 2014, 17:56

Mcd :champ: :champ:vHayırlı olsun. :champ: :champ:
NOBLESSE OBLIGE!
Kullanıcı avatarı
Miriel

Mesaj vmetin » 11 Şub 2014, 18:24

güle güle kullan :champ: :champ:
Kullanıcı avatarı
vmetin

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 144 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners