Bir Saat Merakl覺s覺n覺n Maceralar覺 & Panerai PAM507 襤ncelemesi

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Bir Saat Merakl覺s覺n覺n Maceralar覺 & Panerai PAM507 襤ncele

Mesaj ErsinGS » 09 ub 2014, 20:03

g羹zel hikaye
satlerinizi iyi g羹nlerde kullan覺n... :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
ErsinGS

Ya: 59
Kay覺t: 10 Ara 2011, 00:05

Mesaj necati » 09 ub 2014, 20:30

Keyifli inceleme, keyifle kullan :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
necati

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2012, 21:22

Mesaj serdarfb » 09 ub 2014, 22:01

imdi saatin sahibi arkada覺m覺z gayet g羹zel 繹zetlemi konuyu da... Tabi benim ekleyeceklerim var muhakkak... :lol: :lol:

Hayat覺m覺n son 6 ay覺n覺 kabusa 癟eviren bu saati bu kadar beeneceimi hi癟 d羹羹nmemitim. Her sabah kalkt覺覺mda Drk denilen ahsiyetten gelen taciz mesajlar覺 bile, bu saati g繹rmek dahi istememem i癟in yeterli bir sebepti ama ilgin癟 bir ekilde kendisiyle aram覺zda bir ba kuruldu. :lol: :lol: Saat Drk nin eline ge癟meden 繹nceki s羹rede teslim edilen neredeyse b羹t羹n Bronzo lardan haberim var. Sabah akam, gece g羹nd羹z "Abi bir tane daha gitti" mesaj覺 eliinde telefonda bir Bronzo fotosu g繹rmek 癟ok hotu dorusu.. :D :D

Keza forumda bile alttan alttan, 癟akt覺rmadan taciz ediyordu :

Drk yazd覺:
Tolgi06 yazd覺:Mekanizma zaten harika ama umutsuz olmamak laz覺m; SerdarFB ve SalihY'nin bulamayaca覺 saat yok diyorlar :lol:

Sabah SerdarFB bu mesaj覺 g繹r羹nce bakal覺m ne diyecek? :D

襤talya'daki bayii "Evet saat var" dediinde ilk akl覺ma gelen ey bu 覺zd覺rab覺n nihayet sonlanmak 羹zere olduu idi.. :lol: :lol: :lol:

aka bir yana hem 襤talya'da saati ald覺覺m bayii hem de 襤stanbul Butik yetkililerine teekk羹r etmem gerekiyor. Onlar覺n d羹r羹stl羹kleri ve yard覺mlar覺 sonucunda hem Drk hem de ben g羹zel ve anlaml覺 bir saat sahibi olduk. :thumbup: Tabi bu arada bu ilikilere sebep olan TSF ye de ayr覺ca teekk羹rler. :champ: :champ:

襤talya'daki bayii dostum Cesare saati al覺rken g羹zel bir kelam etti. :arrow:

"Ne ald覺覺n覺 biliyor olman beni sevindiriyor. Saati doru kiiye satm覺 olmak benim i癟in 繹nemli bir konu"

Ben de ayn覺 eyi kendimden 癟ok Drk i癟in s繹yleyebiliyorum. :thumbup: u an sahip olduum her saatte onun da pay覺 var. :thumbup: Gen癟 ya覺na ramen edindii bilgi ve tecr羹beyi hem bana hem de forumdaki t羹m 羹yelere yeri geldiinde b羹y羹k bir olgunlukla aktarmay覺 baar覺yor. :thumbup:

襤in bana g繹re en g羹zel taraf覺, Drk 癟ekmeceyi a癟覺p eski Seiko'sunu g繹rd羹羹nde hala y羹z羹nde oluan o g羹l羹mseme, bu maceral覺 s羹re癟ten sonra Bronzo yu her g繹rd羹羹mde benim y羹z羹mde de oluacak... :lol: :lol: :lol:

G羹zel bir hat覺ra oldu ite.. G羹le g羹le kullan.. :champ:

Daha da 癟覺k hayat覺mdan. S繹z verdim, yapt覺m.. :twisted: :twisted:
Kullan覺c覺 avatar覺
serdarfb

Ya: 53
Kay覺t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj ernest0 » 09 ub 2014, 22:08

Serdar abi cok guldum :D

Gule gule kullanin :champ:
襤mzan覺z

Bu oluturduunuz mesajlara eklenebilecek bir yaz覺 bloudur. 200 karakterlik limiti vard覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
ernest0

Kay覺t: 19 ub 2012, 22:47

Mesaj hakan1970 » 09 ub 2014, 22:32

Serdar bakan , Drk. G羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ: :champ: :champ:
Her insan huzur verir...Kimileri gelince , kimileri gidince.
Kullan覺c覺 avatar覺
hakan1970

Ya: 53
Kay覺t: 30 Oca 2013, 18:17

Mesaj drk » 09 ub 2014, 23:00

Belki de saatin benim i癟in bu denli 繹nemli olmas覺n覺n sebebi ard覺ndaki hikayedir ;) Maazaya gir, paray覺 ver, saati al prosed羹r羹nden 癟ok daha farkl覺 ve maceral覺 bir al覺veri oldu :) Bu y羹zden saati koluma her takt覺覺mda kendinden 癟ok ard覺ndakileri g繹rmek beni daha da mutlu ediyor :champ:

Herkese tekrardan 癟ok teekk羹rler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj ernest0 » 09 ub 2014, 23:11

Drk yazd覺:Belki de saatin benim i癟in bu denli 繹nemli olmas覺n覺n sebebi ard覺ndaki hikayedir ;) Maazaya gir, paray覺 ver, saati al prosed羹r羹nden 癟ok daha farkl覺 ve maceral覺 bir al覺veri oldu :) Bu y羹zden saati koluma her takt覺覺mda kendinden 癟ok ard覺ndakileri g繹rmek beni daha da mutlu ediyor :champ:

Herkese tekrardan 癟ok teekk羹rler :champ:

Drk bu arada 382 icin cok uzuldum hele ki chrono fiyatlarini gorunce :(

Umarim bu saat omur boyu seninle olur :champ:
襤mzan覺z

Bu oluturduunuz mesajlara eklenebilecek bir yaz覺 bloudur. 200 karakterlik limiti vard覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
ernest0

Kay覺t: 19 ub 2012, 22:47

Mesaj drk » 09 ub 2014, 23:17

Neyseki 507 fiyatlar覺 da ayn覺 seviyelerde :D

nemli olan hatalardan ders al覺p ayn覺 pimanl覺klar覺 bir daha yaamamak :champ: Submariner neyse 507 de benim i癟in ayn覺 derecede 繹nemli :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 143 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners