Tissot Visodate Heritage T019.430.16.031.01 İnceleme

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tissot Visodate Heritage T019.430.16.031.01 İnceleme

Mesaj eyupfb » 19 Mar 2013, 23:59

Arkadaşlar Merhaba,

Bende bir süredir forumu takip ediyorum fakat şu ana kadar kendimi tanıtma fırsatı bulamadım, daha doğrusu biraz tembellik ettim.

Önce bir saat alayım onun açılışı ile tanşmayı aynı ana bırakayım diyordum. Nihayetinde öylede oldu ama süreç istenmeyen sebeplerden dolayı baya uzadı.

Nicikimden de belli olduğu üzere adım Eyüp, özel bir şirkette vergi denetmeni ve danışmanı olarak çalışmaktayım. Anne ve banadan Erzurumluyum ancak doğma büyüme İstanbulluyum. Her ne kadar doğma büyüme İstanbullu olsamda 5 senelik üniversite tahsilim yüzünden kendimi az buçuk Angaralı hissediyorum :D

Hikayeye başlamadan önce hepinize foruma olan katkılarınız ve dolayısıyla benim gibi bilgisiz kişilere yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bu arada forumu okudukça bu online muhabbetin gerçek hayata yansıdığını da görmek ayrı bir keyif, böyle birşeyin olabileceğini düşünemezdim bile bu forum ve sizler beni baya şaşırttınız :o Dostluğunuz baki olur inşallah.

Gelelim saate ve hikayesine...

Yaklaşık 2 ay önce Tissot Visodate Heritage saatimi aldım, yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra saatimin kadranında çok ufak hatta dikkat edilmediği sürece belli bile olmayan bir leke farkettim. Saatimi aldığım yere götürüp iade istedim ama kullandığım süre içerisinde kordonun yıprandığını ve 2 adet kılcal çizik yüzünden saati değiştiremeyeceklerini söylediler. Ne kadar değişim için ısrar etsemde kabul ettiremedim ben de kadran değişimi yapmalarına razı oldum. Ancak durumun peşini o kadar kolay bırakacak değildim tabiki ;) saatimin serviste geçirdiği hergün mağazayı arayarak 20 günlük servis süresinden bahsettim. 20 gün dolunca yine arayarak tüketici heyetine gideceğim ve nakit iade talep edeceğim diyince biz size yeni saat verelim dediler. Ben de çok severek aldığım saatime tekrar kavuşmuş oldum.

Siz üstadlarım zaten diğer açılan konularda saat için tüm yorumları yapmışsınız çok daha profesyonel fotoğraflar paylaşmışsınız ama ben de pek iyi olduklarını düşünmesem bile (cep telefonu ile bu kadar becerebildim) nacizane bir kaç fotoğraf paylaşmak ve muhabbetinize dahil olmak istedim.

Saatimin fotoğraflarını da paylaştığımdan konuyu saat incelemeleri bölümüne açtım ancak bu bölümün uygun olmaması durumunda saygıdeğer moderatörlerimizden konuyu uygun bir bölüme taşımalarını rica ederim.

Esen kalın...

Asıl kutuyu sarmalayan kağıt kaplama:
Resim

Kapalı Saat Kutusu:
Resim

Açık Saat Kutusu:
Resim

Kutunun Arka Bölümü:
Resim

Toka Açık Halde:
Resim

Kadran:
Resim
Resim

Bombe Cam ve T Logo Crown:
Resim
Resim

Saydam Arka Kapak ve Mekanizma:
Resim
Resim

Toka:
Resim
Resim

Ve Wristshot :)
Resim

Moderasyon: Fotoğraf linkleri düzenlendi; boyutlandırma için 2xF11
En son eyupfb tarafından 20 Mar 2013, 00:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
eyupfb

Re: Tissot Visodate Heritage BeyazKadran/KahveDeri

Mesaj Erdem35 » 20 Mar 2013, 00:06

resimler gözükmüyor ama siz işin ucunu bırakmamakla iyi yapmışsınız... :thumbup:
Ders Alınmazsa,Tarih Tekerrür Eder....!!
Kullanıcı avatarı
Erdem35

Mesaj mlm » 20 Mar 2013, 00:10

Foruma ve saatler dünyasına güzel bir giriş olmuş, hoşgeldiniz, saatiniz hayırlı olsun :champ:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj PhD » 20 Mar 2013, 00:13

Hayırlı olsun :champ:
Kullanıcı avatarı
PhD

Mesaj eyupfb » 20 Mar 2013, 00:15

erdemguner35 teşekkürler :champ: sanırım fotoları düzelttim :D
mlm teşekkürler :champ:
PhD teşeküürler :champ:
Kullanıcı avatarı
eyupfb

Re: Tissot Visodate Heritage T019.430.16.031.01 İnceleme

Mesaj cenk » 20 Mar 2013, 00:18

hayirli olsun :champ:
Kullanıcı avatarı
cenk

Mesaj Tolgi06 » 20 Mar 2013, 00:19

Güzel günlerde kullanın :champ:
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj SeRxx » 20 Mar 2013, 00:19

Çok doğru bir seçim olmuş, iyi günlerde kullanın :champ:

imageshack.us'a fotoğraf yüklerken 800x600 seçeneği ile yükleme yapmanız, fotoğrafları görünteleyenler açısından daha rahat olacaktır :thumbup:
Kullanıcı avatarı
SeRxx

Sonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 72 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners