Franck Muller Double Retrograde Hour Rose Gold 8880DHR

─░svi├žre ve Avrupa Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, ─░svi├žre Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či ─░svi├žre ve Avrupa ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Franck Muller Double Retrograde Hour Rose Gold 8880DHR

Mesaj vincefb » 25 Ara 2012, 21:50

Evet beyler :D Kutu a├ž─▒l─▒┼č─▒ yok ama ince k├╝├ž├╝k bir tan─▒t─▒m yapmadan ge├žmeyeyim dedim TSFmize katk─▒ olsun diye ;)

Saat benim be─čenimi kazanm─▒┼č Prof. Franck Mullere ait :D Saatin kasas─▒ 8880 Cintr├ęe Curvex diye ge├žiyor ve benim FMin saatleri aras─▒nda ki tek favorim :thumbup:

Ben inceleme konusunda Drk ve Razz─▒n eline su d├Âkemem Hsnmr'nin yan─▒nda ise hikaye kal─▒r─▒m :D O y├╝zden fazla uzun tutmadan k─▒sa k─▒sa ge├žece─čim affola ;) ( bu yapt─▒─č─▒ma inceleme bile denilmez ya neyse :D )

FM benim Rose Gold saatler i├žinde (kendim yak─▒ndan inceleme f─▒rsat─▒ buldu─čum) renk ve ton olarak be─čendi─čim tek saat.. Satt─▒─č─▒ma ├╝z├╝ld├╝─č├╝m├╝de her f─▒rsatta dile getirmi┼čtim :( ama daha ilgin├ž farkl─▒ bir modelini yeniden yakalama f─▒rsat─▒ buldum ve koleksiyonun i├žinde k├╝├ž├╝k bir k─▒y─▒m yaparak :D ald─▒m :champ:

Saatte en ilgin├ž olan ├Âzellik g├╝n ve ak┼čam i├žin iki ayr─▒ akrep olmas─▒.. G├╝n veya g├╝nd├╝z saatin kadran─▒n solunda ve ├╝ste 6 dan 18 e kadar... ak┼čam ise saatin sa─č─▒nda ve alt─▒nda 18 den 6 ya kadar ┼čeklinde iki ye ayr─▒lm─▒┼č... dakika ve saniye yine saatin olmas─▒ gerekti─či yerde merkezinde... saatte in house FM 2800-DH R mekanizma kullan─▒lmakta, Rose gold olan kasas─▒ ise 39.50mm x 55.30 mm b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde, 42 saat power reserve ve 30mt su ge├žirmezli─če sahip...

Haydi foto─čraflar :D Enjoy beyler sinire, strese yer vermeden yaz─▒k veya yuh tarz─▒nda mesajlar atmadan bak─▒n─▒z l├╝tfen :D :D

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Ve neden FMin Rose tonunu sevdi─čimi biraz olsun sizlere a├ž─▒klayabilmek i├žin UN maxi marine Rose ile foto─čraflar─▒n─▒ yan yana koyup ├žektim ;)

Resim
Resim

Ve en son haliyle Family :D

Resim
En son vincefb taraf─▒ndan 25 Ara 2012, 22:05 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vincefb

Kay─▒t: 11 A─ču 2011, 13:28

Re: Franck Muller Double Retrograde Hour Rose Gold 8880DHR

Mesaj metekaynak » 25 Ara 2012, 21:58

Hay─▒rl─▒ olsun g├╝zel g├╝nlerde kullan :champ:

┼×─▒k bir saat kolleksiyon i├žin de─čerli bir par├ža.
Mutlulu─čunuz daim olsun.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
metekaynak

Ya┼č: 50
Kay─▒t: 16 Kas 2012, 00:04

Mesaj herofb » 25 Ara 2012, 22:02

ba┼čkan hay─▒rl─▒ olsun , e─čer kullanacaksan g├╝le g├╝le kullan :) satarsan da karl─▒ olsun in┼čallah :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
herofb

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj Ahbob » 25 Ara 2012, 22:02

Pek ilgin├ž bir saatmi┼č hocam, kadran─▒ ilgi ├žekici. Ama sanki o kay─▒┼č olmam─▒┼č gibi. Resimler i├žin te┼čekk├╝rler. Koleksiyona ise s├Âylenecek s├Âz yok zaten, ├Âzellikle u├žtaki ikili ├žok can yak─▒yor. :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ahbob

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 26 Eyl 2010, 20:06

Mesaj fbolukbas » 25 Ara 2012, 22:08

Ba┼čGan kutudaki son yer de dolmu┼č. San─▒r─▒m bir s├╝re a├ž─▒l─▒┼č falan olmaz.
Bana hi├ž hitap etmese de, FM lerin enteresan dizaynlar─▒n─▒ merakla izliyorum.
Crazy hours gibi.. ─░yi g├╝nlerde kullan─▒n.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fbolukbas

Kay─▒t: 11 Mar 2010, 11:23

Mesaj serdarfb » 25 Ara 2012, 22:12

Ba┼čkan, "vah vaaah" diyebiliyormuyuz ? :lol: :lol:

Dostum g├╝le g├╝le kullan, Cvstos k─▒y─▒mda ba┼črol oynad─▒ anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla. :lol: Wrist shot beklentisi i├žerisindeyiz :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
serdarfb

Ya┼č: 47
Kay─▒t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj Offside » 25 Ara 2012, 22:16

aile ├╝yelerinin a─č─▒r abisi gibi olmu┼č. Koleksiyonunuzun en g├╝zel par├žas─▒m─▒d─▒r tart─▒┼č─▒l─▒r ama,en g├Âze batan,dikkat ├žeken bu galiba. yaln─▒z kay─▒┼č banada pek olmam─▒┼č gibi geldi .se├žim G├╝le g├╝le kullan─▒n.Panerai arkadan hala ├žok cool bak─▒yo.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Offside

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 09 Nis 2010, 16:52

Mesaj vincefb » 25 Ara 2012, 22:17

metekaynak yazd─▒:Hay─▒rl─▒ olsun g├╝zel g├╝nlerde kullan :champ:

┼×─▒k bir saat kolleksiyon i├žin de─čerli bir par├ža.
Mutlulu─čunuz daim olsun.

te┼čekk├╝rler :champ:

herojd11 yazd─▒:ba┼čkan hay─▒rl─▒ olsun , e─čer kullanacaksan g├╝le g├╝le kullan :) satarsan da karl─▒ olsun in┼čallah :champ:

Ba┼čkan ALLAH satt─▒rmas─▒n diyorum ama bana belli olmuyor :D te┼čekk├╝rler ba┼čkan biliyorum sevmiyorsun ama idare et art─▒k :D

Ahbob yazd─▒:Pek ilgin├ž bir saatmi┼č hocam, kadran─▒ ilgi ├žekici. Ama sanki o kay─▒┼č olmam─▒┼č gibi. Resimler i├žin te┼čekk├╝rler. Koleksiyona ise s├Âylenecek s├Âz yok zaten, ├Âzellikle u├žtaki ikili ├žok can yak─▒yor. :champ:

Onlar Forvet zaten Ahbob :D Croco kay─▒┼č sipari┼či verece─čim daha g├╝zel olacak ama b├Âyle hafif sporda ho┼čuma gitti ;) te┼čekk├╝rler :champ:

fbolukbas yazd─▒:Ba┼čGan kutudaki son yer de dolmu┼č. San─▒r─▒m bir s├╝re a├ž─▒l─▒┼č falan olmaz.
Bana hi├ž hitap etmese de, FM lerin enteresan dizaynlar─▒n─▒ merakla izliyorum.
Crazy hours gibi.. ─░yi g├╝nlerde kullan─▒n.

Son yer dolmu┼č hatta ta┼čm─▒┼čt─▒ :D fazlal─▒klar─▒ att─▒k diyelim :D te┼čekk├╝rler :champ:

serdarfb yazd─▒:Ba┼čkan, "vah vaaah" diyebiliyormuyuz ? :lol: :lol:

Dostum g├╝le g├╝le kullan, Cvstos k─▒y─▒mda ba┼črol oynad─▒ anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla. :lol: Wrist shot beklentisi i├žerisindeyiz :thumbup:

SerdarFB :D zaten wristshot atm─▒┼čt─▒k tekrar─▒n─▒ veririz senin i├žin :D ├žok te┼čekk├╝rler dostum :champ: :champ: Vahh vahh deme icat ├ž─▒karma benim ba┼č─▒ma :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vincefb

Re: Ynt: Franck Muller Double Retrograde Hour Rose Gold 8880

Mesaj hydrocon » 25 Ara 2012, 22:18

G├╝zel g├╝nlerde kullan ├žok ┼č─▒k :champ:
Her ┼čey zehirdir m├╝him olan dozdur.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hydrocon

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 09 Haz 2012, 10:31

Mesaj SeRxx » 25 Ara 2012, 22:21

─░yi g├╝nlerde kullan VinceFB :champ: Aile baya iyi olmu┼č , fotograflar icin te┼čekk├╝rler :champ:
Ger├žek Saatlerin Konu┼čuldu─ču T├╝rkiye'nin Tek Ger├žek Saat Forumu
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SeRxx
Global Moderator

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj vincefb » 25 Ara 2012, 22:24

Offside yazd─▒:aile ├╝yelerinin a─č─▒r abisi gibi olmu┼č. Koleksiyonunuzun en g├╝zel par├žas─▒m─▒d─▒r tart─▒┼č─▒l─▒r ama,en g├Âze batan,dikkat ├žeken bu galiba. yaln─▒z kay─▒┼č banada pek olmam─▒┼č gibi geldi .se├žim G├╝le g├╝le kullan─▒n.Panerai arkadan hala ├žok cool bak─▒yo.

Kay─▒┼č ├Ânerileriniz i├žin te┼čekk├╝rler croco geldikten sonra foto─čraflar─▒ payla┼č─▒r─▒m ve g├Âr├╝r├╝z hangisi daha g├╝zel :thumbup: Pam 424 cali dial her daim en cool olan─▒ :champ: te┼čekk├╝rler :champ:

hydrocon yazd─▒:G├╝zel g├╝nlerde kullan ├žok ┼č─▒k :champ:

Hydrocon Te┼čekk├╝rler dostum :champ:

SeRxx yazd─▒:─░yi g├╝nlerde kullan VinceFB :champ: Aile baya iyi olmu┼č , fotograflar icin te┼čekk├╝rler :champ:

Rolex'i b─▒rakt─▒m art─▒k Serxx :D ba┼čka denizlere yelken a├žmaya ba┼člad─▒m ondan g├╝zelle┼čti :D te┼čekk├╝rler dostum :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vincefb

Mesaj vmetin » 25 Ara 2012, 22:24

Ben ├žok be─čendim, saatin ├žok romantik bir duru┼ču var. FM hayran─▒ degilim ama gercekten be─čendim, en g├╝zel g├╝nlerde kullan :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vmetin

Ya┼č: 83
Kay─▒t: 13 Ara 2011, 17:37

Sonraki

D├Ân TSF ─░svi├žre Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 29 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners