Rolex DSSD Deep Sea Sea Dweller 116660 Fotoğraflı İnceleme

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Rolex DSSD Deep Sea Sea Dweller 116660 Fotoğraflı İnceleme

Mesaj Baran » 17 Ara 2012, 22:44

Foruma ilk uye olduğumda 20 ye yakın saatim vardı,Tissotlar Seikolar Nauticalar Quantumlar onlar bunlar...Sonra hepsini satıp otomatik dünyasının ilk basamağına cıktım.Orient Seiko5 Casio ardından VSA Longines Hamilton Orıs o segmentide bitirdikten sonra kucukluğumden beri istediğim Rolexe sıra gelmişti.
İlk Roleximi almamda bana Seadweller (Yalın abi) ve Razz (Burak abi) vesile olmuştu.O gün benden mutlusu yoktu,kim ne derse desin Rolexin kafası durumu söz konusu kesinlikle.Gece gündüz kolumdan cıkartmadım 24 saat.Taaki meshur Lezze buluşmasına dek.Buluşmada Drk (Doruk) kardeşimin yenı kasa Sub ını bileğime takmamla dünyam değişti :) O tokanın kalitesi pırıl pırıl bezeli ve saati olduğundan buyuk gösteren kolları ile içime işlemişti.Hemen benım için benımle uyuşan zevki saatler hakkında lafına sözüne en itibar ettiğim sevgili Razz ı aradım fakat 2elde kolay bulunmadığını fakat Serdar abinin satabileceğini söyledi.Serdar abiyle konustuk ben hemen kendi Sub ımı satılığa koydum.Bu sırada bir akşam tarabyada bir balıkcıda masalarımız yanyana denk geldi Serdar abiyle..O akşam bana kendi saatim satılmamış olmasına ragmen deneme amaclı bileğime taktığım yenı kasa Submerinerini bırakıp oradan ayrıldı.O yaptığını hiçbir zaman unutmıyacağım işte bu yuzden Serdar abinin yeri bende başkadır yalan yok ;) Yenı kasa Submariner mukemmel bir saat cokda severek kullandım.
Arada bir Panerai mevzusuda var tabiki..Ben ilk Panerai mi orta okulda salı pazarındaki bir tezgahtan markasını bile bilmeden almıştım cok net hatırlıyorum.İlk Atilla abinin saatini denemiş ilk önce Rolexmi Panerai mi alsam diyede uzunca konusmuştuk kendisiyle.Babamla meslektaş oluşu sebebiylede onuda cok severim bilir ;) Gecen ay bildiğiniz üzere Atilla abının saatini düşünmeden aldım ki onada aylardır söylüyordum satarsan ben senın saatini alacağım abi diye.Bende sevdiğim insanların saatini alma huyu var kesinlikle.Panerai o kadar sevdimki otomatiğini almak için satmaya karar verdim sonrada kıyamadım ilanı kaldırdım bildiğiniz üzere.Halende severek kullanıyorum.
Gelelim DSSD olayına :D Burak abiyle ilk yuzyuze tanıştığımızda sevgili mücadelecide hatırlayacaktır bizimleydi,Burak abide DSSD vardı ve aklımdan ''Yahu ne guzel birşey bu saat birgün acaba...Yok yok Baran kendine gel koskoca DSSD sana varırmı hiç '' diye gecirmiştim :) Sonraları Burak abiyle her görüştüğümüzde abi bak satarsan birgün ben alırım sözüm söz der oldum.Her gördüğümde bileğime takıyor inceliyordum abiiii bak satarsan alırım diyordum.Gecen hafta Baybars (mrbars) Burak abi (Razz) ile buluştuk,olagan bir gündü başta..Ayrıldıktan sonra ben nişanlımı aldım içimden ''Oğlum bak git al saati en azından bir dene kaba saba ağır saat zaten sevmezsin'' diye gecirip Burak abiyi aradım ve 10dk sonra saat bileğimdeydi.Ben zaten test için alırsam bende kalır diyordum Burak abiye ki öylede oldu.Serdar abi aldı geri verdi en son volkan abının ankaradan gelişi üzerine yaptığımız Lezze buluşmasında Fatih abi (Fatihözdemir) aldı DSSD yi test için oda geri verdi...Ama ben daha ilk görüşte aşık olduğum saati geri vermedim :D

Samimiyetime inanın 1 haftadır saat gece gunduz 24 saat bileğimde ve gercekten cok sevdim kesinlikle bileğimde cok rahat kasasına ağırlığına cüssesine ragmen muthiş konforlu geldi bana.Ya cok sevdiğim için batmıyor yada gercekten konforlu bilemiyorum.Sürekli bileğimde olduğunu bana hissettiriyor ve bu cok hoşuma gidiyor.Kesinlike celik saatte ben ulaşabileceğim en üst noktaya ulaştım kendi ideallerim zevklerim cercevesinde.İncelemesini yapmıyacağım cunku forumda sevgili Razz ın cok guzel bir incelemesi var o varken bana inceleme yapmak düşmez diye düşündüğümden böyle bir yazı yazmak istedim.Uzun diye sıkılıp okumayanlar olacağı gibi oturup bu heyecanı benımle paylaşacaklarda olacaktır.Şİmdiden tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ediyor ve sizleri Razz ın deyimiyle Fat Ass ile başbaşa bırakıyorum..

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Razz' a bu saati cok yakıştırıyordum hatta hep bu saati satma yakışıyor üzülürsün dememe ragmen ne yaptım ettim aldım.Sana buradan tekrar teşekkür ediyorum abicim Fat Ass emin ellerde bilesin ;) Heee bu arada 1 hafta boyunca DSSD ye rakılar içirdim kebaplar balıklar tatlılar yedirdim önümüzdeki günlerde saatlerimiz yemekte başlığında paylaşacağım :lol:
Kullanıcı avatarı
Baran

Re: Rolex 116600 DSSD Fotoğraflı İnceleme

Mesaj mrbars » 17 Ara 2012, 22:49

hayırlı olsun baran :D :champ: :champ: :champ:
Kullanıcı avatarı
mrbars

Re: Rolex 116600 DSSD Fotograflı İnceleme

Mesaj metekaynak » 17 Ara 2012, 22:50

Çok şık çok güzel güle güle kullan tebrikler :champ:
Kullanıcı avatarı
metekaynak

Mesaj mlm » 17 Ara 2012, 22:50

Baran zevkle ve sırıtarak okudum ve mutluluğuna şahit ve ortak oldum :D
İyi günlerde kullan, bu saatin hakkını vereceğinden zerre şüphem yok :champ: :champ: :champ:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj Ahbob » 17 Ara 2012, 22:50

Hayırlı olsun. Sağlıklı, güzel günlerde kullan. :champ:
Kullanıcı avatarı
Ahbob

Mesaj vincefb » 17 Ara 2012, 22:53

yakışıklı saat.. güzel günlerde kullan :champ:
Kullanıcı avatarı
vincefb

Mesaj mcd » 17 Ara 2012, 22:53

Baran ben uzun diye nitelendirdiğin yazıyı bir çırpıda keyifle okudum. Çok içten ve sohbet havasındaydı.
Keyifle güzel günlere kullan. :champ:
Cihan
Kullanıcı avatarı
mcd

Mesaj ultimate45 » 17 Ara 2012, 22:56

Çok yakışmış kolunuza güle güle kullanın :champ: :thumbup: bu arada yazınızı soluksuz okudum belki bir gün bizede kısmet olur :D
I want to buy rolex but I couldnt pronounce it
Kullanıcı avatarı
ultimate45

Sonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 65 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners