Ilk kutu acilisim :)

─░svi├žre ve Avrupa Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, ─░svi├žre Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či ─░svi├žre ve Avrupa ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ilk kutu acilisim :)

Mesaj hakanakin » 04 Oca 2018 23:53

Bonus yapiyim bari :)

Resim

Resim

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hakanakin

Kay─▒t: 05 Oca 2016 15:06

Mesaj moy » 06 Oca 2018 10:23

hakanakin yazd─▒:
Can16 yazd─▒:Hakan hocam ;

M├╝kemmel bir tercih iyi g├╝nlerde kullan─▒n ...

raven yazdı:Çıtayı yüksek tutmussunuz, hayırlı olsun :thumbup:

bumega yazd─▒:Cok g├╝zelmi┼č. G├╝le gule kullanin
:champ:

Cok tesekkur ederim. Guzel yorumlarinizla beni cok mutlu ettiniz. Acikcasi neden baska bisey almadin denilecek diye cok korkuyordum :D

Merhaba b├Âyle bir┼čeyden korkacak ├žekinecek bir┼čey yok.Hayat─▒ ve se├žimleri hep u├žlarda olan,herkezin tercih etmedi─čini tercih eden bu y├╝zden hep zarar eden biriyim ama ben b├Âyleyim.
B├╝t├že sizin zevk sizin siz al─▒┼čveri┼činizden mutluysan─▒z sorun yok demektir.Tad─▒n─▒ ├ž─▒kart─▒n.
Arabalarla hep i├ž i├že oldum modifiye forumlar─▒,sanayiler,aksam rolling muhabbetleri vs b├╝y├╝k ihtimal forumdan @Baran la bir ├žok ortak tan─▒d─▒─č─▒m─▒z ├ž─▒kar bir yaz─▒s─▒nda onunda ara├ž ve modifiye ye merakl─▒ oldu─čunu okumu┼čtum.

2012 y─▒l─▒nda bir tane vw golf R ald─▒m piyasada ├žok tercih edilmeyen az bulunan bir ara├žt─▒.
2 litre 265 bg 4 ├žeker fabrika ├ž─▒k─▒┼čl─▒ yar─▒┼č koltuklar─▒,g├╝clendirilmi┼č frenleri,koskocaman jantlar─▒ olan bir ara├žt─▒. t├╝ketimi ise normal kullan─▒mda 75 kuru┼č gazlad─▒n m─▒ 1 lira yakan bir ara├ž
etraf─▒mda ki her kez manyaks─▒n bu paraya bu ara├ž al─▒n─▒r m─▒, ke┼čke dizel bmw alayd─▒n,bu devirde benzinli araba m─▒ kald─▒ ,vs vs vs dedi dedi durdu.ben se├žimimden o kadar mutluydum ki anlatamam o arac─▒ can─▒n alana kadar kulland─▒m. 4 sene sonra o─člum olaca─č─▒ haberinden sonra babam do─čum hediyesi almak istedi uzun bir karar ve sipari┼č s├╝recinden sonra do─čuma 2 hafta kala ┼ču an kulland─▒─č─▒m arac─▒ ald─▒m.
arac─▒m bmw 4 cabrio duyan g├Âren her kez ┼čok tabi yine yorumlar bebekle tek kap─▒ araba zor,├╝st├╝ a├ž─▒l─▒yor bunun bagaj─▒ yok,2.elde satamazs─▒n,g├╝venli de─čil,k─▒s─▒n ─▒s─▒nmaz vs vs.
Fakat ne oldu o─člum 17 ayl─▒k ├žat─▒r ├žutur geziyoruz keyfini ├ž─▒kart─▒yoruz.mutlumuyum arabamla ├žok mutluyum.
Bu y├╝zden fazla tak─▒lmay─▒n insanlar ne demi┼č ne dermi┼č sadece bir ├╝r├╝n├╝ almadan iyi ara┼čt─▒r─▒n ve alca─č─▒n─▒z ├╝r├╝n i├žinize sinsin gerisi fasa fiso

├Âzel mesajda da belirtmi┼čtim saatiniz ├žok g├╝zel g├╝le g├╝le kullan─▒n
tudor g├Âmlek krall─▒─č─▒ :lol: :lol: :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
moy

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 10 ┼×ub 2015 16:41

Mesaj evsen81 » 07 Oca 2018 11:44

Hay─▒rl─▒ olsun g├╝zel saat :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
evsen81

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 25 Nis 2014 19:29

Mesaj hakanakin » 07 Oca 2018 20:55

evsen81 yazd─▒:Hay─▒rl─▒ olsun g├╝zel saat :champ:
moy yazd─▒:
hakanakin yazd─▒:
Can16 yazd─▒:Hakan hocam ;

M├╝kemmel bir tercih iyi g├╝nlerde kullan─▒n ...

raven yazdı:Çıtayı yüksek tutmussunuz, hayırlı olsun :thumbup:

bumega yazd─▒:Cok g├╝zelmi┼č. G├╝le gule kullanin
:champ:

Cok tesekkur ederim. Guzel yorumlarinizla beni cok mutlu ettiniz. Acikcasi neden baska bisey almadin denilecek diye cok korkuyordum :D

Merhaba b├Âyle bir┼čeyden korkacak ├žekinecek bir┼čey yok.Hayat─▒ ve se├žimleri hep u├žlarda olan,herkezin tercih etmedi─čini tercih eden bu y├╝zden hep zarar eden biriyim ama ben b├Âyleyim.
B├╝t├že sizin zevk sizin siz al─▒┼čveri┼činizden mutluysan─▒z sorun yok demektir.Tad─▒n─▒ ├ž─▒kart─▒n.
Arabalarla hep i├ž i├že oldum modifiye forumlar─▒,sanayiler,aksam rolling muhabbetleri vs b├╝y├╝k ihtimal forumdan @Baran la bir ├žok ortak tan─▒d─▒─č─▒m─▒z ├ž─▒kar bir yaz─▒s─▒nda onunda ara├ž ve modifiye ye merakl─▒ oldu─čunu okumu┼čtum.

2012 y─▒l─▒nda bir tane vw golf R ald─▒m piyasada ├žok tercih edilmeyen az bulunan bir ara├žt─▒.
2 litre 265 bg 4 ├žeker fabrika ├ž─▒k─▒┼čl─▒ yar─▒┼č koltuklar─▒,g├╝clendirilmi┼č frenleri,koskocaman jantlar─▒ olan bir ara├žt─▒. t├╝ketimi ise normal kullan─▒mda 75 kuru┼č gazlad─▒n m─▒ 1 lira yakan bir ara├ž
etraf─▒mda ki her kez manyaks─▒n bu paraya bu ara├ž al─▒n─▒r m─▒, ke┼čke dizel bmw alayd─▒n,bu devirde benzinli araba m─▒ kald─▒ ,vs vs vs dedi dedi durdu.ben se├žimimden o kadar mutluydum ki anlatamam o arac─▒ can─▒n alana kadar kulland─▒m. 4 sene sonra o─člum olaca─č─▒ haberinden sonra babam do─čum hediyesi almak istedi uzun bir karar ve sipari┼č s├╝recinden sonra do─čuma 2 hafta kala ┼ču an kulland─▒─č─▒m arac─▒ ald─▒m.
arac─▒m bmw 4 cabrio duyan g├Âren her kez ┼čok tabi yine yorumlar bebekle tek kap─▒ araba zor,├╝st├╝ a├ž─▒l─▒yor bunun bagaj─▒ yok,2.elde satamazs─▒n,g├╝venli de─čil,k─▒s─▒n ─▒s─▒nmaz vs vs.
Fakat ne oldu o─člum 17 ayl─▒k ├žat─▒r ├žutur geziyoruz keyfini ├ž─▒kart─▒yoruz.mutlumuyum arabamla ├žok mutluyum.
Bu y├╝zden fazla tak─▒lmay─▒n insanlar ne demi┼č ne dermi┼č sadece bir ├╝r├╝n├╝ almadan iyi ara┼čt─▒r─▒n ve alca─č─▒n─▒z ├╝r├╝n i├žinize sinsin gerisi fasa fiso

├Âzel mesajda da belirtmi┼čtim saatiniz ├žok g├╝zel g├╝le g├╝le kullan─▒n
tudor g├Âmlek krall─▒─č─▒ :lol: :lol: :lol:

Cok tesekkur ederim :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hakanakin

Mesaj darksilence » 09 Oca 2018 16:25

Hay─▒rl─▒s─▒ olsun.. g├╝zel bir saat..
"As the Years Go Passing By..."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
darksilence

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 24 A─ču 2012 13:09

Mesaj Skywalker87 » 13 Oca 2018 01:06

Hay─▒rl─▒ olsun g├╝le g├╝le kullan─▒n :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Skywalker87

Kay─▒t: 19 May 2014 23:08

Mesaj onurcan3461 » 13 Oca 2018 02:01

Hay─▒rl─▒ olsun iyi g├╝nlerde kullan─▒n
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
onurcan3461

Kay─▒t: 11 Tem 2017 18:07

Mesaj hakanakin » 13 Oca 2018 10:57

darksilence yazd─▒:Hay─▒rl─▒s─▒ olsun.. g├╝zel bir saat..

Skywalker87 yazd─▒:Hay─▒rl─▒ olsun g├╝le g├╝le kullan─▒n :champ:

onurcan3461 yazd─▒:Hay─▒rl─▒ olsun iyi g├╝nlerde kullan─▒n

Tesekkur ederim. :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hakanakin

Mesaj tt59 » 13 Oca 2018 11:13

Hay─▒rl─▒ olsun g├╝zel bir se├žim yapm─▒┼čs─▒n─▒z :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tt59

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 30 A─ču 2015 17:43

Mesaj EnderE » 13 Oca 2018 11:26

Eski bir kullanicisi olarak. Çok güzel bir saat ve kesinlikle orjinal vintage deri kayısla daha güzel . Bulsam yine alırım , o kadar da kefiylidir.

SM-G900FQ cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Ender Erdogan / Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒ Forestsoul
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 20 ┼×ub 2016 23:59

├ľnceki

D├Ân TSF ─░svi├žre Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners