Casio 190WD Chronograph Özelliği Bilgi Talebi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Casio 190WD Chronograph Özelliği Bilgi Talebi

Mesaj MaReSaL » 28 Ağu 2012, 22:17

Resim

Resim

Resim

Merhabalar;saatim'i alalı bir gün oldu. Chronograf özelliğini kullanmayı öğrendim... . Benim aklıma takılan soru şu split time ile belirli bir kiliometre belirleyip belirli bir zaman içinde zaman ayırımı yaptığımızda. Altta bulunan kilometre kadranı hız değeri gösteriyor..

Bunları okumayı vs de biliyorum kılavuzunu iyicene inceledim.

Ancak bu sonuçlar tam olarak neyi yansıtıyor hız gerçekten bitiş çizğisindeki hızımı gösteriyor.

Yoksa ortalama hızımı tam çözemedim bilenimiz var ise yardımcı olabilir mi .

Saat bu arada çok şık hafif ötesi..Ve timer özelliği vs çok hoş sporcu olduğumdan 3 saat ara ile besleniyorum.. Timer hep kurulu çok işime yarıyor...

Birde saatimin gece ışıma özelliği güneş baktıktan 20 dakika sonra sona eriyor bu süre normal midir? Ben en az 5 saat ışımasını bekliyordum :)
Kullanıcı avatarı
MaReSaL

Re: Casio 190WD Chronograph Özelliği Yardım !

Mesaj serdarfb » 29 Ağu 2012, 18:02

[quote="MaReSaL
Ancak bu sonuçlar tam olarak neyi yansıtıyor hız gerçekten bitiş çizğisindeki hızımı gösteriyor.

Yoksa ortalama hızımı tam çözemedim bilenimiz var ise yardımcı olabilir mi .[/quote]

MaReSal , öncelikle güle güle kullanın. Bahsettiğiniz özelliğin ortalama hızınızı gösteriyor olması lazım. Saati inceleme şansım olmadı ama benzer özellikli saatlerde ortalama hızı gösterdiğini biliyorum.
Kullanıcı avatarı
serdarfb

Re: Casio 190WD Chronograph Özelliği Yardım !

Mesaj Thevenin » 29 Ağu 2012, 18:16

Mesafe bilgisi girildiginde ortalama hizi gosteriyor. :arrow: http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw5082.pdf
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 146 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners