Armani AR5860 Almayı Düşündüğüm Satış Sitesi Hakkında Bilgi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Armani AR5860 Almayı Düşündüğüm Satış Sitesi Hakkında Bilgi

Mesaj freedie » 09 Tem 2012, 09:48

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir saat almak istiyorum. Birkaç alışveriş merkezi gezdim ve aslında bir Tissot veya Seiko almaya karar verdim. Ancak Emporio Armani AR5860 da ilgimi çekti fakat bir saat markası olmaması sebebiyle 800-900 lira vermek istemedim. İnternette biraz araştırma yaptım ve xxxxxxxxx.com ( Moderasyon: Sahte ürün satan site linki kaldırılmıştır ) diye bir site buldum. Sitenin çok basit bir tasarımı var ve çok eksiği var. E-mail attım 20 dakikada cevap geldi ama biraz özensiz bir cevaptı. Daha önce bu siteden alışveriş yapan var mı acaba? Güvenilir bir siteyse alışveriş yapmayı düşünüyorum. Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
freedie

Re: Bu site güvenilir mi?

Mesaj SeRxx » 09 Tem 2012, 09:52

Bu sitede satılan ürünler kesinlikle sahte.

Bulduğunuz sitelerin güvenilirliği hakkında kesin bilgi almak için, sitenin satmış olduğu markaların distribütörüyle görüşün.

Ayrıca Tissot veya Seiko almak çok doğru olacaktır :thumbup:
Kullanıcı avatarı
SeRxx

Re: Bu site güvenilir mi?

Mesaj asymptote » 09 Tem 2012, 10:44

freedie linkini verdiğiniz sitenin güvensiz olduğu her halinden belli. Bir kere iletişim bilgileri (adres, telefon vs.) yok. Ayrıca:
2010 Yılından bu yana Seiko, Armani, Guess, Casio ve Tissot'un uluslararası distribütöründen seçerek ve müşterilerimize piyasa değerinin çok çok altında sunmaktayız. Yurtdışından seçerek getirttiğimiz bu ürünler çoğu kolay bulunmayan ve hatta hiç bulunmayan modellerdendir.

bu kadar özensiz ve sokak ağzıyla yazılmış bir tanıtım bilgisinin yer aldığı siteye güvenmek caiz midir sizce?

Çoğu kimsenin atladığı çok önemli bir husus daha var, bir kere daha hatırlatmış olalım:
İnternet alışveriş sitelerinin elektronik alışveriş için güvenlik sertifikaları olup olmadığına mutlaka bakılmalı. Sizin linkini verdiğiniz sitede bu da yok.. Bütün yönleriyle sakat.

Artık bu iş çok yaygınlaştı, çoluk çocuk 3-5 kuruş verip bir web sitesi tasarlatıyor ve yalan dolan ürünler satıp milleti mağdur ediyor, dikkatli olmak lazım..
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Re: Armani AR5860 Almayı Düşündüğüm Satış Sitesi Hakkında Bi

Mesaj freedie » 09 Tem 2012, 11:36

Cevabınız için teşekkürler. Ben de güvenememiştim zaten. Yolladığım e-maile çok komik ve özensiz bir cevap gelmişti. Gizlilik şartları ve diğer bilgiler de sitede bulunmuyordu.
Kullanıcı avatarı
freedie

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 122 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners