Saatlerimiz: Toplu Aile Fotoğrafı

Her An Her Yerde Saat Günlüğü

Re: Saatlerimiz: Toplu Aile Fotoğrafı

Mesaj noopass » 16 Haz 2018, 12:10

Uzun süredir merhaba demek isteyen ailem :)

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
noopass

Mesaj mturann » 16 Haz 2018, 12:33

noopass yazdı:Uzun süredir merhaba demek isteyen ailem :)

Resim

Resim

Resim

Sıra nasıl geliyor bu kadar saatte :)
Güzel günlerde kullanın :thumbup:

Ortadaki fotoğrafın en solundaki çelik bileklikli saatin marka ve modeli nedir acaba?
En son mturann tarafından 16 Haz 2018, 12:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj Mandos » 16 Haz 2018, 12:37

noopass yazdı:Uzun süredir merhaba demek isteyen ailem :)

Resim

Resim

Resim

Gerçekten harika bir aile tebrik ederim :champ: Sıra nasıl geliyor? Biraz azaltıp yükseklere çıkma zamanı ne zaman gelecek ona göre talip çıkabilirim bazılarına :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj noopass » 16 Haz 2018, 16:57

Sıra nasıl geliyor bu kadar saatte :)
Güzel günlerde kullanın :thumbup:

Ortadaki fotoğrafın en solundaki çelik bileklikli saatin marka ve modeli nedir acaba?[/quote]

Merhaba teşekkürler.
Sorduğunuz saatin modeli Citizen BM6401-58E
Bulunmadığından forumdan 3. el olarak almıştım bu saati aslında.
Kullanıcı avatarı
noopass

Mesaj Ufkynl » 16 Haz 2018, 16:58

Iyi bayramlar tsf.
Kronolojik sırayla solsan saga.
Skagen quartz bir model. Sade kadranı ince kasa yapısı ile kendine has hoş bir saat. Aldığımda saatlere ilgim vardı ama otomatik mevzularına pek hakim değildim:)
Seiko kinetik. Seikonun güzel bir modeli. Kasa kadran detaylar ağırlık herşeyi ile kaliteli. Tek eksisi otomatik olmayışı diyebilirim:) o da otomatik bilgisinden önce alındı:P
3. Saat vialux. Babamın anneme evlendiğinde hediye ettiği saat. Kurmalı mekanizması şaşırtıcı seviyede dakik. Mavi kadranı tertemiz. Camında derin olmayan cizilmeler var annem iyi korumamış evde çekmeceleri karıştırırken buldum el koydum :)
4 numara rus yapımı. Öyle çok nadide bir saat değil ama dakikligi ve güç rezervi gayet iyi. Ayda 1 kere de olsa kullanıyorum.
5 numara benim için özel. Oris bc4. Ilk swiss made. Evlenirken hatıra olarak aldım.
6 numara orient ray. En çok kullandigim saat bu. Günlük kullanımda hem tur giyime uyumlu hem cizilse kırılsa içimi acitmayacak bir fiyatta. Tasarımı kendine ozgu değil evet. Ama zaten submariner e 30 40 bin liram olsa da vermezdim sanırım. Rolex konusu forumda çok konuşulmuş kuyuya 1 taş da ben atmayayım şimdi:)
7 numara maurice lacroix pontos. Içimdeki krono model açlığını dizginleyemedigim için ayrıca maurice marka olarak beğendiğim için ayrıca yakında ailemize katılacak kızımın anısı olsun diyerek aldığım bir saat. Ender beye buradan teşekkür ederim vesile olduğu için.
Herkese iyi bayramlar tekrar.Resim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj EnderE » 16 Haz 2018, 17:37

Ufkynl yazdı:Iyi bayramlar tsf.
Kronolojik sırayla solsan saga.
Skagen quartz bir model. Sade kadranı ince kasa yapısı ile kendine has hoş bir saat. Aldığımda saatlere ilgim vardı ama otomatik mevzularına pek hakim değildim:)
Seiko kinetik. Seikonun güzel bir modeli. Kasa kadran detaylar ağırlık herşeyi ile kaliteli. Tek eksisi otomatik olmayışı diyebilirim:) o da otomatik bilgisinden önce alındı:P
3. Saat vialux. Babamın anneme evlendiğinde hediye ettiği saat. Kurmalı mekanizması şaşırtıcı seviyede dakik. Mavi kadranı tertemiz. Camında derin olmayan cizilmeler var annem iyi korumamış evde çekmeceleri karıştırırken buldum el koydum :)
4 numara rus yapımı. Öyle çok nadide bir saat değil ama dakikligi ve güç rezervi gayet iyi. Ayda 1 kere de olsa kullanıyorum.
5 numara benim için özel. Oris bc4. Ilk swiss made. Evlenirken hatıra olarak aldım.
6 numara orient ray. En çok kullandigim saat bu. Günlük kullanımda hem tur giyime uyumlu hem cizilse kırılsa içimi acitmayacak bir fiyatta. Tasarımı kendine ozgu değil evet. Ama zaten submariner e 30 40 bin liram olsa da vermezdim sanırım. Rolex konusu forumda çok konuşulmuş kuyuya 1 taş da ben atmayayım şimdi:)
7 numara maurice lacroix pontos. Içimdeki krono model açlığını dizginleyemedigim için ayrıca maurice marka olarak beğendiğim için ayrıca yakında ailemize katılacak kızımın anısı olsun diyerek aldığım bir saat. Ender beye buradan teşekkür ederim vesile olduğu için.
Herkese iyi bayramlar tekrar.Resim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Estağfurullah, size benden daha cok yakıştı. Aile cok hos.. Gonlunuzdeki tum saatlere ulaşmanız dileği ile.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ender Erdogan / Eski Kullanıcı Adı Forestsoul
Kullanıcı avatarı
EnderE

Mesaj Cruciatus » 23 Haz 2018, 20:33

Bu arkadaşlar da benden.. Uzun zamandır çekmeyi planlıyordum bugüne kısmetmiş..

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj mlm » 23 Haz 2018, 21:05

Seamaster ben burdayım diyor:) Hulk’ı görmezden gelirsek favorim o :champ:
Hepsi ayrı güzel Cruciatus, maşallah.
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

ÖncekiSonraki

Dön TSF Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var - Daily Wrist Check

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 86 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners