İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Mesaj yus49 » 02 Mar 2017, 23:19

Modasaat hakkinda bilgisi olan var mi? Orient marka saat alacagim aslan saat sitesinde resmi saticilar icerisinde moda saat verilmemis. İnternet yorumlarina baktigimda %95i olumlu kalani yuksek kalite sahte yorumlari. Boyle bir firmanin bir cok magazasi olan bir yerin sahte saat satmasi mumkun mu? Daha once alisveris yapan oldu mu acaba?
Kullanıcı avatarı
yus49

Mesaj zekayiunal » 03 Mar 2017, 01:25

Moda saat türkiyenin outleti diyor bu ne anlama geliyor acaba?
Kullanıcı avatarı
zekayiunal

Mesaj fortis » 03 Mar 2017, 09:09

yus49 yazdı:Modasaat hakkinda bilgisi olan var mi? Orient marka saat alacagim aslan saat sitesinde resmi saticilar icerisinde moda saat verilmemis. İnternet yorumlarina baktigimda %95i olumlu kalani yuksek kalite sahte yorumlari. Boyle bir firmanin bir cok magazasi olan bir yerin sahte saat satmasi mumkun mu? Daha once alisveris yapan oldu mu acaba?

Pek güvendiğim bir firma değil. Daha önce bir mağazasında bir kaç saat incelemiştim, saatler çok bariz replikaydı. Orient alacaksanız yetkili satıcısından alın bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj TSayiR » 03 Mar 2017, 09:48

Bilmediginiz herhangi bir firmadan saat almadan once google da iyice arastirma yapin, sikayetvar sitesine göz atin, sonra tsfnin Arama kismina bakin.
Modasaat firmasi icin bir çok kez paylasim yapildi bu firmada bazen cok ucuz outlet saatler olmakta, replika olayini bilmiyorum.
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj yus49 » 03 Mar 2017, 20:52

Cevaplar icin sagolun. Arastirdigimi belirttim bu baslikta da eski yillara ait mesajlar mevcut. Dedigim gibi cogunluk olumlu yorum belirtmis yine burada ki kullanicilar bu piyasayi daha iyi bildigi icin tekrar sorayim dedim.

İntermet sitesinde urunlerimiz aslan saat veya karpa garantili yazmis. Stok olan bir magazalarindan elden bakmaya calisayim aslansaat garantili ise alayim. İthalatci garanti ile ugrasmayayim diye dusunuyorum.
Kullanıcı avatarı
yus49

Mesaj fortis » 04 Mar 2017, 15:22

Dostlar, üstatlar, Romalılar...

www.dutyfreeislandshop.com adlı internet sitesinden daha önce alışveriş yapmayı tecrübe eden oldu mu? Güvenilir mi? Bilgisi olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj mrbianco » 04 Mar 2017, 16:54

yus49 yazdı:Modasaat hakkinda bilgisi olan var mi? Orient marka saat alacagim aslan saat sitesinde resmi saticilar icerisinde moda saat verilmemis. İnternet yorumlarina baktigimda %95i olumlu kalani yuksek kalite sahte yorumlari. Boyle bir firmanin bir cok magazasi olan bir yerin sahte saat satmasi mumkun mu? Daha once alisveris yapan oldu mu acaba?

Ben hem kendime hemde arkadaşlarıma 9-10 kadar saat aldım bu siteden farklı zamanlarda. Almadan önce benimde şüphem vardı, üç farklı markanın Türkiye distribütörlerini aradım alıcağım zaman farklı zamanlarda saatlerin orjinal ve garanti kapsamı içinde olduğunu söylediler gönül rahatlığıyla aldım. Şüphe kalmasın diyorsanız bence sizde öyle yapın.
Kullanıcı avatarı
mrbianco

Mesaj Metal06 » 17 Mar 2017, 13:18

saatimvesaatim.com dan alışveren yapan varmı acaba ? Tissot marka bir saat diğer sitelere göre 100tl kadar daha ucuz. Sitesinde yazan;

GÜVENLİ ve GARANTİLİ ALIŞVERİŞ
Tüm siparişlerimizde kredi kart bilgileriniz sadece ve aracısız olarak ilgili banka posuna gönderilir.Kredi kartı bilgileriniz yalnızca bankanız ve sizin aranızda kalır.
Sanal mağazamızda bulunan tüm ürünler Türkiye Distribütörü Güvencesi altında olup ihtiyaç halinde distribütör firmanın teknik servisi tarafından tüm kontrollerinin yapılacağı garantisi verilmektedir.
Alacağınız ürünler, %100 orjinal üründür, yine orjinal kutu ve 24 ay garanti belgesi veya sertifikası tarafımızdan kaşelenmiş hali ile anlaşmalı kargo firması tarafından sizlere teslim edilecektir.

Yalnız dün Ankara'da bir avm de sorunca bu siteler orjinal ürün satmıyor dedi. Satsada garantide sıkıntı çıkar dedi.
Kullanıcı avatarı
Metal06

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 199 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners