İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Mesaj oamac26 » 26 Haz 2018, 19:26

Arkadaşlar, güncel olarak varlığını koruyan ve %100 orijinal saat satan siteleri yazar mısınız rica etsem?
Kullanıcı avatarı
oamac26

Mesaj mekmaster » 27 Haz 2018, 09:13

Merhaba arkadaşlar, hepsiburadanın bugüne özel ek indirimleri var. Tissot Le Locle modeli uzun süredir almak istiyorum. Bazı satıcılarda 1340 tl ye kadar düşüyüor. Sormak istediğim, özen saat, hızlı saat, günkut saat gibi firmalardan alışveriş tavsiye eder misiniz? Ayrıca saatle ilgili bir problem oluştuğunda, tissot garantisini distribütör olarak hangi firma veriyor? Herhangi bir sorunda muhatapsız kalmak istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
mekmaster

Mesaj mturann » 27 Haz 2018, 10:16

mekmaster yazdı:Merhaba arkadaşlar, hepsiburadanın bugüne özel ek indirimleri var. Tissot Le Locle modeli uzun süredir almak istiyorum. Bazı satıcılarda 1340 tl ye kadar düşüyüor. Sormak istediğim, özen saat, hızlı saat, günkut saat gibi firmalardan alışveriş tavsiye eder misiniz? Ayrıca saatle ilgili bir problem oluştuğunda, tissot garantisini distribütör olarak hangi firma veriyor? Herhangi bir sorunda muhatapsız kalmak istemiyorum.

Özen saat ve Günkut saatin İzmirde dükkanları var.
İnternettten de araştırıp nerelerde var dükkanları görebilirsiniz.
Bilmiyorum ama güvenilir olabilir.
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj Mandos » 27 Haz 2018, 11:09

Tissot sahte konusunda çok mimli. İnternet alışverişleri o yüzden riskli geliyor. Mağazaları varsa ama tercih edilebilir o satıcılar sonuçta karşında gidebileceğin bir adres var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Skywalker87 » 27 Haz 2018, 19:32

N11 akşamları ve haftasonları rutin indirimmi yapıyor bilgisi olan varmı? İndirim kuponu satan oluyormu bunun içinde Teknosa vb gibi? bir saat almak istiyorum o yüzden sordum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Saat Alışverişi İçin İnternet Sitesi Önerileri

Mesaj Ouz4334 » 27 Haz 2018, 20:35

Öncelikle Merhaba ;

Jomashop benzeri büyük kapsamlı saat satışı yapan güvenli internet sitesi bulmaya çalışıyorum.
Acaba rica etsem bildiğiniz sitelerin ismini yazabilir misiniz.
Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar:)
Kullanıcı avatarı
Ouz4334

Mesaj Umutt » 28 Haz 2018, 07:14

Jomashop bı tarz çalışan sitelerin en büyüğü, onun dışında yien büyük hacimli ve güvenilir olan iki site, authenticwatches.com ve creationwatches.com.

Burada dikkate almanız gereken konu şu; bu sitelerin tamamı grey market çalışır. Yani size gelen saat, gerek yurtiçi gerek yurtdışj distribütör garantisinden mahrum olur. Saatle ilgili bir problem yaşamanız durumunda doğrudan alım yaptığınız yerle muhatap olmanız gerekir. Dolayısıyla saati aldığınınız firma/internet sitesi çok önemli.

Jomashop un bu konudaki, yani alım sonrası servis ve teknik destek konusu ile ilgili sicili oldukça iyi diye biliyorum. Hatta satmış olduğu saatlerde normal garanti süresinin üzerinde çıkıp, 5 yıl kendi garantisini veriyor. Diğer siteler hakkında çok detay bilgim yok ama olumlu bir algıları olduğunu söyleyebilirim.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Şamil saat orient güvenilir mi?

Mesaj Macrolin » 08 Ağu 2018, 18:07

Merhaba arkadaşlar memuriyete başladığım için hem takım elbiseyle hem de spor kullanılabilecek bir saat ararken Orient FAC05002D0 modelini beğendim, Ankarada çeşitli saatçilere sorduğumda 950-1000 TL gibi bi fiyat verdiler ancak n11de Şamil saatte 560 TL ye buldum. Sizce güvenilir midir bu satıcı 900 TL bütçe belirlemiştim saat için böyle çok uyguna geliyor, tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Macrolin

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 82 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners