İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Mesaj alitsdln » 24 Ara 2018, 16:32

https://www.hepsiburada.com/seiko-spb03 ... agaza=Vanlılar%20Saat&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiApILhBRD1ARIsAOXWTzsASb3cJBPf5Q4V67vmEaE0p2ju6zb1_QwMkGtCZ8CSfWJh9_TYy3QaAucFEALw_wcB bu satıcı güvenilirmidir daha önce alışveriş yapmış olanınız varmidır

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
alitsdln

Mesaj ibrahim223 » 24 Ara 2018, 17:16

alitsdln yazdı:https://www.hepsiburada.com/seiko-spb03 ... agaza=Vanlılar%20Saat&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiApILhBRD1ARIsAOXWTzsASb3cJBPf5Q4V67vmEaE0p2ju6zb1_QwMkGtCZ8CSfWJh9_TYy3QaAucFEALw_wcB bu satıcı güvenilirmidir daha önce alışveriş yapmış olanınız varmidır

Vanlılar Aydın saat yetkili satıcısıdır.. [emoji106]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj solinari » 25 Ara 2018, 10:45

burkay88 yazdı:
solinari yazdı:Diyelim ki satıcı ile anlaşıp aldığımız 400 dolarlık bi saate 100 dolarlık başka bir saatin faturasını kestirttik. Bu durumda kargoyu açıp bakiyorlar mı? Yoksa direkt fatura üzerinden vergiyi kesiyorlar mı? Jomashop, creationwatches veya başka bir sitede böyle bişi yaparlar mı?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben jomashop canlı yardımına benzer bir talepte bulundum biraz sert karşıladılar durumu :lol:

Bende bir deneyimimi shoppinginjapan ile paylaşayım. Alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olsun.
Değeri düşük yazıp yazamayacaklarını sormuştum. Cevap olarak eğer Banka Havalesi, Havale, Bitcoin veya Western Union gibi manuel ödeme yöntemlerini tercih ederseniz istediğiniz rakamı yazabiliriz ancak paypal veya kredi kartı ile olursa yazamayız dediler.
Kullanıcı avatarı
solinari

Mesaj Mandos » 26 Ara 2018, 16:31

Jomashop'tan dün bir saat sipariş ettim. Bir süredir saati izliyordum genelde stokta bulunmuyordu. Dün de normal bakınırken arama kısmında arattım baktım stoklarda gözüküyordu. Şaşırdım hemen sipariş verdim ama şu an bakınca saat yine stoklarda gözükmüyor. Benim de aklıma şüphe düştü anlık bir hata mıydı da ben aldım diye. Eğer böyleyse bu durumda ne olur sizce? Para iadesi gibi bir şey olmaz herhalde hiç başına gelen oldu mu?
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj SEmre » 26 Ara 2018, 19:32

Mandos yazdı:Jomashop'tan dün bir saat sipariş ettim. Bir süredir saati izliyordum genelde stokta bulunmuyordu. Dün de normal bakınırken arama kısmında arattım baktım stoklarda gözüküyordu. Şaşırdım hemen sipariş verdim ama şu an bakınca saat yine stoklarda gözükmüyor. Benim de aklıma şüphe düştü anlık bir hata mıydı da ben aldım diye. Eğer böyleyse bu durumda ne olur sizce? Para iadesi gibi bir şey olmaz herhalde hiç başına gelen oldu mu?

Çok büyük fark var ise tabii ki iptal ederler. Bunun örnekleri Türkiyede ki sitelerde de oluyor.
Kullanıcı avatarı
SEmre

Mesaj burak86 » 27 Ara 2018, 19:16

alitsdln yazdı:https://www.hepsiburada.com/seiko-spb03 ... agaza=Vanlılar%20Saat&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiApILhBRD1ARIsAOXWTzsASb3cJBPf5Q4V67vmEaE0p2ju6zb1_QwMkGtCZ8CSfWJh9_TYy3QaAucFEALw_wcB bu satıcı güvenilirmidir daha önce alışveriş yapmış olanınız varmidır

Vanlılar saatten tek alışverişim siteleri üzerinden Seiko SRPB11K Blue lagoon diver oldu. Distribütör Garantili satıyorlar. Sıkıntı yaşamadım.
Satış yaparken iyiler. Ama saat bozulduğunda, aydın saat servis süresini aşınca vanlılar saati aradım."Bir de siz görüşün,sonuçta yetkili satıcısınız ve bende müşterinizim,mağdur olduk" dedim. Hiç ilgilenmediler.
Mutluluk, yeni bir arabanın kokusu. Korkudan arınma. Yol kenarında gördüğün, sana ‘iyi’ olduğunu söyleyen bir billboard.” Donald F. Draper
Kullanıcı avatarı
burak86

Mesaj MrLondoner » 27 Ara 2018, 21:59

Bu online satin alma isi biraz tombala gibi bazen iyi bazen de kotu urunler denk gelebiliyor.
Ben de creation watches dan ilk alis verisimde sorun yasadim.
Ayipli urun olarak tabir edilen bir saati gondermis olduklarini fotograflarla ispatladim, onlar da degistirme sozu verdiler ancak geri gonderme masrafini benim tarafimdan karsilanmasi gerektigini belirttiler. Hem iyice kontrol etmeden defolu mal gonder hem posta parasini musteriye kilitle.
Muhtemelen bu siteden alis veris yapip cok memnun kalan insanlar da cogunluktadir ancak benim icin bu site bir daha ticaret yapmak icin dogru yer degil, gidip ikinci el alirim ama bunlardan bi sey satin almam.
Kullanıcı avatarı
MrLondoner

Mesaj rodvay » 05 Nis 2019, 01:19

Merhaba sevigil forum sakinleri

Beğendiğim bi saat var ve türkiyede satışta yok bu sitede satışta ve ispanyol sitesi ve isternette az araştırma yaptım gayet olumlu yorumlar var fakat hepsi yurtdışı yorum.

Aranızda alışveriş yapan veya bilen duyan varmı burayı.

Sizlerden bilgi rica ediyorum şimdiden çok teşekkür

Sitesinin linki: https://www.tictacarea.com/
Kullanıcı avatarı
rodvay

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 193 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners