Blancpain X Swatch

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Blancpain X Swatch

Mesaj mrtkrks » 04 Eyl 2023, 12:41

5 okyanusa ithafen 5 farklı fifty fathoms geliyor. Swatch dengeleri bozmaya devam ediyor. “Kamyoncunun kolunda Blancpain mi olacak ya?” tayfayı sahneye davet ediyoruz :)

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
mrtkrks

Re: Blancpain X Swatch

Mesaj esenturk » 04 Eyl 2023, 13:13

2024te de artık şu AP x Swatch ya da PP x Swatch bekliyorum artık :)

Kullanıcı avatarı
esenturk

Mesaj mlm » 04 Eyl 2023, 13:19

Role X Swatch nasıl olur :))
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj autograph » 04 Eyl 2023, 14:55

Swatch grubu saat markalarıyla olur. Sırada Breguet olabilir.

İki sene önce Sppedmaster'a kötülük yaptığını düşünmüştüm ama tam tersine Speedy'i de kendini de parlattı bu adım. Hatta kendimden örnek vereyim, Mercury bir Moonswatch aldıktan iki ay sonra safir Speedy aldım.
Kullanıcı avatarı
autograph

Mesaj muratcan87 » 04 Eyl 2023, 15:01

Güzel bir şey çıkarsa beni açıkçası MoonSwatch'tan daha fazla heyecanlandırır. MoonSwatch kadar etki bırakacağını düşünmüyorum çünkü Omega kadar bilinir bir marka değil sonuçta Blancpain. Ancak özellikle mekanik saate ilgiyi artırması, Blancpain'in bilinirliğini artırması gibi sebeplerle oldukça iyi bir proje olabilir. Bu gibi şeyler büyük bir kesime lüks İsviçre saatleri hayali kurdurtuyor. MoonSwatch'ta en büyük sıkıntı Swatch'un ilk 6-7 aylık süreç sonrasında çok sıkıcı hale gelen satış politikası oldu. Hem altın saniye kolu muhabbeti hem hala online satışa açılmaması falan en azından saatseverleri soğuttu. Hoş, hedef kitle bu anlamda saatseverler değildi. O nedenle başarılı bir proje olmuş olabilir. Ancak bu projeden ben kendi adıma daha umutluyum. Bir sonraki hedef ise bence Breguet. Sonra bir Longines hamlesi de gelir. Diğer Swatch markalarıyla böyle bir işbirliği sonrasında beklemiyorum kendi adıma.
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj muratcan87 » 04 Eyl 2023, 15:06

autograph yazdı:İki sene önce Sppedmaster'a kötülük yaptığını düşünmüştüm ama tam tersine Speedy'i de kendini de parlattı bu adım. Hatta kendimden örnek vereyim, Mercury bir Moonswatch aldıktan iki ay sonra safir Speedy aldım.

Amaç tam olarak da buydu bence de. Speedmaster'a ilgiyi inanılmaz artırdı. Hiçbir şey olmasa herkes bu saati ve hikayesini tanıdı ya da bir daha hatırladı. Hiç saatten anlamayan birçok tanıdığım bana saat ve Omega sorar hale geldi mesela. Bu insanların çoğu bir gün yeterli bütçeleri olduğunda eminim ki bir Speedmaster hayali kuruyorlar artık. Bu çok büyük bir başarı bana kalırsa. Blancpain ise fazlasıyla underrated bir marka bence. Bu durumu toparlaması açısından çok iyi olabilir. Gerçi bu cüzdanlarımız açısından çok da hayırlı değil. Harika bir saat 10bin dolara almak varken 15-20binlere de alıyor hale gelebiliriz yakın gelecekte :lol:
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj mrtkrks » 04 Eyl 2023, 17:18

Sistem51 platformu üzerine gelecek büyük ihtimalle. Tasarımı da güzel olursa koleksiyon amaçlı edinmeyi düşünüyorum. 7-8 ay sonra mağazalarda bollaşır [emoji16]

Kullanıcı avatarı
mrtkrks

Mesaj muratcan87 » 04 Eyl 2023, 18:16

mrtkrks yazdı:Sistem51 platformu üzerine gelecek büyük ihtimalle. Tasarımı da güzel olursa koleksiyon amaçlı edinmeyi düşünüyorum. 7-8 ay sonra mağazalarda bollaşır [emoji16]

Bu haberi ben de gördüm ama çok ihtimal veremedim. Ancak Sistem 51 gelecek olursa ben de kesin alırım :champ:
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: hknmtn ve 352 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners