K覺z Arkadaa Welder Saat Al覺n覺r M覺?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: K覺z Arkadaa Welder Saat Al覺n覺r M覺?

Mesaj Eterna » 28 Mar 2023, 15:50

Al覺n覺r tabii al覺nmaz m覺? Calvin Klein, Skagen, Guess bunlarda al覺n覺r. Tecr羹be ile sabittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj depechemode » 28 Mar 2023, 15:53

Slim olmas覺na dikkat edin. Birde has覺r kay覺l覺larda; hem saat hem kay覺 ince ve g羹zel oluyor. Yak覺ndan incelediinizde anlars覺n覺z.

Resim

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/baya ... WRS605/PD/
Kullan覺c覺 avatar覺
depechemode

Kay覺t: 04 Oca 2023, 16:14

Mesaj prx » 28 Mar 2023, 18:42

Alinir.bende fossilden vazgecemiyorum. Ama pili 9 10 ay gidiyor.sony pil taksam 2yila cikar mi acaba?miyota cs 20 kalibre.welder de pop tarz bence albenisi yuksek saat.stilini kabul ettirmi.
Prx; Batt覺 bal覺k yan going.
Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Kay覺t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj Archimed » 30 Mar 2023, 13:59

Ben izninizle ayk覺r覺 bir ses 癟覺kartarak "al覺nmaz" diyorum.

Eer ileriye y繹nelik ciddi d羹羹nceniz olan bir iliki i癟indeyseniz, iliki belli bir resmiyete gelmeden alaca覺n覺z her hediye, gelecekte ciddi iliki, nian, d羹羹n, vs i癟in daha ciddi rakamlar覺 i癟eren 繹rf/adet/hediyeler i癟in referans oluturacakt覺r. K覺z arkada覺n覺z覺n parada pulda g繹z羹 olmasa da arkadalar覺, ailesi, akrabalar覺 maalesef kad覺nlar覺m覺z覺n fikirlerini etkileyebiliyorlar. G羹n gelir, seve seve ald覺覺n覺z hediyeden 繹t羹r羹 piman olabilir, kafan覺z覺 vuracak yer arars覺n覺z.

ylesine tak覺ld覺覺n覺z veya belirli bir hedefi olmayan arkadal覺覺n覺z varsa da, hediyeye ay覺raca覺n覺z bu b羹t癟enin yar覺s覺 ile g羹zel bir parf羹m, dier yar覺s覺 ile de 覺k bir yerde yemek veya 1 gecelik konaklamal覺, keyifli bir hafta sonu ge癟irebilirsiniz.

Uzun y覺llard覺r evli, EYT'li day覺lar grubuna giren biri olarak samimi d羹羹ncelerim budur ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj prx » 31 Mar 2023, 18:29

depechemode yazd覺:Slim olmas覺na dikkat edin. Birde has覺r kay覺l覺larda; hem saat hem kay覺 ince ve g羹zel oluyor. Yak覺ndan incelediinizde anlars覺n覺z.

Resim

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/baya ... WRS605/PD/

Olur mu hocam since 2075 yazan bir saat k繹t羹 olur mu?imdi farkettim dostum baya haval覺 bi yaz覺 olmu. :champ: daha neler alcann neler ohooooo amerikanin butcesi yetmez.bala biryerden.
Prx; Batt覺 bal覺k yan going.
Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Kay覺t: 29 Eyl 2021, 22:28

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: hknmtn, imdatbesikci ve 348 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners