HydroConquest Mi Captain Cook Mu Aquis Mi ?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: HydroConquest Mi Captain Cook Mu Aquis Mi ?

Mesaj yaman20 » 14 Mar 2023, 19:58

Enesbey dilerseniz ben yazabilirim her 2 hydroyu kullanmış biri olarak benim bildiğim 2007 den bu yana kalibreler gelişerek devam etti.Aliminyum bezelli diye kastedilen sanırım ETA kalibre 2824 mekanizmasına dayanan, L633 kalibreli 25 taşlı ve 38 saat güç süresi olan model.Daha sonra yine aliminyum bezel olupta 64 saat güç süresi sunan L888 kalibrede var..
İyiyi ara, doğruyu ara, güzeli ara fakat kusuru arama.
Kullanıcı avatarı
yaman20

Mesaj EnesBey » 14 Mar 2023, 23:40

yaman20 yazdı:Enesbey dilerseniz ben yazabilirim her 2 hydroyu kullanmış biri olarak benim bildiğim 2007 den bu yana kalibreler gelişerek devam etti.Aliminyum bezelli diye kastedilen sanırım ETA kalibre 2824 mekanizmasına dayanan, L633 kalibreli 25 taşlı ve 38 saat güç süresi olan model.Daha sonra yine aliminyum bezel olupta 64 saat güç süresi sunan L888 kalibrede var..
Teşekkürler 64 saatmiş bir kaç kişiye daha sordum bilginiz için tekrar teşekkür ederim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
EnesBey

Mesaj EnesBey » 22 Mar 2023, 19:36

Yeni seri Longines HydroConquest alarak konuya noktayı koymuyorum sırada Oris Aquis var:)

Kullanıcı avatarı
EnesBey

Mesaj Hcs001 » 22 Mar 2023, 20:36

Longines Hydro. Şu anda piyasada bulunabilecek tam bir fiyat performans saatidir. 41mm veya 39 mm çok iyi. 39 mm çok dengeli olmuş. Seiko 62maslar bu fiyata geldi.
En son Hcs001 tarafından 22 Mar 2023, 21:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Hcs001

Mesaj EnesBey » 22 Mar 2023, 21:09

Hcs001 yazdı:Longines Hydro. Şu anda piyasada bulunabilecek tam bir fiyat performans saatidir. 41mm veya 39 mm çok iyi. 38 mm çok dengeli olmuş. Seiko 62maslar bu fiyata geldi.
Öncelikle siz başta olmak üzere yorum yapan tüm değerli arkadaşlara çok teşekkür ederim 41 mm evet ikinci el aldığım için 43 mm'e denk gelemedim uygun fiyatlı, sırada ki hedefim Oris Aquis ikisi de çok iyi saatler dediğiniz gibi 62maslar bu fiyatlarda

Kullanıcı avatarı
EnesBey

Mesaj EnesBey » 22 Mar 2023, 21:10

Hcs001 yazdı:Longines Hydro. Şu anda piyasada bulunabilecek tam bir fiyat performans saatidir. 41mm veya 39 mm çok iyi. 38 mm çok dengeli olmuş. Seiko 62maslar bu fiyata geldi.
Öncelikle siz başta olmak üzere yorum yapan tüm değerli arkadaşlara çok teşekkür ederim 41 mm evet ikinci el aldığım için 43 mm'e denk gelemedim uygun fiyatlı, sırada ki hedefim Oris Aquis ikisi de çok iyi saatler dediğiniz gibi 62maslar bu fiyatlarda

Kullanıcı avatarı
EnesBey

Mesaj Heesh » 23 Mar 2023, 13:36

EnesBey yazdı:

Valla hayırlısı olsun şimdiden hydro iyidir bende peşindeyim aklımdaki saati almaz isem onu alıcam forumda bir arkadaşta gri altın rengi bardı hoş duruyor siyah almayı düşünüyordum ama fikir daha net değil siz hangi rengi ve Çelik bilezik mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj EnesBey » 23 Mar 2023, 19:14

Heesh yazdı:
EnesBey yazdı:

Valla hayırlısı olsun şimdiden hydro iyidir bende peşindeyim aklımdaki saati almaz isem onu alıcam forumda bir arkadaşta gri altın rengi bardı hoş duruyor siyah almayı düşünüyordum ama fikir daha net değil siz hangi rengi ve Çelik bilezik mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim bende ki siyah 41 mm çelik bilezikli model

Kullanıcı avatarı
EnesBey

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 282 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners