Longines Conquest Automatic Durma Sorunu

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Longines Conquest Automatic Durma Sorunu

Mesaj chiefofficer » 28 Nis 2022, 13:06

Uzun uzun yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Her söylediğinize katılmakla beraber çok kıymetli bilgiler.

Aslında saati alalı 22 gün olmuş ve 1 kere kullandık sadece, sizin söylediklerinizden yola çıkarak bayiyi devre dışı bırakıp bugün İstanbul Müşteri hizmetlerini aradım. Sıkıntımı ve durumu izah ettim, normalde saatlere ne talep gelirse o yönde işlem yaptıklarını belirttiler ancak benim saatimin yeni olması sebebi ile değişim talep edersek yenisi ile değiştireceklerini bana söylediler. Benim bayi ile görüşmemi kargoya vermiş olsalar bile mail atarlarsa değişim yönünde işlem yapacaklarını bildirdiler. Açıkçası Longines markasının da böyle bir işlem yapması beni çok mutlu etti. Bakalım inşallah denildiği gibi değişim olur hocam [emoji3526]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
chiefofficer

Mesaj prx » 29 Nis 2022, 15:45

chiefofficer yazdı:Uzun uzun yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Her söylediğinize katılmakla beraber çok kıymetli bilgiler.

Aslında saati alalı 22 gün olmuş ve 1 kere kullandık sadece, sizin söylediklerinizden yola çıkarak bayiyi devre dışı bırakıp bugün İstanbul Müşteri hizmetlerini aradım. Sıkıntımı ve durumu izah ettim, normalde saatlere ne talep gelirse o yönde işlem yaptıklarını belirttiler ancak benim saatimin yeni olması sebebi ile değişim talep edersek yenisi ile değiştireceklerini bana söylediler. Benim bayi ile görüşmemi kargoya vermiş olsalar bile mail atarlarsa değişim yönünde işlem yapacaklarını bildirdiler. Açıkçası Longines markasının da böyle bir işlem yapması beni çok mutlu etti. Bakalım inşallah denildiği gibi değişim olur hocam [emoji3526]

Haydi gözün aydın olsun hocam
Prx; Battı balık yan going.
Kullanıcı avatarı
prx

Mesaj prx » 08 May 2022, 08:38

Hocam merak ettim yenisiyle değiştirdiler mi
Prx; Battı balık yan going.
Kullanıcı avatarı
prx

Longines Conquest Automatic Durma Sorunu

Mesaj Roxio » 08 May 2022, 09:47

Bana göre sıfır satılan bir mal da kusur çıkmasının koşulu ne olursa olsun değişimdir. Geri kalan tamir, tadilat bana saçmalık geliyor. Sıfır aldığım bir ürün neden tamir görmüş olsun. Geçen sene aynı sorunu iphone aldığımda yaşamıştım. Ekran değişimi yaptıklarını söylediler. 6-7 ay mahkeme ile uğraştım, en sonunda kusurlu mal satışından değişim oldu. Eğer illa uğraşırım derseniz bu tarz durumlarda mahkeme sonucu sizin lehinize çıkar.

En son Roxio tarafından 08 May 2022, 10:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Roxio

Mesaj chiefofficer » 08 May 2022, 09:50

prx yazdı:Hocam merak ettim yenisiyle değiştirdiler mi
Hocam cuma günü konuştum yetkili servis ile saatin daha yeni kayıtlarına girdiğini değişim yönünde not aldıklarını işlemin önümüzdeki hafta yapılacağını bildirdiler bakalım önümüzde ki hafta içi editleyeceğim tekrar [emoji846]

Kullanıcı avatarı
chiefofficer

Mesaj chiefofficer » 08 May 2022, 09:52

Roxio yazdı:Bana göre sıfır satılan bir mal da kusur çıkmasının koşulu ne olursa olsun değişimdir. Geri kalan değişim, tamir, tadilat bana saçmalık geliyor. Sıfır aldığım bir ürün neden tamir görmüş olsun. Geçen sene aynı sorunu iphone aldığımda yaşamıştım. Ekran değişimi yaptıklarını söylediler. 6-7 ay mahkeme ile uğraştım, en sonunda kusurlu mal satışından değişim oldu. Eğer illa uğraşırım derseniz bu tarz durumlarda mahkeme sonucu sizin lehinize çıkar.

Haklısınız hocam sonra düşününce bana da öyle geldi, sıfır aldım saati mekanizmada belki de çok nadir denk gelebilecek bir sorun yaşadım, aldığım yer mekanizması değişir dedi ama ben sonra durumu kabul etmeyip aradığımda saati yenisi ile değiştirecekleri yönde bilgi verdi yetkili servis bakalım işlemler bu hafta sonuçlanacak bende merak ile bekliyorum durumu. Değiştirmezler ise kabul etmeyeceğim sanırsam yeni bir saatin içinin açılması hoş bir durum değil.

Kullanıcı avatarı
chiefofficer

Mesaj chiefofficer » 04 Haz 2022, 15:06

Evet herkese merhabalar tekrardan yaklaşık 1 aylık bekleyişimin ardından İsviçre ile yazışmam neticesinde sıfır saatim bugün teslim edildi. Teşekkürler yardımcı olanlara bu süreçte. Resim

Kullanıcı avatarı
chiefofficer

Mesaj Bahas » 04 Haz 2022, 15:27

chiefofficer yazdı:Evet herkese merhabalar tekrardan yaklaşık 1 aylık bekleyişimin ardından İsviçre ile yazışmam neticesinde sıfır saatim bugün teslim edildi. Teşekkürler yardımcı olanlara bu süreçte. Resim

Gözünüz aydın, sonuç süper. Güle güle kullanın. [emoji106]

Kullanıcı avatarı
Bahas

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 105 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners