Yalnızca Tissot 1853

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yalnızca Tissot 1853

Mesaj prx » 03 Nis 2024, 23:06

Heesh yazdı:Servise verdiğim prx im için güncelleme yapıyorum 34 gün sonra saat belgesi su testi zaman tutma testi yapılarak tarafıma verildi ama şok edici kısım saatim resmen çelik bileziğinin içinden geçmişler çizilmedik darbelenmeli yeri kalmamış öyle böyle değil teslim almayıp geri verdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ya o bileziği nasil çıkarıyorlar dediğin gibi bende de olmuştu.adam katlamis karton gibi sıkiştirmiş benimde arka kapak pertti.eee nolcak bileziği mi değişecekler?

SM-J610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Prx; Battı balık yan going.
Kullanıcı avatarı
prx

Mesaj hknmtn » 04 Nis 2024, 01:48

Heesh yazdı:Servise verdiğim prx im için güncelleme yapıyorum 34 gün sonra saat belgesi su testi zaman tutma testi yapılarak tarafıma verildi ama şok edici kısım saatim resmen çelik bileziğinin içinden geçmişler çizilmedik darbelenmeli yeri kalmamış öyle böyle değil teslim almayıp geri verdim

Servislerde ve bir çok saatçide bu vb. sorunlar olabiliyor maalesef. Ben saatçiye saati teslim edeceksem kordon, bilezik söküp veririm o yüzden.
Kötü bir polisaj yapılıp geri verilmez umarım.
Servis süresi zaten başlı başına bir olaymış. İsviçre'ye gönderseniz daha hızlı gelebilirdi.
Bir saat ustası bileziği nasıl çizer onu da anlamak zor. Saatin zaten arka kapağını söküp mekanizmasına müdahele edeceksin. Normal olan bileziği, kordonu saatten ayırıp kaybolmayacak, çizilmeyecek, başka saatle karışmayacak şekilde muhafaza edip işin bitince geri takmaktır.
Geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj Heesh » 04 Nis 2024, 19:12

Valla aradım şikayette ettim telefonda yetkili servis polisaj istememişsiniz o yüzden yapılmaz ücretlidir dedi. Bende siz o hale getirmişsiniz ben tertemiz Işıl Işıl saat verdim bu şekilde kabul etmiyorum dedim. Servise verirken 2 kere düşünün derim

Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj hknmtn » 05 Nis 2024, 01:12

Heesh yazdı:Valla aradım şikayette ettim telefonda yetkili servis polisaj istememişsiniz o yüzden yapılmaz ücretlidir dedi. Bende siz o hale getirmişsiniz ben tertemiz Işıl Işıl saat verdim bu şekilde kabul etmiyorum dedim. Servise verirken 2 kere düşünün derim

Sizi uğraştırıcı bir süreç bekliyor gibi. Servis şimdiden olamaz, yapılamaz demeye başlamış. Kolay gelsin, sizin adınıza olumlu sonuçlanmasını diliyorum.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj Fatih28 » 05 Nis 2024, 06:16

Resim

Kullanıcı avatarı
Fatih28

Mesaj scarbo » 09 Nis 2024, 10:15

Resim

Kullanıcı avatarı
scarbo

Mesaj multikiller » 21 Nis 2024, 02:09

Prx 40mm powermatic saatimi yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. 35 mm geçmek istiyorum. bununla ilgili fikri olan veya takas yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçse çok mutlu olurum.
vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, turuncudan iz taşıyan tok bir sarı!
Kullanıcı avatarı
multikiller

Mesaj Heesh » 21 Nis 2024, 11:18

hknmtn yazdı:
Heesh yazdı:Valla aradım şikayette ettim telefonda yetkili servis polisaj istememişsiniz o yüzden yapılmaz ücretlidir dedi. Bende siz o hale getirmişsiniz ben tertemiz Işıl Işıl saat verdim bu şekilde kabul etmiyorum dedim. Servise verirken 2 kere düşünün derim

Sizi uğraştırıcı bir süreç bekliyor gibi. Servis şimdiden olamaz, yapılamaz demeye başlamış. Kolay gelsin, sizin adınıza olumlu sonuçlanmasını diliyorum.
Olayların sonunda uzun aramalar isyanlar oldu sonuç servis çizikler kullanıcı hatası ama memnuniyet adına ücretsiz polisaj yapılacak. İstememe rağmen dert anlatmaktan bıkkınlık geldiği için polisaj kabul ettim yukarıda bir dostumuz ben bileklik bilezik sökerek gönderiyorum demişti öyle yapmak lazım birde göndermeden resimlemek lazım . Geldiğinde saat güncelleme atarım

Kullanıcı avatarı
Heesh

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: cbmad ve 55 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners