Yurtd覺覺 Saat Al覺verii ve TV

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yurtd覺覺 Saat Al覺verii ve TV

Mesaj LynXMaSTeR » 03 May 2023, 01:18

sipari 2 haftada ptt kargo ile geldi. ekstra herhangi bir 羹cret vs 癟覺kmad覺.
u an en az覺ndan cebimizden ne kadar 癟覺kaca覺n覺 bilerek rahat bi ekilde sipari verebiliriz :)
kordon da baya g羹zel oldu. fotorafta siyah gibi 癟覺km覺 ama saatin kadran rengiyle ayn覺 asl覺nda.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Kay覺t: 04 Haz 2020, 09:16

Mesaj mturann » 03 May 2023, 08:57

LynXMaSTeR yazd覺:sipari 2 haftada ptt kargo ile geldi. ekstra herhangi bir 羹cret vs 癟覺kmad覺.
u an en az覺ndan cebimizden ne kadar 癟覺kaca覺n覺 bilerek rahat bi ekilde sipari verebiliriz :)
kordon da baya g羹zel oldu. fotorafta siyah gibi 癟覺km覺 ama saatin kadran rengiyle ayn覺 asl覺nda.

Resim

:thumbup: :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj automaticman » 07 May 2023, 14:42

Hocam kordon mu sipari vermitiniz mesajlama ge癟milerini okudum ama kimin kime ne cevap verdiini ger癟ekten kestiremedim :) 150 dolar alt覺nda olduu i癟in sadece standart %18-%20 vergiyi 繹deyip size geldi yani doru mu anlad覺m ben de sipari vermeyi d羹羹n羹yorum da

LynXMaSTeR yazd覺:sipari 2 haftada ptt kargo ile geldi. ekstra herhangi bir 羹cret vs 癟覺kmad覺.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
automaticman

Kay覺t: 18 Haz 2021, 09:38

Mesaj LynXMaSTeR » 07 May 2023, 16:46

dorudur hocam, aynen 繹yle oldu.
sepete ekledikten sonra 繹deme k覺sm覺na ge癟ince otomatik olarak %30 vergiyi ekliyor, orada ne kadar vergi 繹deyeceinizi de g繹r羹yorsunuz.
totalde 癟覺kan rakam覺 kredi kart覺nan 癟ektikten sonra sipari onaylan覺nca baka hi癟bir ey yapman覺za gerek kalm覺yor.
ptt kargo ile geliyor, baka herhangi bir prosed羹r veya 羹cret 癟覺km覺yor.

burada kelebek klipsli deri kordonlar 300 liradan bal覺yor, onun da her 繹l癟羹s羹n羹 bulmak zor. Ben sat覺c覺 indirimi, jeton kullan覺m覺 vs ile kargo, vergi hepsi dahil 79 liraya ald覺m.

aliexpreste 12mm den 40mm e kadar 繹l癟羹 ve 8-10 farkl覺 renk 癟eidi var.
benin al覺veri yapt覺覺m sat覺c覺n覺n da linkini b覺rakay覺m isterseniz.
https://tr.aliexpress.com/item/33003474957.html
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Mesaj EvrenT » 24 May 2023, 16:41

Resim
Merhabalar, kay覺tan memnun musunuz? Bende gentleman i癟in b繹yle bir kay覺 ar覺yordum.
Teekk羹r ediyorum.

Mi Note 10 Lite cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
EvrenT

Ya: 45
Kay覺t: 23 May 2023, 15:58

Mesaj LynXMaSTeR » 24 May 2023, 17:05

EvrenT yazd覺:

Resim
Merhabalar, kay覺tan memnun musunuz? Bende gentleman i癟in b繹yle bir kay覺 ar覺yordum.
Teekk羹r ediyorum.

Mi Note 10 Lite cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

saat 160 gramdan 85-90 gramlara d羹t羹, 癟ok rahat bu ekilde.
kay覺 da gayet iyi kondisyonda, orijinal deri, dikileri gayet d羹zg羹n.
ilk bata sert olduu i癟in bilei s覺k覺yor, ancak birka癟 g羹n sonra deri yumuay覺nca bilee tam oturuyor.
tavsiye ederim.
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Mesaj Solestar » 12 Tem 2023, 17:02

Ayda 5 sipari olay覺 nas覺l takip/kontrol ediliyor acaba bilginiz var m覺? Yani g羹mr羹k TC kimlik numaras覺na g繹re kayda m覺 al覺yor siparileri ?

Bir de ayda 5 sipariten 5x150Eur al覺veri yapabiliyoruz deil mi? (Yapaca覺m覺zdan deil de :) )
Kullan覺c覺 avatar覺
Solestar

Ya: 47
Kay覺t: 20 Eki 2009, 22:34

Mesaj LynXMaSTeR » 13 Tem 2023, 01:31

evet hocam, art覺k her 羹r羹n kay覺t alt覺na al覺n覺yor.
hatta ge癟en hafta verdiim siparile ilgili d羹n aliexpressin T羹rkiye'deki lojistik ilerini yapan birim bana mesaj att覺.
al覺c覺 k覺sm覺 eksik/hatal覺/bo olduu gerek癟esiyle ad soyad sordu. s繹ylemek istemezsem 羹r羹n羹 g羹mr羹kten almam gerektiini s繹yledi.
bende ismi verdim, ona g繹re kayda ge癟tiler, 羹r羹n istanbul da覺t覺mda g繹r羹n羹yor, bika癟 g羹ne teslim al覺r覺m san覺r覺m.
her gelen paket art覺k takip numaral覺, sisteme kay覺tl覺 geliyor. o y羹zden de onu kontrol etmesi zor olmaz san覺r覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: imdatbesikci ve 216 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners