Amazondaki Saat Güvencesi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Amazondaki Saat Güvencesi

Mesaj hknmtn » 16 Şub 2021, 00:10

Ben de amazon dan çok saat aldım. Hepsi de sorunsuz dedikleri tarihlere yakın hatta çoğu aynı tarihte geldi. Bir keresinde bir saatte bir sorun oldu. Diver bir saatti bezeli dönmüyordu. Yazıştık kargo ücret olarak 15$ gönderdiler. Ben buradan saati vermeden yenisini kargoya verdiler. Tabi bu durumlar yurtiçi gibi hızlı olmuyor gittisi geldisi 15-20 günü buluyor. Hele bu dönemde 30 günü bile olabilir. Gerçi prime üyelikle daha hızlı kargo seçeneğinde daha uygun fiyatlı alım imkanları da sunuluyor.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Re: Amazondaki Saat Güvencesi

Mesaj YagizY » 16 Şub 2021, 14:50

Alone yazdı:
YagizY yazdı:Amazon üzerinden swiss made otomatik krono bir saat almıştım, herhangi bir sıkıntı olmadan gelmişti elime. Ama yurtiçi garanti durumuna emin olun almadan önce.

Hâlâ çalışıyor mu peki saatiniz ? Garantilik bir durum oldu mu daha sonra

Saati 6 ay kadar sorunsuz kullanıp forumdan bir arkadaşa satmıştım. Sorun olsa bana ulaşırdı herhalde.
Kullanıcı avatarı
YagizY

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 250 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners