Yeni Tissot PRX "Royal Oak"

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Tissot PRX "Royal Oak"

Mesaj mrtkrks » 06 Eyl 2021, 01:00

DenizKSK yazdı:01/09/2021 tarihinde bana da haber gelmişti saatiniz geldi diye, ben de bugün gittim aldım lacivert olanı. :champ:
Resim
Bileğe çok yakışmış, çok güzel görünüyor [emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
mrtkrks

Mesaj sonradangorme » 13 Kas 2021, 04:33

geçen hafta ben de bir beyaz quartz prx edindim ve saniye kolunun indekslere tam olarak denk gelmeme sorununun bende de olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım :D garanti kapsamında veya bir saatçide ayarını yaptırtabilir miyim? aynı zamanda quartz olsa da ilk defa bir saat satın aldım :champ:
Kullanıcı avatarı
sonradangorme

Mesaj görkemk » 15 Kas 2021, 14:51

sonradangorme yazdı:geçen hafta ben de bir beyaz quartz prx edindim ve saniye kolunun indekslere tam olarak denk gelmeme sorununun bende de olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım :D garanti kapsamında veya bir saatçide ayarını yaptırtabilir miyim? aynı zamanda quartz olsa da ilk defa bir saat satın aldım :champ:

bunun için saat içinde ek bir elektronik kontrol devresi yada mekanik bir blok sistemi olması gerekiyor

citizen casio ve seiko belli bir seviyenin üstündeki quartz larında bunu yapıyor amcak swiss quatzlarda ne yazıkki çok nadiren bu sistemler bulunuyor. saatçiniz konuda yapacak bir şeyi yok
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj eemath » 15 Kas 2021, 22:32

Bende bugün Tissot PRX ile 16 yıllık Seiko kullanımıma alternatif oluşturdum.
Quartz, lacivert kadran bir Tissot PRX ile aranıza katıldım.
Hayranı olduğum Omega markası için bir basamak olur ve Tissot'u da Seiko gibi severek kullanırım inşallah.

Resim
Kullanıcı avatarı
eemath

Mesaj Eterna » 16 Kas 2021, 10:38

Son bir kaç mesajda yeni Tissot PRX sahibi olan arkadaşlarımız görüyorum. Hepinize hayırlı uğurlu olsun, güxel günlerde kulanın.

USD şu saniye 10,21 oldu. Memleket olarak çok zor ve çok kötü günlerdeyiz. Yakında hobi mobi kalmayacak belli bir kesim için. Şu an alınan kurtarılan her şey kardır.
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj azizkaya » 16 Kas 2021, 11:26

eemath yazdı:Bende bugün Tissot PRX ile 16 yıllık Seiko kullanımıma alternatif oluşturdum.
Quartz, lacivert kadran bir Tissot PRX ile aranıza katıldım.
Hayranı olduğum Omega markası için bir basamak olur ve Tissot'u da Seiko gibi severek kullanırım inşallah.

Resim
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj Bahas » 16 Kas 2021, 12:48

Eterna yazdı:Son bir kaç mesajda yeni Tissot PRX sahibi olan arkadaşlarımız görüyorum. Hepinize hayırlı uğurlu olsun, güxel günlerde kulanın.

USD şu saniye 10,21 oldu. Memleket olarak çok zor ve çok kötü günlerdeyiz. Yakında hobi mobi kalmayacak belli bir kesim için. Şu an alınan kurtarılan her şey kardır.
Kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum. Takip ettiğim ve çok beğendiğim bir saatti. Almak gibi bir düşüncem yoktu ama zamlardan ve dövizin daha fazla yükselmesinden önce nispeten iyi bir fırsat olarak görüp aldım.
Dediğinize sonuna kadar katılıyorum, gittikçe zorlaşıyor ve daha da zorlaşacak gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Bahas

Mesaj eemath » 17 Kas 2021, 00:16

Eterna yazdı:Son bir kaç mesajda yeni Tissot PRX sahibi olan arkadaşlarımız görüyorum. Hepinize hayırlı uğurlu olsun, güxel günlerde kulanın.

Teşekkürler hocam. Kesinlikle haklısınız, Tissot PRX quartz versiyonu 2700 TL gibiydi, 3180 TL oldu, doların 10 TL olması ile 3470 TL'ye çıktı. Şimdi dolar 10.30 TL sanırım yeni bir fiyat güncellemesi olacaktır.
Çok üzücü...
Kullanıcı avatarı
eemath

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 195 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners