Creationwatches Bilgi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Creationwatches Bilgi

Mesaj matraks81 » 04 Ara 2020, 11:48

Değerli forum üyeleri 5 gün önce creationwatches dan saat siparişi verdim,ödemeyi axess kart ile yaptım (yaklaşık 2200 tl ) bu 5 günlük sürede ödemem kart bakiyesinden düşmüş fakat bekleyen provizyonlarda görünüyor.Banka ile görüşmemde karşı tarafın post cihazından gün sonu yapmadıkları için provizyonda göründüğünü söyledi.creationwatches dan ürün gönderimi ile herhangi bir mesajda gelmedi.Bu siteden alış veriş yapan arkadaş varsa bilgi verebilirmi..
Kullanıcı avatarı
matraks81

Re: creationwatches

Mesaj slhgzl » 04 Ara 2020, 11:53

Genelde böyle oluyor.Bir kaç gün içinde provizyondan ana listeye düşer.Creation watches en geç bir hafta içerisinde kargoya veriyor.Verdikleri zaman size mail atarlar.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj matraks81 » 04 Ara 2020, 11:57

cevap için teşekkürler,o zaman bir kaç gün daha bekleyeceğim.
Kullanıcı avatarı
matraks81

Mesaj slhgzl » 04 Ara 2020, 13:21

Ben creation watches dan birçok kez alışveris yaptım hiçbir sorun yaşamadım.Meraklanmayın bugünlerde kargoya verirler.Takip noyu bazen attıkları mailde göndermedikleri oluyor siz mail atarak takip noyu isteyebilirsiniz.Kargolandıktan 15-20 gün sonra elinize geçer.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj matraks81 » 04 Ara 2020, 13:36

teşekkürler biraz önce mail attım bakalım ne cevap gelecek
Kullanıcı avatarı
matraks81

Mesaj SelAc » 04 Ara 2020, 15:34

Arkadaşlar bu site hangi ülkeden gönderim yapıyor? Gördüğüm kadarıyla kargo ücreti almıyorlar. Gümrük işlemi standart mı? Ptt kargo mu getiriyor acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Mesaj slhgzl » 04 Ara 2020, 16:06

Singapurdan gönderiyorlar.Evet ücretsiz kargo seçenegini seçerseniz saati kutuda degil kese de gönderiyorlar.Ben hep bu şekilde aldım.Genelde paket üzerine 70 dolar civarı bir rakam yazıyorlar.Gümruk bu rakam üzerinden çıkıyor 100 - 120 TL gibi bir rakam çıkıyor.Genelde aldığım saatlerin hemen hemen hepsi gümrükte hıç açılmamıştı.Ptt kargo getiriyor.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj SelAc » 04 Ara 2020, 18:03

slhgzl yazdı:Singapurdan gönderiyorlar.Evet ücretsiz kargo seçenegini seçerseniz saati kutuda degil kese de gönderiyorlar.Ben hep bu şekilde aldım.Genelde paket üzerine 70 dolar civarı bir rakam yazıyorlar.Gümruk bu rakam üzerinden çıkıyor 100 - 120 TL gibi bir rakam çıkıyor.Genelde aldığım saatlerin hemen hemen hepsi gümrükte hıç açılmamıştı.Ptt kargo getiriyor.

Çok teşekkür ederim.
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 115 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners