Doland覺r覺c覺 ihbar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Doland覺r覺c覺 ihbar覺

Mesaj MehmetKarat羹rk » 29 Haz 2020, 20:09

ok ge癟mi olsun bir o kadar 羹z羹c羹 ve trajikomik olmu
ocuum rahats覺z diyen adam覺n 癟ocuu olmad覺覺 d羹羹ncesindeyim kimse evlad覺n覺 kar覺t覺rmak istemez diye d羹羹n羹yorum
Ama merak etmeyin g羹n羹n birinde 癟ocuu olursa bununla imtian覺 olur muhakkak
imdilik sadakan覺z olsun inallah
Olmad覺 diye 羹z羹ld羹羹n dua'ya, g羹n gelir sevinirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Ya: 41
Kay覺t: 16 Au 2017, 20:57

Mesaj fsenturk » 29 Haz 2020, 20:59

Bu akam gittim Polis karakoluna ama ysz覺malar覺n 羹zerinde saati satt覺覺na dair bilgi var m覺 dedi Polis. unun kan覺t覺 var m覺 bunun kan覺t覺 var m覺 v.s insan覺 bezdirecekler herhalde. Banka dekontunun 癟覺kt覺s覺yla yaz覺malar覺n 癟覺kt覺s覺n覺 al gel yar覺n dediler. ikayet dilek癟esi doldur dediler. Allah' havale edip ge癟eceim herhalde.

Profil payla diyen arkada i癟in aa覺daki ekran g繹r羹nt羹s羹n羹 g繹nderiyorum ama sizi a覺rtmas覺n bu profil resmi. Ge癟en hafta Sal覺 g羹n羹 45 yalar覺nda bi amca vard覺 ad覺 Aziz y羹kseldi. Ben saati ald覺ktan sonra Hasan Y羹ksel yapt覺. Cuma g羹n羹 Selen yapt覺. Bug羹n de bunu yapm覺.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
fsenturk

Kay覺t: 23 Ara 2015, 14:36

Mesaj Umutunal » 29 Haz 2020, 21:29

Gecmis olsun, mebla kucuk olsa da yine de pesini b覺rakmamak, ikayet etmek laz覺m.
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj HknDrsn » 29 Haz 2020, 22:34

manil yazd覺:Iban ger癟ek kiiye aittir ve kimlik ibraz覺 gerekir hesap a癟覺lmas覺 i癟in. Gidin karakola ikayet癟i olun, bankadaki iban numaras覺n覺 sahte kimlikle a癟m覺sa da ayr覺ca su癟, resmi evrakta sahtecilik.

Her hal羹karda haklar覺n覺z覺 koruyun, 30 dknizi almaz bu t羹r erefsiz kitaps覺zlara merhamet etmeyin.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

Karakola gitmek malesef ie yaram覺yor. Benzer olay farkl覺 bir al覺verite 2 defa ba覺ma geldi, karakola gittim malesef hi癟 birey yapamad覺lar. B羹t羹n delileri ikayet dilek癟esiyle birlikte gidip savc覺l覺a bavuracacaks覺n覺z. Dava 1 senede s羹rebilir 3 senede, benim ilk davam 1 senede dieri 3 senede sonu癟land覺. Para k羹癟羹kt羹 ama yinede peini b覺rakmad覺m. B繹yle insanlardan nefret ediyorum :x Ge癟mi olsun.
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullan覺c覺 avatar覺
HknDrsn

Ya: 44
Kay覺t: 13 Oca 2014, 15:27

Mesaj Reczebb » 29 Haz 2020, 23:08

manil yazd覺:Iban ger癟ek kiiye aittir ve kimlik ibraz覺 gerekir hesap a癟覺lmas覺 i癟in. Gidin karakola ikayet癟i olun, bankadaki iban numaras覺n覺 sahte kimlikle a癟m覺sa da ayr覺ca su癟, resmi evrakta sahtecilik.

Her hal羹karda haklar覺n覺z覺 koruyun, 30 dknizi almaz bu t羹r erefsiz kitaps覺zlara merhamet etmeyin.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Garip gurebaya 3-5 kuru verip kartlar覺n覺 kullan覺yorlar. Yada baska yollarla kart temin ediyorlar. Kart/hesap sahibinin olan bitenden haberi yoktur muhtemelen. Ama isin ucundan tutulacak tek yer de orasi.

SM-M205F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Saatin kendisi mek璽n, y羹r羹y羹羹 zaman, ayar覺 insand覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Reczebb

Kay覺t: 27 May 2018, 17:46

Mesaj vysaknc » 29 Haz 2020, 23:34

Ge癟mi olsun..

HTC One cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj ercment45 » 30 Haz 2020, 01:12

Ge癟mi olsun bu yaanan olay son olsun inallah.

E6633 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ercment45

Ya: 43
Kay覺t: 11 Eki 2016, 03:04

Mesaj beycelice » 30 Haz 2020, 09:26

Ge癟mi olsun 繹ncelikle. Savc覺l覺a gitmenizi iddetle 繹neririm, yaln覺z gitmeden 繹nce yaananlarla ilgili b羹t羹n delilleri toplay覺n覺z, hatta sizin aleyhinize olan eyler varsa onlar覺 i癟inden 癟覺kar覺n覺z ( hakaret vs ). Ki elinizde fazlas覺yla delil var. Telefon no ve hesap no. Sms veya benzeri yaz覺ma metinleri varsa onlar覺nda 癟覺kt覺s覺n覺 g繹t羹r羹n羹z.
Kullan覺c覺 avatar覺
beycelice

Kay覺t: 17 Nis 2015, 10:43

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 105 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners