TSF yelerine zel 襤ndirimli Sat覺l覺k Oris Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

Lemania mekanik saat tamir/restorasyon hakk覺nda soru

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Lemania mekanik saat tamir/restorasyon hakk覺nda soru

Mesaj Elaphus » 13 Haz 2020, 18:31

Herkese merhabalar,
Foruma yeni 羹ye oldum bu postunda ilk postum olmas覺 dolay覺s覺yla uan doru yeremi yazmaktay覺m bilemedim, yanl覺 yere yaz覺yor isem kusura bakmay覺n覺z.Sizlere dan覺mak istediim konu ise, uan elimde restore ettirmek istediim dedemden kalm覺 olan bir Lemania chronograph saatim var. Y羹ksek manevi deeri dolay覺s覺 ile herhangibir saat癟iye/saat ustas覺na gitmeden 繹nce biraz daha bilgi sahibi olmak amac覺yla bu postu yaz覺yorum. Akl覺mda olan saatin 癟al覺覺r hale gelmesi ve korozyona uram覺 par癟alar覺n/kadran覺n eer d羹zeltilebilir durumda ise restore edilmesi y繹n羹nde. 襤lgili saat覺n resimlerini aa覺ya ekliyorum. imdiden hepinize teekk羹r ederim.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Elaphus

Kay覺t: 12 Haz 2020, 21:09

Re: Lemania mekanik saat tamir/restorasyon hakk覺nda soru

Mesaj hknmtn » 14 Haz 2020, 15:07

Elaphus yazd覺:Herkese merhabalar,
Foruma yeni 羹ye oldum bu postunda ilk postum olmas覺 dolay覺s覺yla uan doru yeremi yazmaktay覺m bilemedim, yanl覺 yere yaz覺yor isem kusura bakmay覺n覺z.Sizlere dan覺mak istediim konu ise, uan elimde restore ettirmek istediim dedemden kalm覺 olan bir Lemania chronograph saatim var. Y羹ksek manevi deeri dolay覺s覺 ile herhangibir saat癟iye/saat ustas覺na gitmeden 繹nce biraz daha bilgi sahibi olmak amac覺yla bu postu yaz覺yorum. Akl覺mda olan saatin 癟al覺覺r hale gelmesi ve korozyona uram覺 par癟alar覺n/kadran覺n eer d羹zeltilebilir durumda ise restore edilmesi y繹n羹nde. 襤lgili saat覺n resimlerini aa覺ya ekliyorum. imdiden hepinize teekk羹r ederim.https://hizliresim.com/6CYdPS

ok g羹zel bir saat. Umar覺m iyi bir saat癟i bulunur. yle herkese emanet edilecek bir ey deil.
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

Mesaj Ufkynl » 14 Haz 2020, 21:09

Elaphus yazd覺:Herkese merhabalar,
Foruma yeni 羹ye oldum bu postunda ilk postum olmas覺 dolay覺s覺yla uan doru yeremi yazmaktay覺m bilemedim, yanl覺 yere yaz覺yor isem kusura bakmay覺n覺z.Sizlere dan覺mak istediim konu ise, uan elimde restore ettirmek istediim dedemden kalm覺 olan bir Lemania chronograph saatim var. Y羹ksek manevi deeri dolay覺s覺 ile herhangibir saat癟iye/saat ustas覺na gitmeden 繹nce biraz daha bilgi sahibi olmak amac覺yla bu postu yaz覺yorum. Akl覺mda olan saatin 癟al覺覺r hale gelmesi ve korozyona uram覺 par癟alar覺n/kadran覺n eer d羹zeltilebilir durumda ise restore edilmesi y繹n羹nde. 襤lgili saat覺n resimlerini aa覺ya ekliyorum. imdiden hepinize teekk羹r ederim.

Resim
Dededen babadan kalma saatlere 癟ok 繹zeniyorum dorusu.. malesef ben b繹yle bir imkan bulamad覺m fakat hem k覺z覺ma hem oluma miras saatler b覺rakaca覺m 覺sallah..
Arad覺覺n覺z usta bengi saat cengiz dede'dir. Google dan telefonuna ulaabilirsiniz.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj Elaphus » 15 Haz 2020, 16:48

Bende bu surede forumdaki postlarda en cok gordugum isim oldu bengi saat. Mutlaka arayacagim. Tesekkur ederim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Elaphus

Kay覺t: 12 Haz 2020, 21:09

Mesaj Altar » 17 Haz 2020, 09:06

Bengi Saat Cengiz Usta bakas覺na gitmeye gerek yok.
Muhta癟 olduun kudret, damarlar覺ndaki asil kanda mevcuttur
Kullan覺c覺 avatar覺
Altar

Ya: 31
Kay覺t: 17 ub 2014, 10:47

Mesaj ermansire » 17 Haz 2020, 16:45

ok 覺k saat, Cengiz Usta ayaa kald覺r覺r saati direk Sirkeci'ye g繹t羹r羹n.
instagram.com/erman5ire
Kullan覺c覺 avatar覺
ermansire

Kay覺t: 05 Ara 2012, 14:47

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners