Orient President(Day Date) Altın Renk Siyah Kadran

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Orient President(Day Date) Altın Renk Siyah Kadran

Mesaj denizozcan » 12 Haz 2020, 14:31

Merhaba,

Altta fotoğrafı bulunan saati nereden satın alabilirim.

Üretimi olmayan bir saatmiş sanırım.

İyi günler.

Resim
Kullanıcı avatarı
denizozcan

Re: Orient President(Day Date) Altın Renk Siyah Kadran

Mesaj Ankthas » 12 Haz 2020, 15:45

ebay ve chrono24te bulabilirsiniz.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Oguzhanm » 12 Haz 2020, 15:53

https://www.ebay.com/itm/Orient-Day-Dat ... Sw0Yxe4QTX

Ebay üzerinden bulabilirsiniz.Ama TRye kargo yok. Sarı sitede bulmuştum ben kendi saatimi. Ama çok nadir denk geliyor. Bu renk kombinasyonunun denk gelmesi ise çok düşük bir ihtimal.

İkinci ihtimal ise modlama yapmanız. Alttaki linklerde bulunan iki ürünü alıp saatçinizde birleştirebilirsiniz

https://www.ebay.com/itm/NIB-VERY-RARE- ... Sw505dwCnW

https://www.ebay.com/itm/ORIENT-Oyster- ... Sww9ddydWO
Kullanıcı avatarı
Oguzhanm

Mesaj Emirxan13 » 22 Haz 2020, 22:52

Ben size bu modeli önereyim, hem dışarıdan bakılınca çakma rolex izlenimi bırakmaz hem de bilekte çok güzel duracağını düşünüyorum, tabi karar size ait.
https://www.hepsiburada.com/orient-fab0 ... gJnKfD_BwE

DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Emirxan13

Mesaj Eterna » 22 Haz 2020, 23:22

Sevgili Emirxan dostum,

ORIENT Oyster President özel bir seridir. Koleksiyon için alanlar, çok beğendiği için alanlar vardır. Fiyat da pek aşağı değildir. Bulması da zordur. Rolex çakması falan değildir. Çok beğenilen bir modeldir.

Senin tavsiye ettiğin model three star dediğimiz Orientin en ucuz en basit modellerindedir. İki saat arasında benzerlik, yakınlık, ilgi, alaka yoktur.

Biraz daha forumda zaman geçirip tavsiyede bulunmak daha yararlı olabilir.

Sevgiler,
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj Emirxan13 » 23 Haz 2020, 23:18

Eterna yazdı:Sevgili Emirxan dostum,

ORIENT Oyster President özel bir seridir. Koleksiyon için alanlar, çok beğendiği için alanlar vardır. Fiyat da pek aşağı değildir. Bulması da zordur. Rolex çakması falan değildir. Çok beğenilen bir modeldir.

Senin tavsiye ettiğin model three star dediğimiz Orientin en ucuz en basit modellerindedir. İki saat arasında benzerlik, yakınlık, ilgi, alaka yoktur.

Sevgiler,
Rolex çakması demedim "rolex çakması izlenimi bırakmaz" dedim. Ben forumda biraz daha vakit geçiririm siz de bir dahakine daha dikkatli okursunuz.

Kullanıcı avatarı
Emirxan13

Mesaj vysaknc » 23 Haz 2020, 23:56

Emirxan13 yazdı:

Sevgiler,
Rolex çakması demedim "rolex çakması izlenimi bırakmaz" dedim. Ben forumda biraz daha vakit geçiririm siz de bir dahakine daha dikkatli okursunuz.

Değerli forumdaşım önerdiğiniz saat için, sizin deyiminizle "rolex cakması izlenimi bırakmaz" dediğiniz zaman, doğal olarak konuda konuşulan modelin rolex cakması izlenimi bırakacağı anlasilir,bu edebiyat sanatlarindan biridir ve mefhumu muhalif denir,(bir mefhumun, kavramın ya da ifadenin zıt anlamı. genel olarak mefhum-u muhalif'ten yola çıkılarak açıklanmak istenen mefhum anlatılır.
kapı kapalıydı demek için kapı açık değil demek gibidir)Selamlar..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hırs sebebi hasarettir..
Kullanıcı avatarı
vysaknc

Mesaj Emirxan13 » 24 Haz 2020, 00:39

vysaknc yazdı:
Emirxan13 yazdı:

Sevgiler,

Değerli forumdaşım önerdiğiniz saat için, sizin deyiminizle "rolex cakması izlenimi bırakmaz" dediğiniz zaman, doğal olarak konuda konuşulan modelin rolex cakması izlenimi bırakacağı anlasilir,bu edebiyat sanatlarindan biridir ve mefhumu muhalif denir,(bir mefhumun, kavramın ya da ifadenin zıt anlamı. genel olarak mefhum-u muhalif'ten yola çıkılarak açıklanmak istenen mefhum anlatılır.
kapı kapalıydı demek için kapı açık değil demek gibidir)Selamlar..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim anlatmak istediğim şuydu, bizim milletimiz saatlerden pek anlamaz Rolex'e benzeyen bir Orient takıldığında dışarıdan bunun çakma Rolex olduğunu düşünür, ben bu durumu kendi açımdan hoş bulmadığım için bir alternatif önerdim.

Kullanıcı avatarı
Emirxan13

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 112 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners