Strapcode sipariş sorunu

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Strapcode sipariş sorunu

Mesaj h3rmés » 20 May 2020, 13:42

Merhaba, başlığı doğru yere mi açtım bilmiyorum ?

Ben strapcode sitesinden saat kordonu sipariş verdim aradan 2 gün geçti işlem olmayınca mail attım. Bana coronavirüs sebebi ile yerel posta servislerinin çalışmadığını ancak 25 dolar daha verip özel sipariş olarak işlem yapabileceklerini söylediler. Tamam deyip cevapladım anında yeni fatura çıkartıp siparişimi yükselttiler 25 dolar daha ödedim. Sonra mail attım şimdi ne zamana gelir siparişim diye ? Geri dönüş gelmedi. Aradan 3 gün geçti hala bi işlem yok tekrar mail attım bana cevap vermelerini istedikleri gibi siparişi de yükselttiğimi şuan neden işlem olmadığını sordum. Aradan 2 gün geçti hala cevap yok. Sipariş vereli neredeyse 1 hafta gönderim ücretini yükseltip bekleyeli neredeyse 5 gün oluyor hala cevap veren de yok işlem yapan da yok.

Strapcode tarafından dolandırıldım mı yani nedir bunun açıklaması ? Daha önce böyle bişey oldu mu ? İptal edicem ama maillerime dönüş bile yapmıyolar iptal bile etmicekler sanırım.. Resmen mağdurum ne yapabilirim ?
Gökhan
Kullanıcı avatarı
h3rmés

Re: Strapcode sipariş sorunu

Mesaj Eterna » 20 May 2020, 20:21

Dolandırılmak gibi bir durum olduğunu sanmıyorum. Daha önce alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım. Ama yurt dışında durumlar karışık. 2,5 aydır gelmeyen bir yerel postam var. Tanıdığım kişi gönderdi. Sordum. birkaç hafta yerel postalar çalışmadı dedi. Siz yükseltmişsiniz ama her yerde personel sayılarının azaldığı ve işlerin yavaşladığı söylendi.

Umarım yakın zamanda çözülür.
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj Ankthas » 20 May 2020, 21:51

Ben de dolandırılma gibi bir durumun söz konusu olacağını hiç düşünmüyorum, içinizi ferah tutun. Strapcode third party çelik bilezik dendi mi artık marka haline gelmiş çok büyük bir üretici. Belki Instagram'dan kendileriyle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz meramınızı anlatarak:

https://www.instagram.com/strapcode/?hl=tr
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj h3rmés » 20 May 2020, 22:36

Teşekkür ederim, ya dolandırılmaktan kastım tabii ki değildir de mecazen yani gönderim yükseltelim diyip evet dedikten hemen sonra yeni fatura çıkartabiliyolar ama kargom ne zaman gelir vs diye sorunca 5 gün cevap yazmamaları instagram dolandırıcılığı gibi geldi :) yakıstıramadım bende garip. Her yerden yazdım. Twitter, instagram bütün sosyal medyadan yazdım sonra bi mail gelebildi fedex gecikme yaşatıyormuş yarın kargo numarası gönderebilirlermiş diye. Ama dediğim gibi strapcode gibi bi site yeni faturayı çıkartmaya gelince anında mail ile dönüş sağlayabiliyor soru sorunca sessiz kalıyor oluşu düşündürücü. Her yerden taciz edince cevap yazmaları ayrıca düşündürücü..
Gökhan
Kullanıcı avatarı
h3rmés

Mesaj görkemk » 21 May 2020, 08:20

strapcode a o konuda bende çok kırgınım

birde şikayetvar.com ve ekşi sözlükte başlık açmayı deneyin
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj Eterna » 21 May 2020, 16:35

görkemk yazdı:strapcode a o konuda bende çok kırgınım

birde şikayetvar.com ve ekşi sözlükte başlık açmayı deneyin

Türkiye de bir yerleri mi var anlayamadım?
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj görkemk » 21 May 2020, 16:43

yok yok :D

biraz fazla zorlamış bilindik firmayı virüs yüzünden çok geç geliyor uluslararası kargolar işte

latife yaptım efendim
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj Ufkynl » 21 May 2020, 17:36

h3rmés yazdı:Teşekkür ederim, ya dolandırılmaktan kastım tabii ki değildir de mecazen yani gönderim yükseltelim diyip evet dedikten hemen sonra yeni fatura çıkartabiliyolar ama kargom ne zaman gelir vs diye sorunca 5 gün cevap yazmamaları instagram dolandırıcılığı gibi geldi :) yakıstıramadım bende garip. Her yerden yazdım. Twitter, instagram bütün sosyal medyadan yazdım sonra bi mail gelebildi fedex gecikme yaşatıyormuş yarın kargo numarası gönderebilirlermiş diye. Ama dediğim gibi strapcode gibi bi site yeni faturayı çıkartmaya gelince anında mail ile dönüş sağlayabiliyor soru sorunca sessiz kalıyor oluşu düşündürücü. Her yerden taciz edince cevap yazmaları ayrıca düşündürücü..
Ben sizden yanayim :D
Para almaya gelince yıldırım gibi hızlı bilgi vermeye gelince kaplumbağa tadında. Belki ticaretle ugrasmadigimdan böyle durumlar beni cok rahatsız ediyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 28 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners