Strapcode sipari┼č sorunu

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Strapcode sipari┼č sorunu

Mesaj h3rm├ęs » 20 May 2020, 13:42

Merhaba, ba┼čl─▒─č─▒ do─čru yere mi a├žt─▒m bilmiyorum ?

Ben strapcode sitesinden saat kordonu sipari┼č verdim aradan 2 g├╝n ge├žti i┼člem olmay─▒nca mail att─▒m. Bana coronavir├╝s sebebi ile yerel posta servislerinin ├žal─▒┼čmad─▒─č─▒n─▒ ancak 25 dolar daha verip ├Âzel sipari┼č olarak i┼člem yapabileceklerini s├Âylediler. Tamam deyip cevaplad─▒m an─▒nda yeni fatura ├ž─▒kart─▒p sipari┼čimi y├╝kselttiler 25 dolar daha ├Âdedim. Sonra mail att─▒m ┼čimdi ne zamana gelir sipari┼čim diye ? Geri d├Ân├╝┼č gelmedi. Aradan 3 g├╝n ge├žti hala bi i┼člem yok tekrar mail att─▒m bana cevap vermelerini istedikleri gibi sipari┼či de y├╝kseltti─čimi ┼čuan neden i┼člem olmad─▒─č─▒n─▒ sordum. Aradan 2 g├╝n ge├žti hala cevap yok. Sipari┼č vereli neredeyse 1 hafta g├Ânderim ├╝cretini y├╝kseltip bekleyeli neredeyse 5 g├╝n oluyor hala cevap veren de yok i┼člem yapan da yok.

Strapcode taraf─▒ndan doland─▒r─▒ld─▒m m─▒ yani nedir bunun a├ž─▒klamas─▒ ? Daha ├Ânce b├Âyle bi┼čey oldu mu ? ─░ptal edicem ama maillerime d├Ân├╝┼č bile yapm─▒yolar iptal bile etmicekler san─▒r─▒m.. Resmen ma─čdurum ne yapabilirim ?
G├Âkhan
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
h3rm├ęs

Ya┼č: 25
Kay─▒t: 02 Tem 2017, 21:16

Re: Strapcode sipari┼č sorunu

Mesaj Eterna » 20 May 2020, 20:21

Doland─▒r─▒lmak gibi bir durum oldu─čunu sanm─▒yorum. Daha ├Ânce al─▒┼čveri┼č yapt─▒m ve hi├ž sorun ya┼čamad─▒m. Ama yurt d─▒┼č─▒nda durumlar kar─▒┼č─▒k. 2,5 ayd─▒r gelmeyen bir yerel postam var. Tan─▒d─▒─č─▒m ki┼či g├Ânderdi. Sordum. birka├ž hafta yerel postalar ├žal─▒┼čmad─▒ dedi. Siz y├╝kseltmi┼čsiniz ama her yerde personel say─▒lar─▒n─▒n azald─▒─č─▒ ve i┼člerin yava┼člad─▒─č─▒ s├Âylendi.

Umar─▒m yak─▒n zamanda ├ž├Âz├╝l├╝r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Ankthas » 20 May 2020, 21:51

Ben de doland─▒r─▒lma gibi bir durumun s├Âz konusu olaca─č─▒n─▒ hi├ž d├╝┼č├╝nm├╝yorum, i├žinizi ferah tutun. Strapcode third party ├želik bilezik dendi mi art─▒k marka haline gelmi┼č ├žok b├╝y├╝k bir ├╝retici. Belki Instagram'dan kendileriyle ileti┼čime ge├žmeyi deneyebilirsiniz meram─▒n─▒z─▒ anlatarak:

https://www.instagram.com/strapcode/?hl=tr
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj h3rm├ęs » 20 May 2020, 22:36

Te┼čekk├╝r ederim, ya doland─▒r─▒lmaktan kast─▒m tabii ki de─čildir de mecazen yani g├Ânderim y├╝kseltelim diyip evet dedikten hemen sonra yeni fatura ├ž─▒kartabiliyolar ama kargom ne zaman gelir vs diye sorunca 5 g├╝n cevap yazmamalar─▒ instagram doland─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒ gibi geldi :) yak─▒st─▒ramad─▒m bende garip. Her yerden yazd─▒m. Twitter, instagram b├╝t├╝n sosyal medyadan yazd─▒m sonra bi mail gelebildi fedex gecikme ya┼čat─▒yormu┼č yar─▒n kargo numaras─▒ g├Ânderebilirlermi┼č diye. Ama dedi─čim gibi strapcode gibi bi site yeni faturay─▒ ├ž─▒kartmaya gelince an─▒nda mail ile d├Ân├╝┼č sa─člayabiliyor soru sorunca sessiz kal─▒yor olu┼ču d├╝┼č├╝nd├╝r├╝c├╝. Her yerden taciz edince cevap yazmalar─▒ ayr─▒ca d├╝┼č├╝nd├╝r├╝c├╝..
G├Âkhan
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
h3rm├ęs

Ya┼č: 25
Kay─▒t: 02 Tem 2017, 21:16

Mesaj g├Ârkemk » 21 May 2020, 08:20

strapcode a o konuda bende ├žok k─▒rg─▒n─▒m

birde ┼čikayetvar.com ve ek┼či s├Âzl├╝kte ba┼čl─▒k a├žmay─▒ deneyin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
g├Ârkemk

Kay─▒t: 02 Eyl 2016, 14:57

Mesaj Eterna » 21 May 2020, 16:35

g├Ârkemk yazd─▒:strapcode a o konuda bende ├žok k─▒rg─▒n─▒m

birde ┼čikayetvar.com ve ek┼či s├Âzl├╝kte ba┼čl─▒k a├žmay─▒ deneyin

T├╝rkiye de bir yerleri mi var anlayamad─▒m?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj g├Ârkemk » 21 May 2020, 16:43

yok yok :D

biraz fazla zorlam─▒┼č bilindik firmay─▒ vir├╝s y├╝z├╝nden ├žok ge├ž geliyor uluslararas─▒ kargolar i┼čte

latife yapt─▒m efendim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
g├Ârkemk

Kay─▒t: 02 Eyl 2016, 14:57

Mesaj Ufkynl » 21 May 2020, 17:36

h3rm├ęs yazd─▒:Te┼čekk├╝r ederim, ya doland─▒r─▒lmaktan kast─▒m tabii ki de─čildir de mecazen yani g├Ânderim y├╝kseltelim diyip evet dedikten hemen sonra yeni fatura ├ž─▒kartabiliyolar ama kargom ne zaman gelir vs diye sorunca 5 g├╝n cevap yazmamalar─▒ instagram doland─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒ gibi geldi :) yak─▒st─▒ramad─▒m bende garip. Her yerden yazd─▒m. Twitter, instagram b├╝t├╝n sosyal medyadan yazd─▒m sonra bi mail gelebildi fedex gecikme ya┼čat─▒yormu┼č yar─▒n kargo numaras─▒ g├Ânderebilirlermi┼č diye. Ama dedi─čim gibi strapcode gibi bi site yeni faturay─▒ ├ž─▒kartmaya gelince an─▒nda mail ile d├Ân├╝┼č sa─člayabiliyor soru sorunca sessiz kal─▒yor olu┼ču d├╝┼č├╝nd├╝r├╝c├╝. Her yerden taciz edince cevap yazmalar─▒ ayr─▒ca d├╝┼č├╝nd├╝r├╝c├╝..
Ben sizden yanayim :D
Para almaya gelince y─▒ld─▒r─▒m gibi h─▒zl─▒ bilgi vermeye gelince kaplumba─ča tad─▒nda. Belki ticaretle ugrasmadigimdan b├Âyle durumlar beni cok rahats─▒z ediyor.

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Kay─▒t: 18 Eki 2015, 18:09

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners