Casio Retro Saatimin Cam覺n覺 Nas覺l Temizleyebilirim?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Casio retro saatimin cam覺n覺 nas覺l temizleyebilirim?

Mesaj hdtoro44 » 14 May 2020, 01:22

azizkaya yazd覺:z羹lerek s繹yl羹yorum. Manevi deeri olan ama bug羹n s覺f覺r覺 1000 tl etmeyecek bir saatim i癟in y覺llar 繹nce 繹yle mesai harcad覺m ki. Paslanan kasas覺n覺 deitirmeye 癟al覺t覺m, "Abi hallederiz." deyip baka kasa, baka kordon verdiler. Oradan oraya gezdirdiler. Par癟a beklettiler. Uzatmayay覺m, en sonunda kendim bir eyler yapmaya kalkt覺m. Pas覺n覺 kald覺rmak i癟in kulland覺覺m sol羹syon saati, abartm覺yorum, pelte k覺vam覺na getirdi. Iki pimanl覺覺m var: Birincisi eer o zaman Sirkeci'yi bilseydim muhtemelen u an saat erimemi olurdu. Ikincisi ise ger癟ekten baz覺 eylerin tamiri m羹mk羹n deil.
Bu saat 繹zelinde arkadalar覺n 繹nerilerini uygulayabilir, Sirkeci'de ah-As Han'a g繹t羹rebilirsiniz. Ben olsam manevi deeri varsa hi癟 ellemem, mevcut haliyle bir kutuda saklar ara s覺ra bakar覺m ya da manevi deeri yoksa tamir ettirmek i癟in masraf ve mesai harcamam ancak elimden geliyorsa buralarda 繹nerilen eyleri yapar覺m.
Yine pahal覺 羹r羹nlere yorum yap覺l覺yor buna neden yap覺lm覺yor diye d羹羹nd羹羹n羹zde ki ben 繹yle d羹羹n羹yordum eskiden. O 羹r羹nlerin bir ekilde tamiri m羹mk羹n ve sonu癟 harcanan emee deiyor.

SM-N960F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Teekk羹rler cevab覺n覺z i癟in. Kesinlikle manevi deeri var bu saatin :)
Kullan覺c覺 avatar覺
hdtoro44

Kay覺t: 12 Nis 2020, 16:54

Re: Casio Retro Saatimin Cam覺n覺 Nas覺l Temizleyebilirim?

Mesaj hdtoro44 » 14 May 2020, 01:26

neriler i癟in herkese teekk羹r ederim. Asl覺nda daha 癟ok hem meram覺m覺 gidermek hem de mika cam nas覺l temizlenir sorusunun cevab覺n覺n forumda olmas覺 ve bakalar覺na yard覺mc覺 olmas覺 ad覺na bu bal覺覺 a癟t覺m.

Asl覺nda bu link https://www.youtube.com/watch?v=4B743pfkvcQ faydal覺. Z覺mpara ve maden cilas覺 s羹r羹n hallolur diyor videoda k覺saca. Ancak yine de dan覺mak istedim. Ancak bu y繹ntemi mineral caml覺 saatime uygularsam san覺r覺m hayal k覺r覺kl覺覺 olacak o y羹zden en iyi y繹ntem polywatch almak. Daha 繹nceki payla覺mlarda polywatch'覺n mineral camlar覺n 癟iziklerini gidermede ie yarad覺覺n覺 okumutum.
Kullan覺c覺 avatar覺
hdtoro44

Kay覺t: 12 Nis 2020, 16:54

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 174 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners