TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Swatch YAS100G ─░kinci El Farkl─▒ Kordon Bilgi

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Swatch YAS100G ─░kinci El Farkl─▒ Kordon Bilgi

Mesaj emirinhoo » 02 Nis 2020, 16:07

├ľncelikle herkese merhabalar forumda yeniyim ba┼čl─▒─č─▒ yanl─▒┼č yere a├žt─▒ysam affola :super:

onun d─▒┼č─▒nda bu saatlere sevgim son g├╝nlerde ara┼čt─▒rd─▒k├ža artmaya ba┼člad─▒ o y├╝zden bu konularda da baya yeni ve ├žaylak say─▒l─▒r─▒m bu y├╝zden sizin gibi profesyonel insanlara ihtiya├ž duydu─čumu s├Âyleyebilirim.

konuya gelecek olursak swatch yas100g modelini be─čendim e ├Â─črenciyim haliyle ucuz saatlere bak─▒yorum(├Âneriniz varsa a├ž─▒─č─▒m)
letgo da 27 y─▒ll─▒k sat─▒c─▒ bir abimize denk geldim bu modelden var ancak kordon k─▒sm─▒n─▒ kasaya ba─člayan k─▒sm─▒nda swatch yaz─▒lar─▒ yok adama sordu─čumuzda swatch 2 t├╝r kordon ├╝retiyor biri kal─▒n biri ince bu ince olan dedi g├╝venemedim buraya dan─▒┼čay─▒m dedim yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim.

internetteki foto─čraf
https://i.hizliresim.com/dGnaLM.jpg

ikinci elin foto─čraflar─▒
https://i.hizliresim.com/Wehlrl.jpg

https://i.hizliresim.com/ZEzytN.jpg
En son emirinhoo taraf─▒ndan 03 Nis 2020, 02:04 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
emirinhoo

Kay─▒t: 02 Nis 2020, 05:52

Re: Swatch YAS100G ─░kinci El Farkl─▒ Kordon Bilgi

Mesaj Speedmaster » 02 Nis 2020, 19:58

Selam,
Swatch Yas 100 G modelin orijinal kordonu ilk resimdeki yani sizin b├╝y├╝k olan dedi─činiz kordondur. Di─čeri ise Yas 112 modelinin kordonuna benziyor. Almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z ilk resimde payla┼čt─▒─č─▒n─▒z gibi olan─▒ tavsiye ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Speedmaster

Kay─▒t: 07 Eyl 2017, 22:06

Mesaj hlkshnr » 02 Nis 2020, 20:07

Swatch group a mail at─▒p sorulabilir belki

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hlkshnr

Kay─▒t: 14 A─ču 2016, 01:07

Mesaj emirinhoo » 03 Nis 2020, 02:00

Speedmaster yazd─▒:Selam,
Swatch Yas 100 G modelin orijinal kordonu ilk resimdeki yani sizin b├╝y├╝k olan dedi─činiz kordondur. Di─čeri ise Yas 112 modelinin kordonuna benziyor. Almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z ilk resimde payla┼čt─▒─č─▒n─▒z gibi olan─▒ tavsiye ederim.

i┼čte o ─░nternete yas100g yazd─▒─č─▒mda ├ž─▒kan foto─čraf ama di─čer att─▒klar─▒m adam─▒n bana orijinal ince kordon dedi─či saat almakla almamak aras─▒nda baya teredd├╝t ettim :(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
emirinhoo

Mesaj emirinhoo » 03 Nis 2020, 02:02

hlkshnr yazd─▒:Swatch group a mail at─▒p sorulabilir belki

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

te┼čekk├╝rler fikir i├žin mail ataca─č─▒m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
emirinhoo

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners