Citizen Promaster Bilgi ve Yorum

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Citizen Promaster Bilgi ve Yorum

Mesaj Altar » 17 Mar 2020, 17:17

Merhabalar,Cıtızenın "Promaster 1000M Professional Diver" Modelinin Türkiye'de satan mağaza görmedim.Jomashopta satışı var ama dolar kurundan dolayı neredeyse 1.000 tl fark etti.Bu saat hakkında düşünceleriniz ve cıtızen bayisi bir mağaza bilen var mı (istanbul)
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur
Kullanıcı avatarı
Altar

Re: Cıtızen Promaster

Mesaj siyahpena » 17 Mar 2020, 17:24

Bu saat bilek ister, hem büyük hem kalın. İyice düşünmenizi tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
siyahpena

Re: Citizen Promaster Bilgi ve Yorum

Mesaj alperbaykara » 18 Mar 2020, 23:38

Bir Citizen sever ve toplar olarak takibimde olan, henüz Türkiye'ye resmi ithalat ile gelmemiş olan ve çok çok iri bir bilek isteyen
fantastik bir model. İlerleyen zamanlarda sete dahil etmek isteyebilirim lakin sadece tüplü dalışda kullanılabilir diye düşünüyorum.
Onun dışında sadece koleksiyonda bakılık kalacak bir model..

1050 Dolar + Kargo + Vergiler ile yaklaşık 1400 dolar civarı bir maliyeti olacaktır. Ki eder değer oranını iyi hesaplamak gerekir.
Sevgiler.
Zaman öldürmek en pahalı harcamadır
*Balzac

Instagram: @b.a.y.k.a.r.a @casebackstories
Kullanıcı avatarı
alperbaykara

Re: Cıtızen Promaster

Mesaj Altar » 19 Mar 2020, 17:46

siyahpena yazdı:Bu saat bilek ister, hem büyük hem kalın. İyice düşünmenizi tavsiye ederim.

Bilek konusuda sorun yok cnc işi ve yıllarca boks sporuyla uğraştığımdan bilek iri dediğiniz doğru bileğe büyük gelebilir iyi araştırmak lazım. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Altar

Mesaj Altar » 19 Mar 2020, 17:48

alperbaykara yazdı:Bir Citizen sever ve toplar olarak takibimde olan, henüz Türkiye'ye resmi ithalat ile gelmemiş olan ve çok çok iri bir bilek isteyen
fantastik bir model. İlerleyen zamanlarda sete dahil etmek isteyebilirim lakin sadece tüplü dalışda kullanılabilir diye düşünüyorum.
Onun dışında sadece koleksiyonda bakılık kalacak bir model..

1050 Dolar + Kargo + Vergiler ile yaklaşık 1400 dolar civarı bir maliyeti olacaktır. Ki eder değer oranını iyi hesaplamak gerekir.
Sevgiler.

Saat zaten diver değil direk okyanus model olsaydı yeridir.Kur sabit oladığından her gün fiyat artıyor.Türkiye'de çok aradım bulamadım kısa sürede gelirde temin ederiz.
Kullanıcı avatarı
Altar

Mesaj siyahpena » 19 Mar 2020, 23:16

Altar yazdı:
siyahpena yazdı:Bu saat bilek ister, hem büyük hem kalın. İyice düşünmenizi tavsiye ederim.

Bilek konusuda sorun yok cnc işi ve yıllarca boks sporuyla uğraştığımdan bilek iri dediğiniz doğru bileğe büyük gelebilir iyi araştırmak lazım. :thumbup:
henüz dolar 2,80 TL civarı iken çok gittim geldim bu saat için. Ebatları beni almaktan vazgeçirdi. Bilek taşır diyorsanız düşünmeye gerek yok, herhangi bir kanaldan tetiği çekin derim.

Kullanıcı avatarı
siyahpena

Mesaj alperbaykara » 20 Mar 2020, 00:22

Koleksiyona bugün eklediğim BN serisinin kolda duruşu 1000m'in kolda nasıl duracağı konusunda bilgi vermiştir umarım :D
Bu arada itiraf etmeliyim BN2029 umduğumdan çok çok daha hafifmiş :thumbup:

Resim
Zaman öldürmek en pahalı harcamadır
*Balzac

Instagram: @b.a.y.k.a.r.a @casebackstories
Kullanıcı avatarı
alperbaykara

Mesaj Altar » 23 Mar 2020, 10:43

siyahpena yazdı:
Altar yazdı:

henüz dolar 2,80 TL civarı iken çok gittim geldim bu saat için. Ebatları beni almaktan vazgeçirdi. Bilek taşır diyorsanız düşünmeye gerek yok, herhangi bir kanaldan tetiği çekin derim.

Hiç söylemeyin zaten şu dolar kuru olayını 5000 tl iken almadım daha düşer diye şimdi de baya bağlandı belki jomashop bir güzellik yapar :)
Kullanıcı avatarı
Altar

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 140 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners