2 Model Aras覺nda Kald覺m / Seiko SNZF15 - SKX009J1

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 2 model aras覺nda kald覺m (SEIKO SNZF15 - SKX009J1)

Mesaj msbbsm » 03 Mar 2020, 11:15

ekdellal yazd覺:Saati beendiysen yap覺t覺r ge癟 hocam gg'den. S覺k覺nt覺 olmaz. %98 olumlu yorumlar覺 var sat覺c覺n覺n, olmad覺 iade imk璽n覺 da var. Axess kredi kart覺na 75 de chippara var. Ha ben sxk serisine 2k verir miyim, asla vermem. Saatte elle kurma ve saniye durdurma yok, fan覺 癟ok ama ben tipini de hi癟 beenmiyorum. Kolay gelsin.

Aynen hocam 繹yle yapt覺m gittigidiyorda kazananlar kl羹b羹 diye bir ey 癟覺kt覺 ans覺ma 1990 tl'den 1830 tl ye d羹羹yordu. 75 TL de bonus verdi geldi 1750 tl' ye alm覺 oldum.

襤yi fiyat bence 2.eller o fiyata sat覺l覺yor malum sitelerde.
Kullan覺c覺 avatar覺
msbbsm

Kay覺t: 25 ub 2020, 13:22

Mesaj seastar1000 » 05 Mar 2020, 10:03

msbbsm yazd覺:
seastar1000 yazd覺:襤kiside birbirinden g羹zel saatler mekanizmalar覺 ayn覺 ikisinide modlayabilirsiniz yani safir cam seramik bezel 羹st kalibre makine vs
Hangisini isterseniz al覺n derim skx de tepe vidal覺 olup urchin de vidal覺 de覺ld覺r bu ozellik e dikkat ed覺n

Tepe vidal覺 olunca ne oluyor acaba? Su ge癟irmezlie katk覺s覺 oluyordu sanki diye hat覺rl覺yorum ama. Peki sizce tek saat'ten skx k serisini mi almal覺 jomashop'tan j olan japan 羹rettimi mi? Deecek bir fark覺 var m覺d覺r?

Valla ben iki saatide kulland覺m skx biraz daha buyuk ve biraz daha a覺r geldi bana
Ben olsam unu al覺r覺m diyemem size zevkinize kalm覺
Saat tamamiyle zevk ii bence yoksa hepsinin ilevi ayn覺
Skx baya覺 medyatik bir saat filmlerde medyada vs 癟okca rast gelebilece覺n覺z bir saat
Kullan覺c覺 avatar覺
seastar1000

Kay覺t: 17 Nis 2011, 19:46

Mesaj brrrs » 10 Mar 2020, 12:22

msbbsm yazd覺:
ekdellal yazd覺:Saati beendiysen yap覺t覺r ge癟 hocam gg'den. S覺k覺nt覺 olmaz. %98 olumlu yorumlar覺 var sat覺c覺n覺n, olmad覺 iade imk璽n覺 da var. Axess kredi kart覺na 75 de chippara var. Ha ben sxk serisine 2k verir miyim, asla vermem. Saatte elle kurma ve saniye durdurma yok, fan覺 癟ok ama ben tipini de hi癟 beenmiyorum. Kolay gelsin.

Aynen hocam 繹yle yapt覺m gittigidiyorda kazananlar kl羹b羹 diye bir ey 癟覺kt覺 ans覺ma 1990 tl'den 1830 tl ye d羹羹yordu. 75 TL de bonus verdi geldi 1750 tl' ye alm覺 oldum.

Merhaba, Tek saat sat覺c覺s覺ndan ald覺覺n覺z saatte s覺k覺nt覺 癟覺kt覺 m覺, garanti belgesi vs. olarak.
Kullan覺c覺 avatar覺
brrrs

Kay覺t: 20 Ara 2010, 00:22

Mesaj msbbsm » 26 Mar 2020, 22:21

brrrs yazd覺:
msbbsm yazd覺:

Merhaba, Tek saat sat覺c覺s覺ndan ald覺覺n覺z saatte s覺k覺nt覺 癟覺kt覺 m覺, garanti belgesi vs. olarak.

Selamlar hi癟 bir s覺k覺nt覺 癟覺kmad覺 her eyiyle sorunsuzdu al覺veri.Saat harika en k覺sa s羹rede resim atar覺m buraya
Kullan覺c覺 avatar覺
msbbsm

Mesaj msbbsm » 27 Mar 2020, 14:11

brrrs yazd覺:
msbbsm yazd覺:

Buyrun resimler

Resim

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
msbbsm

Re: 2 Model Aras覺nda Kald覺m / Seiko SNZF15 - SKX009J1

Mesaj Orhanate » 27 Tem 2021, 00:17

Hocam saatten memnun musunuz. Teksaaten bende bir seiko beendim ama internette 癟ok k繹t羹 yorumlar okudum sahte satt覺覺 ile ilgili herhangibir sorun yaad覺n覺z m覺 acaba
Kullan覺c覺 avatar覺
Orhanate

Ya: 35
Kay覺t: 25 Tem 2021, 18:25

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 153 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners