Türkiye'de Relume işlemi yapan saatçi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Türkiye'de Relume işlemi yapan saatçi

Mesaj Baria » 13 Şub 2020, 18:18

Herkese merhaba.Elimde fosforları çalışmayan bir adet Vostok bir adet de Seiko 5 var.Bu saatleri Relume yaptırmak istiyorum ama yaptıracak saatçi bulamadım.Burada birkaç arkadaşın kendisinin yaptığını gördüm fakat bunu yapan saatçi tavsiyesi bulamadım.Bu işlemi yapan bir saatçi varmıdır acep?
Kullanıcı avatarı
Baria

Re: Türkiye'de Relume işlemi yapan saatçi

Mesaj ercment45 » 16 Şub 2020, 21:19

Baria yazdı:Herkese merhaba.Elimde fosforları çalışmayan bir adet Vostok bir adet de Seiko 5 var.Bu saatleri Relume yaptırmak istiyorum ama yaptıracak saatçi bulamadım.Burada birkaç arkadaşın kendisinin yaptığını gördüm fakat bunu yapan saatçi tavsiyesi bulamadım.Bu işlemi yapan bir saatçi varmıdır acep?
garantilisaattamiri.com diye bir site var Tarkan demir usta yapıyor bu işlemi. Bir irtibat kurun dilerseniz.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ercment45

Re: Türkiye'de Relume işlemi yapan saatçi

Mesaj markopasa » 11 Eki 2020, 01:16

ercment45 yazdı:
Baria yazdı:Herkese merhaba.Elimde fosforları çalışmayan bir adet Vostok bir adet de Seiko 5 var.Bu saatleri Relume yaptırmak istiyorum ama yaptıracak saatçi bulamadım.Burada birkaç arkadaşın kendisinin yaptığını gördüm fakat bunu yapan saatçi tavsiyesi bulamadım.Bu işlemi yapan bir saatçi varmıdır acep?
garantilisaattamiri.com diye bir site var Tarkan demir usta yapıyor bu işlemi. Bir irtibat kurun dilerseniz.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar, kendisine yazdım ancak tamir edilemez diye kısaca cevap attı. Burası da yapmazsa neresi yapar bilmiyorum...
Kullanıcı avatarı
markopasa

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 44 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners