TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

2.000 TL B├╝t├želi Minimum 42mm Dress Saat ├ľnerisi

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

2.000 TL B├╝t├želi Minimum 42mm Dress Saat ├ľnerisi

Mesaj Ackaryagdi » 08 ┼×ub 2020, 22:13

Merhabalar,

Yak─▒n zamanda evlenece─čim ve m├╝stakbel e┼čimin ailesi saat hediye edecekler. Benden ├Âneri bekliyorlar fakat ne ald─▒rmak istedi─čimi bilmiyorum a├ž─▒kcas─▒.
B├╝t├že konusunda onlar─▒ zorlama niyetim yok, maksimum 2.000 tl olarak d├╝┼č├╝nd├╝m. Forumda yer alan 2.000 tlÔÇÖye Kadar olan saat ├Ânerileri ba┼čl─▒klar─▒ndaki k─▒ymetli ├Ânerileri de okudum. Farkl─▒ yorumlar ve ├Âneriler olmas─▒ a├ž─▒s─▒ndan bu ba┼čl─▒─č─▒ ac─▒yorum.

Su anda mevcut 4 saatim bulunuyor ama ├žo─ču gen├žlik bak─▒┼č a├ž─▒s─▒nda ald─▒─č─▒m saatler. Bileklerim kal─▒n bu anlamda minimum 42 cmÔÇÖlik ├žap i├žin ├Âneri rica ederim.
Mevcut saatlerim 2 adet diesel , 1 adet Hugo boss ve 1 adet timex
Timex tamamen spor ├Âzellikle yelken yaparken kullandigim digital bir saat. Di─čer 3 saatim spor-klasik ama spor taraf─▒ daha bask─▒n durumda. Hugo boss silikon kay─▒┼č, dieseller deri kordonlu.
Daha a─č─▒r olacak cemiyetlerde takabilecek i├žin bir saat ar─▒yorum.
─░stedi─čim tarz─▒ anlatabilmek i├žin bir link iletiyorum. Bu TissotÔÇÖu ├žok ├žok be─čendim ama fiyat─▒ belirtti─čim butcenin ├╝zerinde. :roll:

Resim
https://www.sozensaat.com/urun/tissot-t063-907-36-068-00-erkek-kol-saati

TissotÔÇÖun powermaticleri ├žok dikkatimi cekti otomatik olmas─▒ nedeni ile. ├ľzellikle i├žte bulunan mekanizmanin g├Âr├╝nmesinin de karizmatik bir hava kattigini d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Umar─▒m tarzimi anlatabilmi┼čimdir.

Vakit ayirip yapaca─č─▒n─▒z t├╝m k─▒ymetli yorumlar icin ┼čimdiden ├žok te┼čekk├╝r ederim. Elleriniz dert g├Ârmesin.

Esenlikler.
Ahmet.
Saat sadece koluna takt─▒─č─▒n zaman g├Âstergesi de─čil, seni ya┼čat─▒rken an─▒lar─▒na ┼čahit oland─▒r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ackaryagdi

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 30 Tem 2016, 11:47

Re: 2.000 TL B├╝t├želi Minimum 42mm Dress Saat ├ľnerisi

Mesaj Mandos » 09 ┼×ub 2020, 00:04

Orient Sun and Moon serisi var. B├╝t├že i├žinde, 42 mm.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Umutt » 09 ┼×ub 2020, 08:43

Sevgili Mandos, nokta at─▒┼č─▒ ├Âneri getirmi┼č zaten.

Kasa ├žap─▒ >= 42 mm ve b├╝t├že de <= 350 usd dersek, otomatik ve open heart olmas─▒n─▒ istersek nihayet ikinci el opsiyonunu ve moda markalar─▒n─▒ da ├ž─▒karsak geriye ├žok az model kal─▒yor zann─▒mca.

Bile─činiz ka├ž cm bilmiyorum ama s─▒n─▒r─▒ 40 ya da 41 mm e ├žekebilirsiniz e─čer, Orint Esteem (41 mm) ve Orient Bambino Open Heart (40.5 mm) gibi modellere de bakabilirsiniz.

LYA-L09 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Ackaryagdi » 09 ┼×ub 2020, 11:40

├çok te┼čekk├╝rler k─▒ymetli yorum ve ├Âneriler i├žin.
Tissot markas─▒ bana her zaman s─▒cak geldi. Hatta babam─▒n da yine klasik bir tissot marka saati var ve k├╝├ž├╝kl├╝─č├╝mden beri lovemarkÔÇÖim diyebilirim.
Belirtti─čim butce ve bir ├ž─▒t ├╝st├╝ daha i├žin ├Ânerece─činiz tissot olur mu? Yoksa ben markaya kar┼č─▒ sevgi besleyip daha iyi markalar vs varken hata m─▒ yap─▒yorum? Saatler ├žok ho┼čuma giden aksesuarlar fakat markalar hakk─▒nda Bilgi sahibi de─čilim maalesef.
Saat sadece koluna takt─▒─č─▒n zaman g├Âstergesi de─čil, seni ya┼čat─▒rken an─▒lar─▒na ┼čahit oland─▒r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ackaryagdi

Mesaj Ackaryagdi » 09 ┼×ub 2020, 18:17

Ackaryagdi yazd─▒:├çok te┼čekk├╝rler k─▒ymetli yorum ve ├Âneriler i├žin.
Tissot markas─▒ bana her zaman s─▒cak geldi. Hatta babam─▒n da yine klasik bir tissot marka saati var ve k├╝├ž├╝kl├╝─č├╝mden beri lovemarkÔÇÖim diyebilirim.
Belirtti─čim butce ve bir ├ž─▒t ├╝st├╝ daha i├žin ├Ânerece─činiz tissot olur mu? Yoksa ben markaya kar┼č─▒ sevgi besleyip daha iyi markalar vs varken hata m─▒ yap─▒yorum? Saatler ├žok ho┼čuma giden aksesuarlar fakat markalar hakk─▒nda Bilgi sahibi de─čilim maalesef.

Bir de saat denince ─░svi├žre bu i┼čin ana yurdu gibi bir alg─▒ var insanlarda. Bu b├╝t├že ve biraz ├╝zeri i├žin yine klasik ─░svi├žre markas─▒ ├Ânerisi yapabilir misiniz rica etsem?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ackaryagdi

Mesaj Umutt » 09 ┼×ub 2020, 18:34

3 bin TL civar─▒nda ve hatta pazarl─▒kla biraz alt─▒nda Tisso Lelocle ve Visodate serilerinde ├žok ho┼č modeller bulabilirsiniz.

LYA-L09 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj hknmtn » 26 ┼×ub 2020, 15:35

├ľncelikle bir ├Âm├╝r boyu mutlulular dilerim.
├çap─▒ 41 mm diye belirtilmi┼č. Model olarak sizin foto─črafta g├Âsterdi─činiz gibi bir saat mevcut bir bak─▒n dilerseniz. B├╝t├že olarak da yak─▒n.
https://www.altinbas.com/urun/epos-erke ... 3-20-18-25
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj tanoren » 27 ┼×ub 2020, 10:24

sevgili Ackaryagdi,
├Âncelikle tebrik ederim, ├Âm├╝r boyu mutluluklar dilerim
benim buldu─čum saat asl─▒nda bu b├╝t├ženin ├╝zerinde ama belki kay─▒npederin cebi derindir :) hem dress watch gibi, hemde istersen yelken s─▒ras─▒nda kullanabilece─čin bir saat:
https://www.tngwatches.com/product/clas ... tng10151a/

ben kendi listeme ekledim, allah izin verirse ileride almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.
iyi forumlar ve tekrar mutluluklar dilerim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tanoren

Kay─▒t: 17 Eyl 2018, 11:06

Mesaj Ackaryagdi » 01 Mar 2020, 18:47

tanoren yazd─▒:sevgili Ackaryagdi,
├Âncelikle tebrik ederim, ├Âm├╝r boyu mutluluklar dilerim
benim buldu─čum saat asl─▒nda bu b├╝t├ženin ├╝zerinde ama belki kay─▒npederin cebi derindir :) hem dress watch gibi, hemde istersen yelken s─▒ras─▒nda kullanabilece─čin bir saat:
https://www.tngwatches.com/product/clas ... tng10151a/

ben kendi listeme ekledim, allah izin verirse ileride almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.
iyi forumlar ve tekrar mutluluklar dilerim.

G├╝zel dilekleriniz i├žin te┼čekk├╝r ederim say─▒n tanoren
Bu b├╝t├že ciddi oranda y├╝ksek. ├ľzellikle bu kur seviyesindeyken imkans─▒z. Kay─▒npederin cebinde de biraz akrep var g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla. :lol:
O y├╝zden ben maksimum Tissot ald─▒rabilirim gibi geliyor.
Umar─▒m siz k─▒sa s├╝rede sahibi olursunuz ve k─▒ymetli yorumlar─▒n─▒z─▒ dinleme f─▒rsat─▒m─▒z olur.
Sevgiler,
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ackaryagdi

Mesaj Ackaryagdi » 01 Mar 2020, 18:51

hknmtn yazd─▒:├ľncelikle bir ├Âm├╝r boyu mutlulular dilerim.
├çap─▒ 41 mm diye belirtilmi┼č. Model olarak sizin foto─črafta g├Âsterdi─činiz gibi bir saat mevcut bir bak─▒n dilerseniz. B├╝t├že olarak da yak─▒n.
https://www.altinbas.com/urun/epos-erke ... 3-20-18-25

├ľneri i├žin te┼čekk├╝rler. Epos markas─▒n─▒ daha ├Ânce hi├ž duymam─▒┼čt─▒m bir ara┼čt─▒rma yapaca─č─▒m. Sizin tecr├╝beniz oldu mu, yorumlar─▒n─▒z nedir marka i├žin?
├ľpen hearth evet ho┼čuma gidiyor ama zorunlu bir durumu yok. Bu b├╝t├že skalas─▒nda ├Ânerebileceginiz marka ve modelleri de─čerlendirebilirim. O tarz─▒n bizi s─▒n─▒rlamas─▒n─▒ istemem. Otomatik olan ve uzun y─▒llar sorunsuz kullanaca─č─▒m evladiyelik model ├Ânerilerinizi alabilirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ackaryagdi

Sonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners