TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

├Âneri l├╝tfen 34mm 31mm Rolex yada ???

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

├Âneri l├╝tfen 34mm 31mm Rolex yada ???

Mesaj samuray » 03 ┼×ub 2020, 12:08

Selamlar arkada┼člar,

Submarinerim var ama no date, haliyle zorlanıyorum artık tarihi günü takip etmekte. Çok güzel bir saat bezeli gmt olarakda kullanıyorum ama benim daha ufak ve elegant tasarımlı takım elbiseye gidicek ve gün fonksiyonu olan bir saate ihtiyacım var.

Ve tabi zaman tutmas─▒da ├Ânemli submariner g├╝nde de─čil ama senede 3 saniye sapt─▒g─▒ndan ├Ât├╝r├╝ h─▒zl─▒ treni ka├ž─▒rd─▒─č─▒m hi├ž olmad─▒.

┼×imdi sorum 31mm Rolex date beyaz kadran ├žok ufakl─▒ kal─▒r? 34mm nas─▒ld─▒r?

Bu saatlerle submariner takas─▒ mant─▒kl─▒m─▒? yoksa Gene bu ├žalara yak─▒n ne ├Ânerirsiniz.

Submarineri satmadan alabilirim saat ama zaman b├╝t├žem 10 15 bin olur maximum.

yorumlar─▒n─▒z─▒ bekliyorum

Not: Chrono24 den yurt d─▒┼č─▒ndan g├╝venilili─či teyit edilmi┼č kurumsal sat─▒c─▒lardan mal al─▒rsam g├╝mr├╝k vergisi ne olur?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
samuray

Kay─▒t: 08 Nis 2017, 22:04

Re: ├Âneri l├╝tfen 34mm 31mm Rolex yada ???

Mesaj moy » 03 ┼×ub 2020, 13:05

Sub elden ├ž─▒kt─▒ktan sonra yerine kolayca konulacak bir model de─čil.E─čer subtan memnun de─čilseniz yada i┼činizi g├Ârm├╝yorsa yolcu edip ├╝zerinede 2.saat i├žin ayrd─▒─č─▒n─▒z b├╝t├žeyi koyup yeni dj yivli bezel alabilirsiniz.
Subtan memnunum dursun dersenizde yivsiz bezel ├želik dj 34 mm ├Âneririm fakat
31mm beyaz kadranda indexlerde beyaz oldu─čundan dolay─▒ okumada g├╝├žt├╝k yarat─▒r gibi geliyor bana denemeden almay─▒n derim.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba─č─▒ms─▒zl─▒k olmaz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
moy

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 10 ┼×ub 2015, 16:41

Mesaj samuray » 03 ┼×ub 2020, 13:21

Te┼čekk├╝rler 34├╝ denedim ama 31 i denemedim. Farkl─▒ renklerde olabilir 31 de ama herkes kad─▒n saati diyor. Bense b├╝y├╝k saat sevmiyorum.

Garmin fenixim var kolumda sanki tu─čla ta┼č─▒yormu┼č gibi g├Âr├╝n├╝yor. Submarineri satmadan san─▒r─▒m Rolex alamam bir tane daha.

34mm i├žin bana 7000 euro dediler ├ž├╝nk├╝. Epey y├╝ksek geldi fiyat─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
samuray

Kay─▒t: 08 Nis 2017, 22:04

Mesaj onurkoseoglu » 03 ┼×ub 2020, 20:38

31mm yi ikinci el satarken biraz zorlan─▒rs─▒n─▒z ayr─▒ca k├╝├ž├╝k de kalabilir.
Ancak 115200 34mm e─čer ├žok kal─▒n bilekli de─čilseniz g├╝zel olabilir. 7000 Euro dan ziyade biraz bekleyerek 4500 Euro lar civar─▒nda ikinci el alternatifleri yakalanabilir.

Resim

VKY-L29 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
onurkoseoglu

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 26 ┼×ub 2015, 12:05

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Majestic-12 [Bot] ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners