3000 TL civar覺 diver saat 繹nerisine ihtiyac覺m var

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 3000 TL civar覺 diver saat 繹nerisine ihtiyac覺m var

Mesaj madeinswiss » 08 Oca 2020, 23:58

Ankthas yazd覺:
Meng yazd覺:Resim

Ben yeni ald覺m. G繹rd羹羹mde hayran kald覺m ger癟ekten. Koldaki duruu, hissiyat覺 inan覺lmaz. Prospex seikolar zaten iyidir. Tavsiye ederim bunu veya dier modellerini.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Beyefendinin 繹nerdii saat 癟ok g羹zel en yeni nesil monster, bence 癟ok g羹zel olmu. Siyah kadranl覺 model bitmi ama metal bilezikli mavi kadranl覺 modeli var hala b羹t癟enizin de alt覺nda. Bence quartz bi saate vereceinize ayn覺 fiyata otomatik al覺n:

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-prospex-srpd25k-dalgic-saati-P400390792

Boyut olarak da endie etmenize gerek yok monsterlar olduundan 癟ok daha ufak g繹steriyor, alpinan覺n 38'ine denktir yani.

Resim
Teekk羹rler g羹zel modelmis. Tabi bileim 15 cm olunca biraz teredd羹tte kalm覺yor deilim.

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
madeinswiss

Kay覺t: 21 Ara 2019, 22:20

Mesaj Meng » 09 Oca 2020, 09:18

Ankthas yazd覺:
Meng yazd覺:Resim

Ben yeni ald覺m. G繹rd羹羹mde hayran kald覺m ger癟ekten. Koldaki duruu, hissiyat覺 inan覺lmaz. Prospex seikolar zaten iyidir. Tavsiye ederim bunu veya dier modellerini.

Beyefendinin 繹nerdii saat 癟ok g羹zel en yeni nesil monster, bence 癟ok g羹zel olmu. Siyah kadranl覺 model bitmi ama metal bilezikli mavi kadranl覺 modeli var hala b羹t癟enizin de alt覺nda. Bence quartz bi saate vereceinize ayn覺 fiyata otomatik al覺n:

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-prospex-srpd25k-dalgic-saati-P400390792

Boyut olarak da endie etmenize gerek yok monsterlar olduundan 癟ok daha ufak g繹steriyor, alpinan覺n 38'ine denktir yani.

Resim

Zaten 2 renk olarak geldi bu model. Her ikisi de 癟ok g羹zel. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben al覺rken ikisine de bakm覺t覺m.

Kullan覺c覺 avatar覺
Meng

Kay覺t: 18 Ara 2019, 18:22

Mesaj mehmetlevent » 01 Tem 2020, 10:15

Tissot Cand覺r ;) :thumbup:

Resim
Mehmet Levent
Kullan覺c覺 avatar覺
mehmetlevent

Ya: 56
Kay覺t: 31 Eki 2019, 13:38

Mesaj fsenturk » 01 Tem 2020, 16:32

mehmetlevent yazd覺:Tissot Cand覺r ;) :thumbup:

Resim

Arkada diver saat istemi. Bu diver deil yanl覺z. Hem de fiyat覺 3000 liran覺n 癟ok daha 羹st羹nde. 4500 - 5000 lira civar覺nda diye biliyorum ben.
Kullan覺c覺 avatar覺
fsenturk

Kay覺t: 23 Ara 2015, 14:36

Mesaj fsenturk » 01 Tem 2020, 16:42

Steinhart'覺n T羹rkiyede teknik destei yok diye biliyorum. Fiyat覺 da 490Euro yani 3800 lira civar覺nda. Benzer g繹r羹nt羹de olan fakat daha makul olan St羹hrling ad覺nda bir saat var. T羹rkiyede teknik servisi var galiba. Fiyat覺 2290 TL
Resim

Sat覺 Linki :
https://www.hepsiburada.com/stuhrling-3 ... .3.fashion
Kullan覺c覺 avatar覺
fsenturk

Mesaj bumega » 01 Tem 2020, 17:27

Hamilton 繹neririm bende. Bu model 3500 tl civarinda. Siyah kadrani da mevcut. Kriteriniz disinda kalan k覺sm覺 ise kasa capi. Zannedersem 40 mm. Bi goz atmanizda fayda var. F/p cok yuksek bir swiss diver. [emoji1303]Resim

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
bumega

Ya: 41
Kay覺t: 04 Eyl 2017, 00:11

Mesaj mrtkrks » 01 Tem 2020, 20:55

T羹m forumdalara bir soru sormak istiyorum.

Sar覺 sitede aa覺daki gibi bir longines hydroconquest quartz var mesela fiyat覺 da 2900 lira.
S覺rf otomatik diye St羹hrling marka Rolex GMT Mastera 癟ok 癟ok benzeyen bir saat m覺 almay覺 tercih etmeliyiz.

@fsenturk l羹tfen yanl覺 anlama. Senin 繹nerdiin saat 羹zerinden b繹yle bir sormu oldum ama tamamen merak ger癟ekten.

Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
mrtkrks

Kay覺t: 04 Ara 2019, 16:48

Mesaj fsenturk » 02 Tem 2020, 12:59

mrtkrks yazd覺:T羹m forumdalara bir soru sormak istiyorum.

Sar覺 sitede aa覺daki gibi bir longines hydroconquest quartz var mesela fiyat覺 da 2900 lira.
S覺rf otomatik diye St羹hrling marka Rolex GMT Mastera 癟ok 癟ok benzeyen bir saat m覺 almay覺 tercih etmeliyiz.

@fsenturk l羹tfen yanl覺 anlama. Senin 繹nerdiin saat 羹zerinden b繹yle bir sormu oldum ama tamamen merak ger癟ekten.

Resim

Yok kardeim ne yanl覺 anlayaca覺m.

Asl覺nda ihtiyaca g繹re yapaca覺n al覺veri ekli deiir . Mesela :
1-)襤htiyac覺n L羹ks g繹z羹ks羹n 覺k g繹z羹ks羹n para 繹nemli deil dersen o zaman = Rolex

2-) ok L羹ks g繹z羹kmese de olur ama i癟indeki otomatik mekanizmas覺 kaliteli olsun derseniz, az bu癟uk da parasal olarak kendimi kasabilirim derseniz o zaman Tudor, Longiness v.s

3-)Otomatik Mekanizma kaliteli olsun, salam olsun ama cebimi de yormas覺n derseniz : Seiko SKX, veya yeni Seiko 5 diverler, Steinhart

4-)覺k dursun, Otomatik Mekanizma olsun ama 癟ok da para vermek istemiyorum, sonu癟ta i癟ini kimse g繹rm羹yor, zaman覺 doru g繹stersin yeter derseniz o zaman "St羹hrling, Tissel, Parnis"

5-) Balar覺m mekanizmas覺na, salam olsun, zaman覺 doru g繹stersin bir de su ge癟irmesin yeter diyorsan覺z o zaman saat d羹nyas覺n覺n tart覺mas覺z kral覺 CASIO F91 :thumbup: :D

(Ben 癟ocukluktan Seikocu olduum i癟in Seikoya yat覺r覺m yapard覺m. Kolumdaki dalg覺癟 saati de Seiko Solar PADI zaten. Y羹zme bilmiyorum lakin oras覺 aram覺zda kals覺n 癟akt覺rmay覺n :D )
Kullan覺c覺 avatar覺
fsenturk

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 130 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners