Ald覺覺n覺za Piman Olduunuz Saatler

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Ald覺覺n覺za Piman Olduunuz Saatler

Mesaj orbay » 13 Ara 2019, 10:26

Benzer bal覺k var m覺 diye biraz arad覺m ancak bulamad覺m. Olmas覺 癟ok muhtemel asl覺nda.
Konumuza gelirsek; ben ucuz bir mekanik saat almak istedim. Uzun s羹redir mekanik saatlere merak覺m var ancak daha yeni b羹t癟e ay覺rabildim ve tecr羹besiz olduum i癟in ilk saatimi en ucuz modeller aras覺ndan se癟mek istedim. Bir s羹re arat覺rd覺ktan sonra sevilen bir seri olduu i癟in ve tasar覺m覺n覺 sevdiim i癟in Seiko 5 snxs73j model saati ald覺m. As覺l niyetim snxs79j modeldi ancak istediim sat覺c覺lar覺n stoklar覺nda yoktu. Saati kulland覺ktan ve keyfi olarak arat覺rmaya devam ettikten sonra Orient marka bir saatin 癟ok daha iyi bir tercih olaca覺n覺 farkettim. zellikle g羹nl羹k ama miktar覺 konusunda keke Orient alsayd覺m dedim. Yeni saat ald覺覺m i癟in de yak覺n zamanda pek saat alma imkan覺m kalmad覺覺 i癟in Seiko beni baya piman etti. Orient FAB0000AL9 model saat yaln覺zca hayallerimde kalacak san覺r覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
orbay

Kay覺t: 14 Mar 2010, 22:51

Re: Ald覺覺n覺za Piman Olduunuz Saatler

Mesaj moy » 13 Ara 2019, 10:38

Alaca覺m 羹r羹n ne olursa olsun herseyini arat覺rmadan, incelemeden nerden ne kadar iskonto al覺r覺m diye bakmadan k覺saca alaca覺m 羹r羹ne endeskopi + kolonoskopi yapmadan hi癟 biey almam.Bu ayakkab覺da olabilir, saatte olabilir i yerinde kulland覺覺m覺z bir ham madde de olabilir hi癟 fark etmez.
Alaca覺m 羹r羹n hakk覺nda bilgi sahibi olduum zaman pazarl覺k g羹c羹m art覺yor kand覺r覺lma ve pimanl覺k ihtimalim azal覺yor.
Birde en sevdiim rakipleri iskonto i癟in bir birine k覺rd覺rmak 100 dolar teklif al覺yorsam elimde 90 dolar var alt覺na ver alay覺m senden diyorum dip fiyat bulduumda ekstra vade istiyorum.
Sat覺c覺 bir 羹r羹n羹 bana satarken mutlu oluyorsa kendimi kaz覺klanm覺 yada yeterince indirim alalam覺 gibi hissederim. Galiba biraz problemliyim :lol: :lol: :lol:

襤te bu tak覺nt覺lar覺m y羹z羹nden ald覺覺m hi癟 bir 羹r羹nden asla piman olmam severek kullan覺r覺m :thumbup:

edit: eski a癟t覺覺m saat alma maceram覺 i癟eren bal覺覺 buldum oku oku 繹ld羹m g羹lmekten ne h覺rs yapm覺覺m ya
viewtopic.php?f=62&t=27367#axzz67yFCAz1T
En son moy taraf覺ndan 13 Ara 2019, 10:43 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Re: Ald覺覺n覺za Piman Olduunuz Saatler

Mesaj tt59 » 13 Ara 2019, 10:41

Mrb hocam alm覺 olduunuz saat bence orient modelinden optik olarak daha g羹zel bir saat,giri seviyesi saatlerde zaman tutmada pek fark olmayaca覺 i癟in ald覺覺n覺z saati keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Ya: 42
Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 115 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners