Elimde patlad覺! 襤nternet de tehlikeli, TSF de. A癟覺l覺 olacak

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Elimde patlad覺! 襤nternet de tehlikeli, TSF de. A癟覺l覺 ol

Mesaj Ufkynl » 08 Ara 2019, 13:02

sedir yazd覺:cagatay1903, SelAc, Mrgncn, hlkshnr, Veysel21, Yog, Xhantos, mlm ve adorno hepinez ayr覺 ayr覺 teekk羹r ediyor, Allah sizlere daha iyilerini versin diyorum (hepinizde daha iyileri var ve bu durumda ne diyeceimi bilemiyorum [emoji38] ).
Ben 23:59'da forumdan 癟覺km覺t覺m ama bak覺yorum da sonra d繹rt saat daha bizim yeil kadranl覺n覺n tebrikleri s羹rm羹.
Tabii ki sizin de dikkatinizi 癟ekmitir. ok say覺da arkada bu saati almak i癟in fikren ve cismen teebb羹ste bulunup vazge癟tiklerini s繹ylemiler. Acaba vazge癟me nedenleri neydi merak ediyorum. Saat gelirse -benim bu ilerde biraz ans覺m ters gider, hala bir aksilik olabilir diye akl覺mdan ge癟iyor, eski tecr羹belerime dayanarak- dorudan g繹zlemle saat hakk覺nda olumlu ve olumsuz g繹r羹lerimi aktarmaya 癟al覺aca覺m ancak sizlere saati sepeti sepete koyduktan sonra 癟覺kartan nedenleri s繹yler misiniz?
imdi bu fiyat aral覺覺nda kullan覺lan malzeme kalitesi belirsiz. Yeil ve alt覺n rengi y羹ksek kalitede m羹kemmel g繹r羹necekken bu fiyat d羹zeyinde 癟ocuk saati gibi mi g繹r羹n羹r bilemiyorum. zerine bu saat bir de k繹eli kasaya sahip. Bu da riski artt覺r覺yor.
Ben bu y羹zden vazge癟tim hep :)

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj kiwi21 » 08 Ara 2019, 13:18

sedir yazd覺:cagatay1903, SelAc, Mrgncn, hlkshnr, Veysel21, Yog, Xhantos, mlm ve adorno hepinez ayr覺 ayr覺 teekk羹r ediyor, Allah sizlere daha iyilerini versin diyorum (hepinizde daha iyileri var ve bu durumda ne diyeceimi bilemiyorum [emoji38] ).
Ben 23:59'da forumdan 癟覺km覺t覺m ama bak覺yorum da sonra d繹rt saat daha bizim yeil kadranl覺n覺n tebrikleri s羹rm羹.
Tabii ki sizin de dikkatinizi 癟ekmitir. ok say覺da arkada bu saati almak i癟in fikren ve cismen teebb羹ste bulunup vazge癟tiklerini s繹ylemiler. Acaba vazge癟me nedenleri neydi merak ediyorum. Saat gelirse -benim bu ilerde biraz ans覺m ters gider, hala bir aksilik olabilir diye akl覺mdan ge癟iyor, eski tecr羹belerime dayanarak- dorudan g繹zlemle saat hakk覺nda olumlu ve olumsuz g繹r羹lerimi aktarmaya 癟al覺aca覺m ancak sizlere saati sepeti sepete koyduktan sonra 癟覺kartan nedenleri s繹yler misiniz?

ahsen benim benzer temal覺 saatim olmas覺 (yeil kadran-alt覺n kollar) ve kare g繹r羹n羹ml羹 saati bileimde denemeden almaya cesaret edememem :)

Bu vesileyle tekrardan tebrik edeyim abi :)

Resim
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj hozburun » 08 Ara 2019, 14:07

Tebrikler, hay覺rl覺 olsun :champ:

LYA-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj Kb8 » 08 Ara 2019, 14:16

G羹zel zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin..

SM-G975F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Kb8

Ya: 40
Kay覺t: 25 Eki 2015, 21:20

Mesaj TWatchman » 08 Ara 2019, 14:52

Tebrikler,hay覺rl覺 olsun :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
TWatchman

Ya: 45
Kay覺t: 01 Oca 2019, 02:26

Mesaj sedir » 08 Ara 2019, 19:07

nce topluca teekk羹r edeyim.
襤yi dileklerini sunan Mkaraturk, cengawer42, salguz, zafaer, mturann, ilkerhos57, eraslani, Ycg, Maradona, sabonis, Fatih28, diesel, alkm33, hozburun, ihsansmrks, TWatchman hepinize ayr覺 ayr覺 teekk羹rler. Atlad覺覺m arkada varsa ona iki kere teekk羹rler.
Sonra baz覺 tesbitlere cevap vermeye 癟al覺ay覺m.
SelAc'覺n dedii gibi yanl覺 yerden ald覺m. n11'de hem otomatik, hem solar hem de Swiss olarak sat覺yordu birisi, tabii bu kadar 繹zellikli olunca ciddi bir indirime ramen benim al覺覺m覺n iki kat覺 fiyata olmas覺 normaldi :lol:
Akrep ve yelkovan konusuna gelirsek; asl覺nda el veya kol denmesi yanl覺 deil belki ama yerleik kelimeyi yok saymak dilimizi fakirletiriyor. 襤ddial覺 deilim ama k羹癟羹k bir arat覺rma ile akrep'in arap癟ada ine anlam覺na ve bildiimiz akrep anlam覺na geldiini, yelkovan覺n da h覺zl覺 hareket eden bo gezen anlam覺 ta覺d覺覺n覺 okudum. Bunlar da g羹zel ayr覺nt覺lar. El ve kol deyiniz ama arada akrep ve yelkovan覺 da kullan覺n覺z ki yok olmas覺n. Dil zenginlii 繹nemli. Bence diyeyim ki gereksiz polemik olmas覺n.
Saatin kalitesi konusunda beklentiyi y羹ksek tutmamak art覺yla memnun kalmayaca覺m覺 d羹羹nm羹yorum. ahsen ben y羹ksek fiyat (kendimce) 繹dediim saatlerde bile umduum dakiklii bulamad覺m. Zaten deitirerek tak覺nca eer kurma makinesi kullanm覺yorsan覺z dakiklik biraz tak覺nt覺 gibi oluyor. Art覺k eskisi gibi takm覺yorum kafama. G羹nde 20 saniye sapsa da beni etkilemiyor.
Kasan覺n dikd繹rtgenimsi olmas覺 benim houma gitti. Tam yuvarlak kasalarda kay覺 veya bilezik ile kasa aras覺nda oluan ve doldurulmazsa g羹zel olmayan boluk sorunu bu tip kasalarda daha az. Ayr覺ca hem parlak hem f覺r癟al覺 mat y羹zeyleri sevdim.
Alt覺n renk indeksler ve kollar ( ;) ) 癟elik kasada nas覺l duruyor canl覺s覺n覺 g繹r羹nce anlayaca覺z.
Konunun ilerleme ekli benim de houma gitti cengawer42, katk覺 veren herkese teekk羹rler.
En son sedir taraf覺ndan 08 Ara 2019, 19:45 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj manil » 08 Ara 2019, 19:13

Sedir bey, elinizde patlamak 繹yle dursun, siz adeta elinde patlatm覺s覺n覺z. Champ champ

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj CptOz » 08 Ara 2019, 21:05

Seiko SNKP27 bence 癟ok g羹zel bir tercih olmu. Ben de bir s羹redir bu veya bordo kadranl覺s覺n覺 d羹羹n羹yorum a癟覺k癟as覺. Farkl覺 ve 繹zel bir saat ve bence kadran覺n yeili ile alt覺n indeksler gayet uyumlu ve g羹zel. Kare ve f覺癟覺 kasa saatlerin ayr覺 bir 癟ekicilii var. imdiden g羹le g羹le iyi g羹nlerde kullan覺n...
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 185 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners