İlk saatimi alacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.30.000 TL

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: İlk saatimi alacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.30.000

Mesaj Ufkynl » 28 Kas 2019, 19:58

Herhangi bir saat forum7nda alacağınız yanıt pek tabii rolex için beklemek olacaktir. Fakat siz neden rolex almak istiyorsunuz ? Başka saatlere baktınız mı? Icinizi kipirdatan o hissin kaynağı nedir? Hedefe yaklaşmış olmak mi yoksa aklınıza düşen bütçe dahilindeki başka bir saat mi? Evet rolex çok doğru bir secim olur ona şüphe yok da sizin isteğiniz ne onu saptamaniz lazım.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj mturann » 28 Kas 2019, 22:52

moy yazdı:Merhaba aramıza hoşgeldiniz size en büyük tavsiyem paranız hazırsa ve TL ise mutlaka mümkün olduğunca düşük kurdan Euro ya dönün.
Burası Türkiye her an herseye olur paranız yabancı para karşısında pul olabilir. Parayı güvenceye aldığımıza göre devam edebiliriz.
Hedefteki saate giderken alınan her saat bütçeye zarar.Hedefte bir saat varsa ona yönelin yoksa aklınız hep onda kalacak aldığınız saat mutlu etmeyecek, hedef uzaklaşacak, alınan saat elden çıkarken zarar edecek o yüzden Euroya döndüğünüz tutarın üzerine Euro olarak ekeme yaparsanız günden güne hedefe yaklaşırsınız.Bütçeyi tamamladığınız anda tetik çekilir
forumda takıldıkça ''tetik çekmenin ne olduğunu daha iyi anlıyacaksınız :lol:

2.yöntem euro yaptığımız paranın üzerine TL ihtiyaç kredisi çekmek.Saati çoçuklarınıza saklayacaksanız ödeyeceğiniz 5-6 bin kredinin pek bir önemi kalmaz aylık sizi yormayacak taksit tutarı belirleyin mevcut birikimin üzerine koyup tetiği çekin

3.yönetem eldeki para ile sıkı bir pazarlık ile evrakları tam temiz kullanılmış 2.el OP 39 mm alınır hem gazınızı alır, hem 2.el satarken değer kaybı çok olmaz kenarda Euro biriktirmeye devam edilir op39 yolcu edilir tetik çekilir
Benden bu kadar hakkınızda hayırlısı olur umarım
sevgiler

+1

:thumbup:
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj azizkaya » 29 Kas 2019, 00:17

Hoşgeldiniz,
Önerim rolex niyetiniz varsa bugün ya da ilk fırsatta alın. Foruma ilk üye olduğumda 20.000 tl'ye rolex öneriliyordu. Şimdi malum, bileziği o kadar.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj ÜmitYüksel » 29 Kas 2019, 16:34

azizkaya yazdı:Hoşgeldiniz,
Önerim rolex niyetiniz varsa bugün ya da ilk fırsatta alın. Foruma ilk üye olduğumda 20.000 tl'ye rolex öneriliyordu. Şimdi malum, bileziği o kadar.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haha bende rolex i itici buluyordum. Şimdi batman vazgeçilmezim

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj orbay » 29 Kas 2019, 16:51

Oris, Longines gibi markaların saatlerinden de büyük keyif alacağınızı düşünüyorum. Hem Rolex kadar kollamaya çalışmadan, hem daha az harcayarak güzel bir saat almış olursunuz.

Ekleme: Tek bir saate 30.000 TL harcamanın mantıklı olması için trilyonlarınızın olması gerekir. Kolayca hasar alabilecek, kaybolabilecek, çalınabilecek bir ürüne o kadar miktarı bana kalırsa ancak müteahhit olduğunuzda vermeniz daha mantıklı olur. Üstelik Rolex markasını yoldan geçen kime sorsanız bilir. Rolex saatinizin olduğunun duyulması bile hırsızları etrafınıza toplar. Özellikle inşaatlarda çalışan birinin koruması zor olur. Ayrıca tek bir saate mahkum olmak yerine zamanla beğendikçe birkaç adet, çeşitli tarzlarda saatlerinizin olması bana göre daha çok keyif verecektir. Bir yarış saati, bir klasik saat, bir dalgıç saati vb. şeklinde zamanla çeşitli saatler alırsınız. Her türlü koruması zor ancak daha güvenli olur.
Kullanıcı avatarı
orbay

Mesaj CptOz » 29 Kas 2019, 18:55

[emoji106]ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj Althor » 29 Kas 2019, 19:40

ozgtegin yazdı:[emoji106]ResimResimResim
5 gün güç rezervi ve in-house mekanizmasıyla çok etkileyici bir saat gerçekten

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Althor

Mesaj ibrahim223 » 29 Kas 2019, 19:55

İlk saat..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: asaricam, cbmad, slhgzl, sphinx ve 168 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners