TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

─░lk saatimi alaca─č─▒m. Tavsiyelerinizi bekliyorum.30.000 TL

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

─░lk saatimi alaca─č─▒m. Tavsiyelerinizi bekliyorum.30.000 TL

Mesaj abdemiras » 28 Kas 2019, 14:36

Merhaba arkada┼člar,

─░smim Emir. Ankara'da ya┼č─▒yorum. ─░n┼čaat M├╝hendisiyim.

├ľncelikle forum kullanmay─▒ bilmedi─čimden dolay─▒ yak─▒n tarihte b├Âyle bir konunun a├ž─▒l─▒p a├ž─▒lmad─▒─č─▒ndan emin olamad─▒m. A├ž─▒ld─▒ysa kusura bakmay─▒n.

─░lk saatimi almak istiyorum ve bu konuda sizlerin tavsiyeleri benim i├žin ger├žekten ├Ânemli olacakt─▒r. ├çevremde saat merakl─▒s─▒ veya saatten anlayan kimse yok.

B├╝t├žem 30.000 TL civar─▒ , ├çelik kordon seviyorum. G├╝ndelik ve ├Âzel g├╝nlerde de kullanabilece─čim bir saat istiyorum.

Asl─▒nda hep bi Rolex DJ istiyordum onun i├žin b├╝t├že ay─▒rmaya ba┼člam─▒┼čt─▒m ama ┼ču s─▒ralar biraz i├žim k─▒p─▒rdand─▒ ve kendimi bu forumda buldum. Belki Rolex'i alana kadar beklemeye ikna edersiniz belki de Rolex yerine alternatifler ├Ânerebilirsiniz.

┼×imdiden te┼čekk├╝r ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
abdemiras

Kay─▒t: 21 Kas 2019, 13:30

Re: ─░lk saatimi alaca─č─▒m. Tavsiyelerinizi bekliyorum.30.000

Mesaj kiwi21 » 28 Kas 2019, 16:33

Merhaba,

Kafan─▒zda Rolex varsa ve b├Âyle bir b├╝t├že ay─▒rd─▒ysan─▒z bence b├╝t├ženizi b├Âlmeyin. Kafan─▒zdaki DJ'i bekleyin derim ben.
http://besiktasformakoleksiyonu.blogspot.com.tr
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kiwi21

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj eyimen » 28 Kas 2019, 16:40

Akl─▒n─▒zda olan saati al─▒n :champ: DJ'in modeline g├Âre 10-15K daha ekleyin, olsun bitsin. Bo┼čuna al-sat ile zarar etmeyin :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj Mrgncn » 28 Kas 2019, 16:59

eyimen yazd─▒:Akl─▒n─▒zda olan saati al─▒n :champ: DJ'in modeline g├Âre 10-15K daha ekleyin, olsun bitsin. Bo┼čuna al-sat ile zarar etmeyin :thumbup:

Aynen kat─▒l─▒yorum [emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mrgncn

Kay─▒t: 18 Eki 2018, 21:43

Mesaj Xhantos » 28 Kas 2019, 17:10

─░lk saat derken, ilk otomatik mi, ilk pahal─▒ l├╝ks m├╝?

Ben de verilen cevaplara kat─▒l─▒yorum, akl─▒n─▒zdaki Rolex'i bekleyin, o arada 30k b├╝t├žeyle alaca─č─▒n─▒z saatler sizi tatmin etmez.

Ama e─čer bekleme uzun s├╝recek diyorsan─▒z, 3k civar─▒, ├žerez niyetine g├Âr├╝n├╝┼č├╝n├╝ be─čendi─činiz, kendinize yak─▒┼čt─▒rd─▒─č─▒n─▒z hesapl─▒ bir saat alabilirsiniz. Tabi bu saat 30k'l─▒k saatin yan─▒nda baz─▒ y├Ânlerden hi├ž tatmin edici olmaz ama bir┼čeyleri de tatmin edebilr.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Xhantos

Kay─▒t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj cagatay1903 » 28 Kas 2019, 17:14

Valla bu benim d├╝┼čt├╝─č├╝m bir hatad─▒r.
Hedef bir saat varsa hele ki bu saat Rolex ise arada ba┼čka macera ya┼čamay─▒n derim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cagatay1903

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj timeluxury » 28 Kas 2019, 17:24

Benim tercihim Omega Planet Ocean olurdu...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
timeluxury

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 07 Eki 2017, 13:02

Mesaj moy » 28 Kas 2019, 17:30

Merhaba aram─▒za ho┼čgeldiniz size en b├╝y├╝k tavsiyem paran─▒z haz─▒rsa ve TL ise mutlaka m├╝mk├╝n oldu─čunca d├╝┼č├╝k kurdan Euro ya d├Ân├╝n.
Buras─▒ T├╝rkiye her an herseye olur paran─▒z yabanc─▒ para kar┼č─▒s─▒nda pul olabilir. Paray─▒ g├╝venceye ald─▒─č─▒m─▒za g├Âre devam edebiliriz.
Hedefteki saate giderken al─▒nan her saat b├╝t├žeye zarar.Hedefte bir saat varsa ona y├Ânelin yoksa akl─▒n─▒z hep onda kalacak ald─▒─č─▒n─▒z saat mutlu etmeyecek, hedef uzakla┼čacak, al─▒nan saat elden ├ž─▒karken zarar edecek o y├╝zden Euroya d├Ând├╝─č├╝n├╝z tutar─▒n ├╝zerine Euro olarak ekeme yaparsan─▒z g├╝nden g├╝ne hedefe yakla┼č─▒rs─▒n─▒z.B├╝t├žeyi tamamlad─▒─č─▒n─▒z anda tetik ├žekilir
forumda tak─▒ld─▒k├ža ''tetik ├žekmenin ne oldu─čunu daha iyi anl─▒yacaks─▒n─▒z :lol:

2.y├Ântem euro yapt─▒─č─▒m─▒z paran─▒n ├╝zerine TL ihtiya├ž kredisi ├žekmek.Saati ├žo├žuklar─▒n─▒za saklayacaksan─▒z ├Âdeyece─činiz 5-6 bin kredinin pek bir ├Ânemi kalmaz ayl─▒k sizi yormayacak taksit tutar─▒ belirleyin mevcut birikimin ├╝zerine koyup teti─či ├žekin

3.y├Ânetem eldeki para ile s─▒k─▒ bir pazarl─▒k ile evraklar─▒ tam temiz kullan─▒lm─▒┼č 2.el OP 39 mm al─▒n─▒r hem gaz─▒n─▒z─▒ al─▒r, hem 2.el satarken de─čer kayb─▒ ├žok olmaz kenarda Euro biriktirmeye devam edilir op39 yolcu edilir tetik ├žekilir
Benden bu kadar hakk─▒n─▒zda hay─▒rl─▒s─▒ olur umar─▒m
sevgiler
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba─č─▒ms─▒zl─▒k olmaz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
moy

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 10 ┼×ub 2015, 16:41

Mesaj moy » 28 Kas 2019, 17:33

mesajlar─▒ ba┼čtan sona okudum ├Âyle bir yazm─▒┼č─▒z ki konu sahibi Rolexte hissemiz var sanacak :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba─č─▒ms─▒zl─▒k olmaz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
moy

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 10 ┼×ub 2015, 16:41

Mesaj eyimen » 28 Kas 2019, 17:44

moy yazd─▒:mesajlar─▒ ba┼čtan sona okudum ├Âyle bir yazm─▒┼č─▒z ki konu sahibi Rolexte hissemiz var sanacak :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Olsun, yaz─▒ harika :champ: :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 13 Tem 2015, 22:54

Sonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 11 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners