Saat Kordonlar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Saat Kordonlar覺

Mesaj Boagrius » 28 Eki 2019, 08:48

Arkadalar, 20-22-24 mm silikon veya kanvas quick release kordon nerden bulabilirim, malum al覺veri sitelerine 癟ok bakt覺m ama 羹r羹nlerin kalitesinden emin olam覺yorum. Tavsiye edebileceiniz yurti癟i/yurtd覺覺 maazalar/internet siteleri olursa 癟ok makbule ge癟er.
Kullan覺c覺 avatar覺
Boagrius

Kay覺t: 16 Au 2019, 03:35

Re: Saat Kordonlar覺

Mesaj ilkerhos57 » 28 Eki 2019, 08:54

Barton'覺 繹nerebilirim 20-25dolar band覺nda.

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ilkerhos57

Ya: 21
Kay覺t: 28 Mar 2019, 16:25

Mesaj Xhantos » 28 Eki 2019, 09:06

Ben de son zamanlar hep barton kulland覺m, kullan覺yorum, elit silikonlar覺ndan memnundum, hala da memnun say覺l覺r覺m. (Derisinin pek bir 繹zellii yok, 癟ok da kaliteli deri gibi durmuyor, ayn覺 ekilde normal silikonlar覺n覺n da g繹r羹nt羹s羹 fazla plastik, ben memnun kalmad覺m). unu g繹rd羹m ki fiyatlar覺 癟ok y羹ksek (olmas覺 gerekene g繹re) ve zaten 癟ok s覺k y羹zde 25 indirim yap覺yorlar, hani neredeyse indirimsiz alan覺 enayi yerine koyuyorlar. 襤ndirimsiz ald覺覺n覺zda kaz覺kland覺覺n覺z覺 bilin, biz bir de o fiyat 羹st羹ne ithalat/g羹mr羹k vergisi 繹d羹yoruz. (Ben 5-10 dolar覺n hesab覺n覺 yapmam normalde ama i kaz覺klanmaya gelince 10 kuru bile bana batar).
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj cengawer42 » 28 Eki 2019, 11:50

Xhantos yazd覺:Ben de son zamanlar hep barton kulland覺m, kullan覺yorum, elit silikonlar覺ndan memnundum, hala da memnun say覺l覺r覺m. (Derisinin pek bir 繹zellii yok, 癟ok da kaliteli deri gibi durmuyor, ayn覺 ekilde normal silikonlar覺n覺n da g繹r羹nt羹s羹 fazla plastik, ben memnun kalmad覺m). unu g繹rd羹m ki fiyatlar覺 癟ok y羹ksek (olmas覺 gerekene g繹re) ve zaten 癟ok s覺k y羹zde 25 indirim yap覺yorlar, hani neredeyse indirimsiz alan覺 enayi yerine koyuyorlar. 襤ndirimsiz ald覺覺n覺zda kaz覺kland覺覺n覺z覺 bilin, biz bir de o fiyat 羹st羹ne ithalat/g羹mr羹k vergisi 繹d羹yoruz. (Ben 5-10 dolar覺n hesab覺n覺 yapmam normalde ama i kaz覺klanmaya gelince 10 kuru bile bana batar).

+1
O on kuru sanki bana kurun. Kolay kolay al覺veri yapmam 繹yle bir yerden.
B羹y羹k olman覺n yolu da, deha gibi 癟al覺ma ve al覺n terinden ge癟er. (Albert Camus)

襤nstagram: cengcraft
Kullan覺c覺 avatar覺
cengawer42

Kay覺t: 10 Eyl 2019, 12:44

Mesaj maxbaris » 29 Eki 2019, 11:12

Fullmosa. Amazonda bulabilirsiniz. Bartondan daha ucuz ve hemen hemen ayni kalite.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
maxbaris

Kay覺t: 17 Au 2019, 15:40

Mesaj Boagrius » 30 Eki 2019, 19:53

ok teekk羹rler, yurtd覺覺ndan dorudan kendim veya arkadalar覺n arac覺l覺覺yla getirme imkan覺m var. Belirttiiniz firmalara bakaca覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Boagrius

Kay覺t: 16 Au 2019, 03:35

Mesaj hlkshnr » 30 Eki 2019, 20:17

Aliexpres de g羹zel kordonlar olabiliyor oraya da bak覺n

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hlkshnr

Kay覺t: 14 Au 2016, 01:07

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners