Omega Aqua Terra Servis 襤htiyac覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Omega Aqua Terra Servis 襤htiyac覺

Mesaj unssal » 16 Eki 2019, 15:56

Merhabalar,
Benim i癟in manevi deeri 癟ok y羹ksek olan Aqua Terra Quartz (231.10.39.61.02.001) saatimin malesef pili akm覺.

zellikleri aras覺nda olan d羹羹k pil durumunda saniye sekmesini malesef g繹rmedim/g繹remedim. Pili bittii i癟in Kad覺k繹y'de bulunan, eskiden de bildiim bir saati癟iye(timsah heykelinin orada bulunan, yal覺 amcam覺z) g繹t羹rd羹m fakat i癟inin a癟覺lmas覺yla pilin akt覺覺, y羹zeyde oksitlenme olduunu farkettik. Gerekli temizlik yap覺ld覺 fakat yeni pil ile malesef saat 癟al覺mad覺. Elektronik devreleri zarar g繹rm羹 ve bunun i癟in 750 bir maliyetle yedek par癟a ve i癟ilik istendi.

Saati Nianta覺'nda bulunan Omega butie g繹t羹rmektense, sizlerin yorumlar覺n覺 almak istedim ;)

Usta tavsiyelerinizi alabilir miyim? Yabanc覺 forumlarda Seamaster quartz modellerinde ayn覺 durumla s覺k kar覺lat覺m, sizden ba覺na benzer olay gelen var m覺?

Teekk羹rler...
Kullan覺c覺 avatar覺
unssal

Kay覺t: 21 Eki 2015, 08:00

Re: Omega Aqua Terra Servis 襤htiyac覺

Mesaj tf覺rt覺na » 16 Eki 2019, 17:11

Bengi saat ,Cengiz dede san覺yorum ortak tavsiye olacakt覺r.

SM-G935F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
tf覺rt覺na

Kay覺t: 01 Haz 2016, 22:39

Mesaj Ankthas » 16 Eki 2019, 19:52

unssal yazd覺:Merhabalar,
Benim i癟in manevi deeri 癟ok y羹ksek olan Aqua Terra Quartz (231.10.39.61.02.001) saatimin malesef pili akm覺.

zellikleri aras覺nda olan d羹羹k pil durumunda saniye sekmesini malesef g繹rmedim/g繹remedim. Pili bittii i癟in Kad覺k繹y'de bulunan, eskiden de bildiim bir saati癟iye(timsah heykelinin orada bulunan, yal覺 amcam覺z) g繹t羹rd羹m fakat i癟inin a癟覺lmas覺yla pilin akt覺覺, y羹zeyde oksitlenme olduunu farkettik. Gerekli temizlik yap覺ld覺 fakat yeni pil ile malesef saat 癟al覺mad覺. Elektronik devreleri zarar g繹rm羹 ve bunun i癟in 750 bir maliyetle yedek par癟a ve i癟ilik istendi.

Saati Nianta覺'nda bulunan Omega butie g繹t羹rmektense, sizlerin yorumlar覺n覺 almak istedim ;)

Usta tavsiyelerinizi alabilir miyim? Yabanc覺 forumlarda Seamaster quartz modellerinde ayn覺 durumla s覺k kar覺lat覺m, sizden ba覺na benzer olay gelen var m覺?

Teekk羹rler...

750 lira bana 癟ok geldi, komple mekanizma deise ne kadar tutar ki? Bence Omega yetkili servisine g繹t羹r羹n.
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 30
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Tolgi06 » 16 Eki 2019, 20:11

Bengisaat'e yazmanizda fayda var diye dusunuyorum

SM-A705FN cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 29
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj copycat » 16 Eki 2019, 23:15

Timsah heykeli g繹z羹m羹n 繹n羹ne gelmedi. Eer Ermeni kilisesinin duvar覺na bitiik Noy Saat yani Ohannes Bey'den bahsediyorsaniz o da iyi bir usta diye biliyorum. Tabii fiyat konusu hakkinda bir fikrim yok.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 38
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj seastar1000 » 17 Eki 2019, 12:12

Manevi deeri y羹ksek ileride ben 癟ocuuma b覺rakaca覺m diyorsan覺z omega butik e g繹t羹r羹n derim ben
Birde servis belgesi/faturas覺 al覺rs覺n覺z daha bir k覺ymetli olur Ayr覺ca orada saate bak覺p size tahmini fiyat verirler 癟ok gelirse b覺rakmazs覺n覺z
Kullan覺c覺 avatar覺
seastar1000

Kay覺t: 17 Nis 2011, 19:46

Mesaj unssal » 17 Eki 2019, 14:59

copycat yazd覺:Timsah heykeli g繹z羹m羹n 繹n羹ne gelmedi. Eer Ermeni kilisesinin duvar覺na bitiik Noy Saat yani Ohannes Bey'den bahsediyorsaniz o da iyi bir usta diye biliyorum. Tabii fiyat konusu hakkinda bir fikrim yok.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Evet Noy Saat bakt覺 saate, fakat at繹lye farkl覺 bir yerde, gerekli alet olmay覺nca oradan al覺p geldiler.
Kullan覺c覺 avatar覺
unssal

Mesaj unssal » 17 Eki 2019, 15:00

Herkese deerli yorumlar覺 i癟in 癟ok teekk羹r ederim.

Omega butikten bir fiyat al覺cam, Bengi yada servisten biriyle ilerlerim art覺k.
Kullan覺c覺 avatar覺
unssal

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Xhantos ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners