Tag Heuer Aquaracer saat hk

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tag Heuer Aquaracer saat hk

Mesaj copycat » 08 Eki 2019, 10:15

coolfire yazdı:
byeisen yazdı:Teşekkür ederim arkadaşlar. 0 alıyorum. Satıcı ile anlaştım. Önce gönderecek daha sonra parayı göndereceğim. Garanti numarasını falan aktif edeceğini söyledi. Umarım sıkıntı yaşamam. Az bir meblağ değil neticede
Dikkat, kimse böyle satış yapmaz. Dolandırabilirsiniz!!

https://www.instagram.com/seyahatsevenaile/
Söylemek istemedim ama 0 tag satan bir satıcının önden saati gönderip sonra ücreti talep etmesi bana da şüpheli geldi.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj moy » 08 Eki 2019, 10:58

copycat yazdı:
coolfire yazdı:
byeisen yazdı:Teşekkür ederim arkadaşlar. 0 alıyorum. Satıcı ile anlaştım. Önce gönderecek daha sonra parayı göndereceğim. Garanti numarasını falan aktif edeceğini söyledi. Umarım sıkıntı yaşamam. Az bir meblağ değil neticede
Dikkat, kimse böyle satış yapmaz. Dolandırabilirsiniz!!

https://www.instagram.com/seyahatsevenaile/
Söylemek istemedim ama 0 tag satan bir satıcının önden saati gönderip sonra ücreti talep etmesi bana da şüpheli geldi.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlara katılıyorum.Böyle bir ticaret şekli olmaz.
3 kuruş pahalı olsun gidin tagın resmi sitesindeki yetkili satış noktalarından alın kafanız rahat esin.
1.000 tl pahalı satın almak 15-20 bin tl kaybetmekten karlıdır.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj Xhantos » 08 Eki 2019, 13:35

Ben atlamışım, kimse de söylemiyor, bu şekilde kimse değil pahalı saat, kağıt mendil satmaz (var mı satan?). O saat ya sahtedir, ya sorunludur, ya birden çok kişiye satılıyordur, sıfır değildir zaten, ya da o saat hiç yoktur (fotoğraflarda ve hayallerde yaşıyordur), boş kutu kargoya verilecek güven kazanıldıktan sonra acil bir durumdan ötürü (belki de biraz daha iskontolu) ödeme istenecek vb. Garantiyi nasıl aktive ediyor, bayi mi bu? Çalıntı mal olabilir mi, o da bir olasılık ama yine de garantisi sahte olur o zaman (seri numarasını değiştiremez ya).

Aslında nasıl bir yol izlenecek ben de merak ettim.

Tersini düşünelim, dürüst bir satıcı işlerini bu şekilde yapmaya kalkıyorsa, sattığı 10 saatten 9unun parasını alamaz, saatler de uçar gider. Sürdürülebilir bir işmodeli değil...
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Mesaj byeisen » 08 Eki 2019, 15:30

danny1538 yazdı:Merhabalar. Size şu bilgiyi vereyim Tag Heuer’in Saat&Saat ile anlaşması bitti. Ellerinde kalan son saatleri sattıktan sonra distribütörlük yeni kurulan Doğuş Saat’e geçiyor. Diğer Tag satan yerler de ellerindeki saatleri bitirdikten sonra bir daha stok çekemeyecekler. Uygun fiyat bulduysanız kaçırmayın, yoksa biraz daha bekleyebilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet distribütörlük doğuşa geçmiş.

Önce saati göndermeleri benim işimle ilgili bir durum. Saatin sahte olup olmadığını anlamanın bir yolu olsaydı keşke. Ne bileyim bir seri numarası falan olsaydı.

Saat geldi ama takvimi ayarlamak biraz zor geldi
Kullanıcı avatarı
byeisen

Mesaj Eterna » 08 Eki 2019, 21:13

Siz ödeme yapmadan bir bilenden anlayandan yardım rica edin bence..
Kullanıcı avatarı
Eterna

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners