Garantili Saatin Su Geçirmesi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Garantili Saatin Su Geçirmesi

Mesaj sedir » 09 Eki 2019, 20:26

Bravo. Pek beklemediğim olumlu sonuca son derece memnun oldum.
Vakit nakittir.
Kullanıcı avatarı
sedir

Mesaj justaguy » 10 Eki 2019, 08:48

fokyay yazdı:Değerli forumdaşlar verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Saatimi firmaya gönderdikten sonra Aslan saat firmasından Birol beyle görüştüm ve durumu anlattım. Çok ilgili ve sağlam firmaymış bugün itibariyle saati yenisiyle değiştirerek adresime yollayacaklarını söylediler. Bu da bana ders olsun saati suya yaklaştırmam bir daha . Herkese iyi forumlar dilerim.

Sizin adınıza çok sevindim. Aslan saate de bravo :thumbup:
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj moy » 10 Eki 2019, 09:24

justaguy yazdı:
fokyay yazdı:Değerli forumdaşlar verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Saatimi firmaya gönderdikten sonra Aslan saat firmasından Birol beyle görüştüm ve durumu anlattım. Çok ilgili ve sağlam firmaymış bugün itibariyle saati yenisiyle değiştirerek adresime yollayacaklarını söylediler. Bu da bana ders olsun saati suya yaklaştırmam bir daha . Herkese iyi forumlar dilerim.

Sizin adınıza çok sevindim. Aslan saate de bravo :thumbup:

Umarım eski saatinizin seri nosunu biliyorsunuzdur yada sertifikasına işlenmiştir.
Saat kargodan geldikten sonra eski ve yeni saatin seri nolarını karşılaştırın,
Sizden eski saatin sertifikasını ve kutusunu geri isteyip yenisini vermek zorunda. Bunları istemiyorsa bilin ki eski saatiniz yıkandı yağlandı size geri gönderildi.
Çok takıntılıyımdır.Bu tarz konularda kimseye güvenmem.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj Maradona » 10 Eki 2019, 10:49

moy yazdı:
justaguy yazdı:

Sizin adınıza çok sevindim. Aslan saate de bravo [emoji106]

Umarım eski saatinizin seri nosunu biliyorsunuzdur yada sertifikasına işlenmiştir.
Sizden eski saatin sertifikasını ve kutusunu geri isteyip yenisini vermek zorunda. Bunları istemiyorsa bilin ki eski saatiniz yıkandı yağlandı size geri gönderildi.
Yeni bir şey daha öğrendim... Çok teşekkürler... [emoji120][emoji173][emoji106]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj Xhantos » 10 Eki 2019, 11:43

moy yazdı:Umarım eski saatinizin seri nosunu biliyorsunuzdur yada sertifikasına işlenmiştir.

Peki bunu yapacak olan firma, elinde varsa niye yenisini göndermesin ki? Yıkanıp yağlanmışını da yeni diye başkasına satar. Hatta başkasından kalan yıkanıp yağlanmışı size gönderemez mi?

Servislerde de karışıklıklar hatalar oluyor, uyanık olmak lazım ama çamura yatıp kullanıcı hatası diyeceklerine, tamir önereceklerine, yenisini veren bu büyüklükteki ithalatçı firmadan ben bu büyüklükte yamuk beklemem doğrusu.

Samsung kendi mağazasından jelatinini açılmamış kutudan iade edilmiş (ya da teşhir) telefon çıkmıştı, içindeki fotoğrafları silip telefonu sıfırlamayı unutmuşlar(!) (Benim başıma gelmedi ama güvendiğim bir ortamda paylaşılmıştı). Olmaz olmaz dememek lazım tabi.
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Mesaj moy » 10 Eki 2019, 12:43

Abi burası Türkiye. Yetili bayilerin 0 km boyalı araçları boyasız diye itelemeleri mi dersin, dolu hasarlı araçların düzeltilerek itelenmesi mi dersin sayısız örnek verebilirim sana.O yüzen benim güvenim hiç yok.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj Xhantos » 10 Eki 2019, 13:36

moy yazdı:Abi burası Türkiye. Yetili bayilerin 0 km boyalı araçları boyasız diye itelemeleri mi dersin, dolu hasarlı araçların düzeltilerek itelenmesi mi dersin sayısız örnek verebilirim sana.O yüzen benim güvenim hiç yok.

Doğru tabi. Bu devirde şüpheci ve tedbirli olmak lazım... elimizden geldiği kadar.
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Mesaj fokyay » 10 Eki 2019, 19:25

Çok takıntılıyımdır.Bu tarz konularda kimseye güvenmem.[/quote]

İnşallah dediğiniz durum başıma gelmez. Saatte bir iki bellilik vardı değişip değişmediklerini anlarım. Saatin kutusunu göndermiştim zaten bakalım yarın elimde olur. Herkese iyi akşamlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
fokyay

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 236 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners