Citizen saat onerisi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Citizen saat onerisi

Mesaj mgraf » 16 Eyl 2019, 20:54

Merhaba.citizen saatler tasarim ve fiyat performan s olaram ilgimi cekiyor.sizin yorumlariniz nasil olur
Citizen BM7450-81L
Citizen NH8389-88LE
Kullanıcı avatarı
mgraf

Re: Citizen saat onerisi

Mesaj eraslani » 16 Eyl 2019, 21:09

Otomatik olanı geçenlerde konyalı saat vitrininde görüp çok beğenmiştim.
Şu saat de çok çılgın göründü gozume,saniye tik tik atmasa kafa karıştırıldı belki.Resim

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj CptOz » 16 Eyl 2019, 21:20

İki tane Citizen otomatik saatim var. Ikisinden de çok memnunum. Fakat Türkiye'de fiyatları normalden fazla ve çeşit yok. Amazon üzerinden almak daha mantıklı olabilir. Eco-drive modelleri de mekanik saat olmayacaksa cok güzel bir alternatif, tavsiye ederim. ResimResim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj mgraf » 16 Eyl 2019, 21:58

Web sitesinde safir cam yaziyor ama yurt disi sayfalarda net bilgide yok.otomatik olanin kasasi gayet guzel duruyor
Kullanıcı avatarı
mgraf

Mesaj copycat » 16 Eyl 2019, 22:24

Jomashop'ta citizen saatler çok iyi fiyatlara bulunabiliyor. Ben son yıllarda 3 Eco-drive saat kullandım. Hepsi de sorunsuzdu ve çok memnun kaldım. Sadece rotasyon aşırı kalabalık diye ayrıldım saatlerden. Tavsiye ederim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj alperbaykara » 17 Eyl 2019, 09:13

6 tane Citizen'im var ve içlerinde en severek kullandığım JY8051-08E modeli. Yeşil siyah ve gunmetal renklerin güzel bir bileşeni.
Eğer biraz eski serilere giderim dersende tabii ki bana göre tartışmasız Skyhawk JY0080-62E Titanium modelidir. Titanium modelini ebayde nos durumda bulabilirsin ama fiyatları eski bir seri olmasına rağmen görece yüksek kalabiliyor. Arıkan saat tekrar getirdi Türkiye'ye hatta vitrinlerdeki modelleri de inceleme şansım oldu, yine skyhawk serisi blue angel JY8058-50L eco-drive hoş duruyor kolda. özel seri oluşu da ayrı bir güzel. Blue Angel serileri zaman içerisinde aranılan modeller olabiliyor. Hatta kendi Blue Angel'ımı uzun uğraşlar sonucu bulmuştum.. Bezeli temiz bir halde. ;)

Resim
Resim
Zaman öldürmek en pahalı harcamadır
*Balzac

Instagram: @b.a.y.k.a.r.a @casebackstories
Kullanıcı avatarı
alperbaykara

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 136 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners