TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

2.000 TL B├╝t├želi Otomatik Saat ├ľnerilerinizi bekliyorum

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

2.000 TL B├╝t├želi Otomatik Saat ├ľnerilerinizi bekliyorum

Mesaj worldtime » 27 Tem 2019, 09:46

Herkese iyi g├╝nler g├╝zel hafta sonlar─▒ her ne kadar a├ž─▒lan ba┼čl─▒klar─▒ g├╝n be g├╝n takip etsem de bir sonuca ula┼čt─▒ramad─▒─č─▒m bir konu var bunu sizin tavsiyeniz ile netle┼čtirmek istiyorum.

B├╝t├žem maksimum 2.000-TL sizden otomatik saat modeli istiyorum bana demeyin ki bile─čin kal─▒n m─▒ dal─▒┼č saati mi istiyorsun ben sizi k─▒s─▒tlamak istemiyorum sadece orient marka hari├ž ├žok te┼čekk├╝r ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Kay─▒t: 06 Mar 2019, 10:36

Re: ├ľnerilerinizi bekliyorum

Mesaj ilkayacil » 27 Tem 2019, 10:30

Ucu ├žok a├ž─▒k b─▒rak─▒lm─▒┼č oldu─ču i├žin buradan ├Âneri al─▒rsan─▒z kafan─▒z iyife kar─▒┼č─▒r.
─░lk ├Ânce hangi tarz bir saat istedi─činizi belirleyin, ondan sonra alaca─č─▒n─▒z ├Âneriler sizi daha ├žabuk sonuca g├Ât├╝r├╝r.
Selamlar

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ilkayacil

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 15 A─ču 2018, 13:26

Mesaj worldtime » 27 Tem 2019, 10:39

Peki ┼č├Âyle s├Âyleyeyim elimde ┼ču an Se─▒ko Srpc01J mevcut takmaya pek g├Ânl├╝m el vermiyor sadece ├Âzel g├╝nlerde ┼čimdi ise Seiko SNZF15J modeli ile ilgileniyorum ancak akl─▒mdaki soru bezel k─▒sm─▒nda renk atmas─▒ olursa hali ile olacak de─či┼čimi T├╝rkiye de mevcut mu ya da d├╝┼čme gibi olaylar oluyor mu
Normal Seiko SNZG15J modeli de bile─čime ince geldi. Ondan dolay─▒ sizden yard─▒m istedim. ├ľncelikle ├žok spor giyinmiyorum ondan dolay─▒ pepsi bezel yerine direkt siyah kadranl─▒ olan─▒ da alabilirim hatta hi├ž spor giyinme ┼čans─▒m yok ├Âyle s├Âyleyeyim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Mesaj worldtime » 27 Tem 2019, 10:39

─░lkay bey tavsiyeniz i├žin ayr─▒ca te┼čekk├╝r ederim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Mesaj Xhantos » 27 Tem 2019, 11:35

Seiko SKX007J (ya da Seiko SKX009J).

Klasik bir saat, ├╝retimi durdu, fiyatlar yurtd─▒┼č─▒nda da artt─▒, yurti├ži fiyatlar─▒ makul oldu. Tek sorun, bence, 7S mekanizma kullanmas─▒ ama Seiko5 alsan─▒z ├žo─čunda yine 7S var.

SKX dedi─činizde b├╝t├╝n d├╝nyada bilinir, k├╝lt bir model diyebiliriz. En ├žok mod edilen saatlerden birisidir, yedek par├žas─▒ndan modlama i├žin gereken par├žalara ├žok kolayl─▒kla bulunabilir.

ABT saat'in HB, N11 vb. ma─čazalar─▒ndan indirim yakalan─▒nca kendi sitelerindeki fiyat─▒n y├╝zde 5, 10 hatta 15 alt─▒na al─▒nabilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Xhantos

Kay─▒t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj Xhantos » 27 Tem 2019, 11:44

─░kinci el d├╝┼č├╝n├╝rseniz ve 'bile─činiz yeterse' :P (saat b├╝y├╝k sonu├žta) 2100e Blumo var forumda:

viewtopic.php?f=202&t=31602
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Xhantos

Kay─▒t: 30 Nis 2019, 22:00

Re: 2.000 TL B├╝t├želi Otomatik Saat ├ľnerilerinizi bekliyorum

Mesaj copycat » 27 Tem 2019, 12:18

Xhantos yazd─▒:─░kinci el d├╝┼č├╝n├╝rseniz ve 'bile─činiz yeterse' [emoji14] (saat b├╝y├╝k sonu├žta) 2100e Blumo var forumda:

http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=202&t=31602
G├╝zel tavsiye.

MI 6 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
copycat

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj worldtime » 27 Tem 2019, 14:16

Xhantos yazd─▒:Seiko SKX007J (ya da Seiko SKX009J).

Klasik bir saat, ├╝retimi durdu, fiyatlar yurtd─▒┼č─▒nda da artt─▒, yurti├ži fiyatlar─▒ makul oldu. Tek sorun, bence, 7S mekanizma kullanmas─▒ ama Seiko5 alsan─▒z ├žo─čunda yine 7S var.

SKX dedi─činizde b├╝t├╝n d├╝nyada bilinir, k├╝lt bir model diyebiliriz. En ├žok mod edilen saatlerden birisidir, yedek par├žas─▒ndan modlama i├žin gereken par├žalara ├žok kolayl─▒kla bulunabilir.

ABT saat'in HB, N11 vb. ma─čazalar─▒ndan indirim yakalan─▒nca kendi sitelerindeki fiyat─▒n y├╝zde 5, 10 hatta 15 alt─▒na al─▒nabilir.

Peki o zaman SKX yerine Seiko SNZF15J pek bir fark─▒ olamayacak anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Re: 2.000 TL B├╝t├želi Otomatik Saat ├ľnerilerinizi bekliyorum

Mesaj worldtime » 27 Tem 2019, 14:17

copycat yazd─▒:
Xhantos yazd─▒:─░kinci el d├╝┼č├╝n├╝rseniz ve 'bile─činiz yeterse' [emoji14] (saat b├╝y├╝k sonu├žta) 2100e Blumo var forumda:

viewtopic.php?f=202&t=31602
G├╝zel tavsiye.

MI 6 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

├çok g├╝zel tavsiye ama bile─čimin onu ta┼č─▒yaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum yard─▒m─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Mesaj worldtime » 27 Tem 2019, 14:18

Xhantos yazd─▒:Seiko SKX007J (ya da Seiko SKX009J).

├çok te┼čekk├╝r ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Sonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners